Billboardy duże formaty

Chciałbym zamontować parę takich powierzchni reklamowych 18 metrów na 6 metrów by reklamować firmę, takie przy autostradach jak stoją, ktoś może zna się na tym i mógłby coś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając ofertę.

1 Like

podróżując przeważnie nocą nie widzę reklam nieoświetlonych. A reklamy przy autostradach stoją w odległości od krawędzi jezdni która wyklucza oświetlenie ich światłem przejeżdżających pojazdów.

Podróżni w dzień różnią się od podróżujących w nocy. Inny sort człowieka. Nie lepszy, nie gorszy. Inny.
W nocy pasażerowie raczej będą spać więc jako ‘nocny’ target zostaną Ci kierowcy.

Idealnie gdyby reklama stała w środku pola to znaczy bez konkurencji ze strony innych billboardów. Wtedy na dłużej zostaje w pamięci przejeżdżających.

Koszt dorzucenia i utrzymania oświetlenia może się finansowo nie spiąć z poszerzeniem bazy ludzi którzy tą reklamę w nocy zobaczą. A jeśli reklama oświetlona to idealnie też mrugająca. Ruch przyciąga wzrok, w nocy szczególnie.

Jeśli chcesz stawiać reklamy blisko granic kraju to chyba w kierunku “do Polski” niż “z Polski”. To zależy od tego czy czy chcesz rozkręcić sprzedaż stacjonarną w kraju czy wysyłkową. I od tego czy celujesz w miejscowych czy w emigrantów odwiedzających stare śmiecie. Ewentualnie celujesz też w przygranicznych turystów zakupowych ?

Wszystko co powyżej jest subiektywną oceną człowieka koncentrującego się w nocy na utrzymaniu siebie oraz pasażerów których wiezie przy życiu.

3 Likes

Dzięki za opinię, z oświetleniem może być ten problem, zdarzają się sytuacje gdy ktoś kradnie.
Myślę że na tym etapie walczymy o rozpoznawalność marki i utrwalenie jej u klientów, 100-150tyś ludzi już obsłużyliśmy i przeważnie to świadomy klient a nie “kowalski”.
Odległość od drogi według przepisów musi być 50m.
Czym więcej samochodów jeździ tym więcej ludzi zobaczy reklamę, mam mapkę z ruchem poszczególnych dróg.

Ktoś coś może dodać od strony techniczno konstrukcyjnej na co powinienem zwrócić uwagę?

3 Likes

Wiater…

Przy różnych nawałnicach jest sporo wywrotek. Znaki drogowe i tablice mają tą samą przypadłość

Chwyt toyoty? Nowy model bla bla bla, zdjęcie modelu i świecą mi się na zdjęciu ledy, że niby reflektory. Przyciąga oko. Stos sztabek złota w jakiejś tam loterii niedelawno rozklejanej przykuł moją uwagę mniej niż zdjęcie szpadla. Zwykłego szpadla na białym tle (wlot do Wwy od Poznania z A2)

Nie wiem, czy target ale warsztaty motoryzacyjne mają często jakąś roznegliżowaną dupę na banerze, wzrok faceta tam idzie, czyta, a tu ‘wymieniamy olej i spawamy wydechy, 3r3, tfój jedyny zaufany partner’. Bo baba też patrzy, na co kieruje się wzrok starego chcącego zainwestować gdziekolwiek poza jej potrzeby.

4 Likes

Nowy, lepszy! BursztynGold!

Warsztat wymaga pewnej kultury, dlatego kalendarze dla takich firm aby wisiały latami muszą zawierać coś godnego powieszenia na hali^^

Mam tu takie beleczki, że wiaterek wytrzymajo^^

popatrz na to…

http://www.pamexpol.pl/konstrukcje-wolnostojace/ sprawdzone!

w razie potrzeby kontakt na priw^^

2 Likes

Robią też z naczep ciężarowych, jak i z kontenerów

3 Likes