Czwarty międzynarodowy zjazd mitomanów i kolekcjonerów gruzu 2023

Tak jak nie wszyscy wiemy, widzimy sie w tym roku tam “gdzie zawsze”.

“Gdzie i jak” jest poruszane pod stołem, kiedy to 23-25 jun, kwestia “kto” jest w dużej mierze dogadana ale gdyby ktoś nowy chciał się zaprezentować, poznać osobisćie, to własnie do niego kierowany jest ten publiczny wątek.

Chcesz pokazac swoją kolekcje magicznych kryształów*, porównac eksponaty? Widziałeś UFO?

Priv!

6 Likes

mam nadzieję, że kumotrom fantazji nie zbraknie i wprowadzicie do programu to:

https://www.youtube.com/watch?v=N4QtzHa5-f8

2 Likes

Wszystko zależy od wysokości 1 pochodnej^^

1 Like

wpadnij to się przekonasz. Chociaż te krzesła to one coś cienko wyglądają gdybym miał się z nimi w ten sposób zacząć bawić. Chrup i już leżę u medyka na stole wyjąc podczas gdy on mi drzazgi skądinąd wyciąga.

1 Like

Z przykrością oświadczam iż nie będę obecny na tegorocznym zjeździe, forma zdrowotna niestety mi szwankuje :confused:

2 Likes

Wielka szkoda, liczyłem na ciekawostki z Twojej strony^^ zdrówka BartArt :+1:

2 Likes

życzę Ci żeby Twój własny organizm spłatał Ci figla i wykurował się niezgodnie z Twoimi planami przed ostatnim weekendem czerwca. Przez sześć tygodni wiele może się zdarzyć …

2 Likes

@gruby jeśli kumotr sobie życzy mozemy dowieźć i zamontować naprędce wzmocnienia z 8ki albo i 20ki :rofl: Na specjalne życzenie dorzucimy orurowanie przednie. Wtedy reszta uczestników zabawy bedzie musiala mocno zważać na trajektorie^^

1 Like

mobilność krzesła wzmocnionego ucierpi. Po drugie istnieje dobry powód aby krzesła wykonywać z drewna: połamanie krzesła na grzbiecie interlokutora powoduje zwycięstwo w dyskusji ale nie powoduje u niego cięższych strat na zdrowiu.

Krzesło metalowe użyte w dyskusji może spowodować że wydarzenia wymkną się spod kontroli a tego chyba nie chcemy.

2 Likes

Przyjalem do wiadomosci. Przylożę się do treści prelekcji^^

2 Likes