Co zrobić gdy.. Wiersz

Nie jest się specjalista wysokiego stopnia zaawansowania i nie dostaje się milionów monet za swoja pracę
Nie jest się lemingiem
Jest się dobrym obserwatorem
Nie posiada się koneksji
Nie ma się kapitału na start
Nie godzi się pracować jako niewolnik
Wszystko okraszone lekka nutką dekadencji w trochę młodszym niż Chrystus wieku…

3 Likes

Nie dostaje się - bierze się!
Trzeba się na kozetkę położyć i zmienić stosunki ze światem z biernych na czynne.

PGR w formie czynnej. Nie biernej^^

3 Likes

Poszukaj sobie zatem miejsca na ziemi w którym to co potrafisz będzie poszukiwane. Pooglądaj sobie ile dają, ile zabierają i czy tam obcych chcą. Wystaw się na rynek. I bądź przy okazji zapewniony że sytuacja się zmienia, czasami już po pięciu latach ziemia obiecana przestaje być obiecaną.

1 Like

Wejdź w biznes obrotu walutami, tylko musisz sumienie wstawić na minus 100 do zamrażalki ^^

Zacznij import w systemie dropshipping -

Jadę na tym samym wózku,

Za to zdaje się ścigają jak wyjdziesz ponad pewien poziom, a na chwilę obecną to mogę co najwyżej jak w PRL pod lidlem stać i emigrantom wymieniać wolumen.

O tym zdaje się muszę poczytać.

Sprzedajesz towary których nie masz, za pieniadze ludzi których nie znasz, szukasz w chinach na aliexpress towarów i wystawiasz na ebayach, jak klient kupuje to dla niego zamawiasz w chinach,
w 2015 napukałem prawie 100 K, ale już zdążyłem zbiednieć do życi

Najprawdopodobniej będe teraz sprzedawał drzwi, - całe życie w sprzedazy, los człowieka który nic nie umie oprócz nałożenia marży -

Nie zgorsze życie, kiedyś próbowałem swoich sił w handlu ale jak miałem się kłócić o 50gr z klientami to stwierdziłem, że niech sobie szef innego głupa zatrudni ^^

1 Like

Dziś zadzwonił kumpel mówił że dostaje 5k na rękę ze spedycji, rozumiesz spedycja dla baranów nic nie musisz umieć, ani szkoły mieć, polecał się rozejrzec, w Polin to niezła pensja dla ludzi bez poważnej szkoły.

hehe co do 50 groszy, no trochę z żyda trzeba mieć w sobie, wszyscy narzekamy na zydów i masonów, ale jak trzeba cienć monej to wszyscy znamy hebrajski nagle.

Śmiałem się kiedyś, że jak ktoś mnie spyta jakie znam języki to powiem, że 2.

Język miłości i język pieniądza (przekupstwo)

Gdzie tam na Śląsku była ta prywatna uczelnia wyższa co tam agentów trenują? Może by człowiek poszedł parę semestrów z prawa postudiowac…

1 Like

Gallahad no właśnie też jestem w wieku że jeszcze bym coś zrobił żeby zarobić, ale uczyć sie teraz? Strach zaczać studia prawnicze bo zaraz świat się skuńczy :smiley: takie myśli mi towarzyszą,

Koniec świata ofc, w sensie ekonomicznym, że coś się stanie w struktury walutowo/prawne.

1 Like

Jak zarobić? mam w ciągu dnia 6-7 godzin wolnych jeszcze -

1 Like

No ale to taka uczelnia do werbunku jest nie do uczenia się :wink: a jak zarobić? Wałek na krypto najlepiej żeby do jakiejś kasy sensownej dojść albo startup i defraudacja

Ostatnio nawet widziałem chłopaki z Polski dostali dofinansowanie na kickstarterze na grę planszowa w wysokości 7mln dolców gdzie kwota docelowa miała wynosić 70 tys dolcow także jest się o co szarpac

1 Like

Daj sobie spokój - to są kpiny właściwe dla materiału jaki tam uczęszcza.
Podpowiem Ci - w Polsce nie zatrzymano żadnych figurantów izraelskich czy amerykańskich bo takich nie ma?

Mi by się przydało jakoś ze szesnaście każdego dnia jeszcze bo nie mam czasu nawet spać.

Od werbunku są wszystkie uczelnie. Tyle że obecne struktury do takich operacji wymagają takiego typu ludzi, którzy w modelu Polin byliby niebezpieczni dla ustroju.

To by oznaczało, że służby funkcjonują hehe. Primo.

Czyt. Samobójców

1 Like

Bo funkcjonują. Ale obce.

Nie - czasy saskie po prostu mają trwać, tak jest prościej bo wszystko wolno.

1 Like

@Polnischer_Wohlstand może do partii wstąpimy? Tera akurat prawicowcow potrzebują na jakiś czas :wink:

1 Like