Czy homoseksualizm to choroba i Pacjent 0 @Srzemysław Płomski

jeden potok, jeden rdzeń, różnie to w informatyce nazywają. Jak zwał tak zwał: wielowątkowość u choopów leży i kwiczy.

3 Likes

Chyba mieli, po prostu, jak zawsze, facet w kiecy jest ok (Szkocja?), dopóki inne tematy są ogarnięte - tzw gospodarka spełnia swoją funkcję. Natomiast problem zaczyna się jak homoseksualizm staje się ważniejszy niż problem np. jak zorganizować tanią energię na Ziemii.

Tak jak lewą ręką nie da się udźwignąć, więcej niż ta ręka w stanie jest unieść - takie masło maślane.

Tak na serio, to tak jest. Energia w trybie przetrwania płynie do dolnych części ciała, w trybie kreacji do górnych, tak w uproszczeniu.

3 Likes

Racja, tam po prostu praktycznie byli MSM (mężczyźni uprawiajacy seks z mężczyznami) czyli ulubionego segmentu dla badaczy chorób wenerycznych:)

w sumie w PRLu też nie było gejów, były tylko zwykłe, przaśnie pedały:)
Rozmowa dwóch homoseksualistów:
- Ty, słuchaj - jesteś gejem?
- Jestem.
- A masz garnitur od Armaniego?
- Nie mam…
- A masz chociaż buty od Gucciego?
- Też nie mam…
- To ty zwykły pedał jesteś!

6 Likes

Pingback po przedruku artykułu
https://slomski.us/2022/11/11/ftx/?replytocom=120672#comment-120672
:thinking: :rofl:

3 Likes

fame MMA ?

Zakładamy Herr Słomskiemu i czyrczowi rękawice po czym sprzedajemy transmisję pay-per-view.

3 Likes

Już mi doniesiono. Chyba się skuszę opisać w jaki sposób i dlaczego cała cywilizacja techniczna opiera się na rabunku. I nie bez powodu nazywana jest gospodarką rabunkową^^
Inaczej nie działa. Jeszcze sam sobie postawię zarzuty moralne, po czym wykażę jak całą tę moralność można sobie w kieszeń wsadzić.

Zauważ kto tam się wypowiada. A ponieważ te osoby znamy osobiście to pozostaje wyciągnąć taki wniosek, że przynajmniej @impeer trolluje, a zapewne Herr Słomski również. I to trollują biednego (bo głupi) zatrudzonego numer piętnaście Dominika Skrobalę:
https://www.gbf-legal.ch/de/team/detail/?employee_id=15
podpisującego się jako @xxx
Na co komu rękawice, skoro zasłona dymna jest skuteczna i gimbaza się nie przebija?
Dlaczego miałbym dementować jakoby jestem nastolatkiem?
Bo że występcą przeciwko głupocie lewa to tym się akurat szczycę.

Zastanówmy się, czy autorowi wypadało publikować?
Czy darłby z nami koty, gdyby publikacja nie była w interesie?
Czy można drapać się wzajemnie po plecach w zgodzie, ale bez porozumienia?
A dyskusja jest? I gównoburza jest? I mówi się o? Czyli dobrze jest.
Nawet tacy podżegacze (el Skrobala) piszący na mnie paszkwile są potrzebni, jakby ich nie było to bym jakiś wynajął do budowania takiego wizerunku. Bo ten wizerunek to na pewno był przypadeczek?

Zaś w kwestii wiedzy o księgowości to jest jak z elektrycznością. Znasz definicje czy umiesz tak podpiąć “rurki” żeby do michy kapało, a formalności aparata czepialskości utknęły na zespolonych? Lewo jest analogiczne do dziurawo napisanego kodu. Ponoć odnajdywanie analogii to domeno ai, a mi już zarzucano że jestem botem^^
Nie tylko mi, to chyba dziedziczne, bo młodego wywalono z jakiegoś forum uznając że musi być botem.

