Bezpieczna wypłata krypto

W jaki sposób wypłacić krypto (najlepiej w kontekście UK) tak, żeby nikt się temu za bardzo nie przyglądał?

Wypłata z Coinbase na konto w banku UK zajmuje sekundy, ale dostali w przeszłości już list z HM Revenue (tzw. urzad skarbowy na wyspie), zeby podac dane wszystkich klientow z UK z obrotem 5000 GBP i więcej. W/w instytucja chciała użyć tych informacji do powiadomienia adresatów (którzy wcale jej nie nie prosili o żadne pośrednictwo ani uczestnictwo w ich tranzakcjach z różnymi prywatnymi podmiotami), gdyby zapomnieli zapłacić jakiegoś dziwnego, bandyckiego haraczu, zwanego dla niepoznaki po-datkiem.

Można też podawać pomysły ogólne, albo dotyczące nie tylko UK, to by to pomogło także innym forumowiczom.

2 Likes

sprzedać je nowemu inwestorowi. Bezpośrednio.

3 Likes

Przy pomocy cygańsko gruzińskiego banku dostępnego na priv

5 Likes

Mozna zapytac o procent? :slight_smile: Czy sa dostepne banki w innych jurysdykcjach (np. w bananowej Polsce)

Dawniej uzywalem localbitcoins, ale czy sprzedawcom z tej strony sie nie przygladaja w tym moemencie to ja nie wiem. Wiadomo, ze najbezpieczniej cash-crypto albo gold-crypto, ale nie zawsze kazdemu to odpowiada.

3 Likes

Cały koncept opiera się o bank poza CRS więc… nie.

Procent jak procent, ja po prostu wypłacam sobie na gruzińskie konto i mam do tego karte.

Najlepiej napisać co trzeba i zobaczymy co będzie optymalne, napiwki mile widziane bo mnie Tauron ściga :frowning:

3 Likes

Co wejdzie minus 5,5% idzie do Ciebie. Takim czy siakim kanałem, oferujemy firmanctwo na dobrych jurysdykcjach. Więc jak tam coś weszło z watą to sam rozumiesz, że dostajesz to do ręki i Rzym ze swoim splitem może się pocałować.

Mamy takie obejścia po okręgu.

Cygan się nie zna bo żyje w brudzie i mało jeszcze wyprał od korpor naszych umiłowanych^^
Łun jest od montażu infrastruktury na terenie rozpoznanym przez Niego bojem.
Później wchodzą doświadczone jednostki ekstrakcji dobrobytu^^

3 Likes

Rozsadny procent. Najwiekszy problem jaki obecnie widze w przypadku kasy na konto to przelewy z dziwnych zrodel - banki miewaja podobno w zwyczaju blokowac konta uzytkownikom ktorzy takie przelewy dostana - da sie jakos przed tym zabezpieczyc?

My nic prac nie planujemy :slight_smile:

To jest dobre jak sobie zakupy w sklepie chce zrobic a nie przelac kilkadziesiat k.

2 Likes

Flying atom, przynajmniej nad Wisłą. Na gotówkę albo złoto.

3 Likes

Faktury na podkładkę.
A bez podkładki to Gruzja do przetestowania.

Jaki procent?

2 Likes

Dzieki - musze sie zastanowic ktora opcja najbezpieczniejsza- procenty wszedzie wychodza podobnie.

Na szybko liczac cos okolo 5% (jesli dobrze na stronie podaja). Wiadomo wystepuja limity gotowkowe.

2 Likes

No u nas to śmiesznie bywa. Bo jesteśmy hipisami i w ogóle komuna.
Nie znasz dnia ani godziny, kiedy ktoś Ci się przypucuje, że z Twojej karty zeżarł fryty z Kolą na Malcie.

Procent to pół biedy, mamy też innych, którzy takie czary robią.

Problemem w tym co kombinujesz jest fakt, że szwedzkie giełdy krypto to takie samo gestapo jak banki, może nawet gorsze.
A ze szwedzkiego banku, za seki, krypto kupisz tylko na giełdzie szwedzkiej.

Bywa też, że niewinnego człowieka budzi rano dostawa daktyli, których nie zamawiał.

1 Like

No pojebały mi się karty xD

Ale zapłacił. Ale karma wróciła

1 Like

A może jak ze starym samochodem, niewartym wyrejestrowania, niech się martwi ktoś inny

AAAA bitkojny sprzedam X% poniżej spot, tylko poważne oferty

a.k.a. OLX a.k.a. coś adekwatnego dla danej jurysdykcji?

2 Likes

racz nam panie boziu więcej takich zmartwień zsyłać, jak te bitkojny ^^

2 Likes