Czesc i czolem

Hej, niestety mam pod gore z uzywaniem polskich znakow mimo ze mieszkam w Polsce. Od zawsze w prywatnym biznesie na jdg. Kiedys produkcja, potem tanio kupil, drogo sprzedal a teraz delikatne ruchy na nieruchach. Od zawsze zwiazany jestem z woda. Lubie czytac artykuly i forum bo jak napisano w sciagawce jest to cywilizowane miejsce i czasami jedno zdanie wystarcza aby miec o czym myslec przez reszte dnia. Pomyslalem, ze czasami wlacze sie do dyskusji, wiec sie melduje. Pozdrawiam

4 Likes

Nie mieszkam w Polsce i nie mam polskiej klawiatury. Mimo tego polskie krzaczki (łóęąńśżźć) mi działają.

nie daj się dwa razy prosić.

3 Likes

Problem chyba znajduje się między klawiaturą a fotelem.

3 Likes

@Peter : dasz radę. Ciesz się że mamy 9 krzaczków w alfabecie.
Jakbyśmy ich mieli tyle ile Chińczycy to dopiero byłby problem.

1 Like

Ok, postaram sie aby zolw na lace nie chodził.

1 Like

To standardowa 8 warstwa w modelu OSI przecież

5 Likes

Ale jak.
Jak zasłużyć na replay button?
Mogę tylko odpowiadać sobie i pić do lustra.
To drugie juz poczynilem z uwagi na delegacje w kierunku NbE.

1 Like

Dzień dobry widzę że wchodzimy w czwarta gęstość nie rozumiem jak można nie mieć polskich znaków i co ma do tego polska klawiatura (cokolwiek by to nie oznaczało)

1 Like

Hej. Mam polskie litery jak widać ale nie wyswietla się przycisk replay pod postami. Mogę tylko odpowiadać w dziale say hello. Rozumiem że wymaga to akceptacji admina lub innej aktywności Zarządu, o co wnioskuję.

1 Like

jeśli nasz CTO zapił albo na święta wyjechał to może to trochę potrwać.

1 Like

No to jasne. Ok. Poczekam. Wesołych Świąt dla Wszystkich.

1 Like

Formalnie ja mam takie uprawnienia jako CGO i teoretycznie jako niepiśmienny powinienem się nie czepiać ale, ale, jak tylko zapadnie deklaracja wyczarowania przez aplikanta zestawu polskich znaków to zrobi mi się cięższy palec

No, ale to po kebabie.

3 Likes

Chief Gorzała Officer.

w środku ramadanu zamierzasz szamać w południe ? W przestrzeni powietrznej kontrolowanej przez Ał Łacha ?

3 Likes

Ta strzałka wskazuje gdzie jechać ciężarówką z hexogenem?

Pod drzewem nie widzi.

Znowu dywan podsowieci…

1 Like

Właśnie sobie uświadomiłem że żarty z cyganów i dywanów nie wzięły się z niczego. Mam kolekcje…
Właściwie mógłbym któryś sprzedać :smiley:

2 Likes