Cygański elektrotabor - sprzedam za pół ceny

Jak na każdy porządny bazar przystało - jest cena wywoławcza, jest tupanie i olabogowanie zainteresowanych. Podstawa negocjacji cenowych została stworzona. Brawo.

2 Likes

O, to co za 200 USD można świetnego dostać?

Dobrze wiedzieć, że to taki trup, moje druki by nigdy nie wiedziały gdybyś nie powiedział :slight_smile:

Gdzie są nowe anety po tysiaka? Nowe dysze są, tylko hotbed nie obrazilby się na nową naklejkę. Mam gdzieś.

Edit: a, tu na fotce jest wstawiona szyba. Bo na szkle też się drukuje (efekt połysku). Nie trzeba na niej drukować, można naklejkę dać czarna.

1 Like

Ender 3… dla kazdego znajacego temat drukarek dla ludu nie ma porownania… Anet 8,10 czy 12 to technlogia sprzed 5lat a nawet wtedy to byla najnizsza polka z takim szajsem. Kupe przy takim sprzecie trzeba majsterkowac zeby to dzialalo…

A jak ktos lubi sie bawic w takie rzeczy to se moze za tysiaka nakupic czesci na Aliii skrecic cos lepszego…

Pamietam ze wrzucales posty z jakimis drukami i bez szalu to bylo ja w 3D bawie sie od 7 lat to trochu juz widzialem zeby cos ocenic.
Sam mam rame z chinskiego clona i3 (takie szajs jak Anet tylko starszy) tyle ze z tego zostala tylko aluminiowa rama bo cala reszta to zabawa w “jestem madrzeszy od wszystkich przedemna” co moja stara sie wkurzala ze nakupilem pierdol na 3 rozna drukarki (pewnie ze 2 by z tego sklecil w tym jedno z CNC i laserem)… niestety stare rzeczy to mozna sprzedac w cenie zlomu albo poprostu wyrzucic bo tylko desperaci sie tym zainteresuja a zazwyczaj pieniadzem oni nie smierdza… bo jak ktos ma to kupuje cos lepszego.
Teraz zreszta i tak resiny rzadza odkad przyzwoite mono screeny zeszly ponizej 500$…

1 Like

No ładnie ładnie, akurat sobie buduję zaplecze i paczki już z Ali lecą, nie będę już anulował orderów. Chociaż na pierwszym zdjęciu w prawym dolnym rogu widzę interesujące pozycje :wink:

1 Like

To akurat fejki :wink: ale słabe

Piecyk

I trzy tygle nieużywane nowe. To akurat za tysiaka cebulionow wszystko @3r3 bym Ci dał, nowy zestaw dwa, odpisalibyśmy z rachunku szfeckiego

1 Like

Przemyślę. A przywieziesz jak się będziesz tu wybierał?

Samolotem będzie ciężko. A już nie ma żadnych szlaków handlowych?

2 Likes

Nie ma. Tak się ociągałeś że zamykamy.

1 Like