Jeszcze zwrócę uwagę na kwestię którą zarzuciła mi córka. Otóż akurat wypadała zmiana dowodu. Na jednym jest młody, dynamiczny, ogolony typ w białym kołnierzyku, na drugim zdziczały bezdomny. Bezdomnemu nie sposób zarzucać, że kiedykolwiek miał cokolwiek wspólnego z prowadzeniem przedsiębiorstw i na czymkolwiek się zna^^
Biały kołnierzyk jest potrzebny młodemu, kiedy jeszcze musi coś komuś udowadniać. Później już nic nie musi. Niektórzy zostają w białym kołnierzyku i muszą sprzedawać szkolenia^^

Dyskusja o dyskusji na temat dyskusji o dyskutantach. Czy myśmy gdzieś aby nie zabrnęli?^^ Czy to przypadkiem nie jest objaw kwalifikujący cywilizację na kozetkę?

Nie zamierzam bronić się przed zarzutami, jeszcze będę je podsycał:
//tradycyjnie obrazek oka saurona//

4 Likes

bo broda: atrybut wieku i pozycji. Nastoletni brodacz wygląda wręcz niepoważnie. Do brody trzeba dorosnąć, brodę trzeba pielęgnować, brodę należy wypinać do przodu niczym samica świeżo wszczepione silikony.

Przekręciłem sobie kółkiem myszy tą dyskusję u Słomskiego, z powodu “eksportu usług”.

Usługa to jest czynność wykonana na zlecenie. A kupowany/sprzedawany jest efekt wykonania tej czynności. Reszta czyli rozstrząsanie “da się wyeksportować usługę czy też nie” to problem wtórny, stworzony przez biurwę która gdzieś do jakiegoś miejsca musi przyczepić przychód aby móc go opodatkować. Po zlikwidowaniu podatków problem eksportu usług zniknie wraz z popytem na lewników kłócących się z urzędem podatkowym o miejsce do rozliczania przychodów z usług.

To Ty kiedyś nie miałeś brody ? :wink:

To zależy do jakiego klienta idziesz. Jedni wiedzą o czym mówią, noszą koszule flanelowe w kratkę i ogrodniczki, inni noszą krawaty. Nasz klient nasz per pan.

a to on już nie walczy ze smokami w komentarzach u Tradera ? Do Słomskiego przeszedł ?

4 Likes

Broda jest atrybutem barbarzyństwa (jako użytkownik barbarzyńskiego reliktu oraz dopuszczając się czynów, którym formalności przypisują charakter barbarzyński). Wygląd odstępujący od przyjętych konwencji dla danego środowiska wskazuje na przeniesienie w środowisko (społeczne) gdzie jest to konwencją jak również, że najwidoczniej temu osobnikowi wolno skoro mu uchodzi.

Czy zależy mi na poważnym wizerunku? Jeszcze ktoś mnie potraktuje poważnie i za d chwyci pragnąc mego dobra.

A zauważyłeś od dekady kiedy kiedy popełniałem te eksporty usług skarbówki zaczęły przychylać się do interpretacji z moich (i nie tylko moich wyjaśnień) jakoby nie było to jednak możliwe? I zaczęły przymuszać usługodawców do zameldowania się na gestapie przynajmniej po jakimś tam czasie, że świadczą w ich jurysdykcji?
A IT pozostaje problemem rozwiązywanym odgórnie, jako że tam fizyczna obecność odbywa się po kablu i “solidarnie” opodatkowany jest moloch, który sobie te usługi importuje?

Dokładnie. I biurwa też czyta. Szczególnie moje wyjaśnianie przetłumaczone na biurwienny przez moich lewników. Wystarczy wskazać stany faktyczne i w ramach danego uorganizowania fiskalnego nie wiadomo gdzie to opodatkować zgodnie z przepisami, więc zmieniane są przepisy - my już jesteśmy trzy turnieje do przodu więc im podpowiadamy jak wykończyć konkurencję, która jest przed nimi tylko dwa ruchy naprzód.
Im to na rękę, bo mają dużo wykryć, a rozkład jest przecież jakiś tam w miarę normalny, więc ganianie się ze skrajem krzywej zeżre im kupę mocy, a mało co jest do złapania, a do tego i tak szybko mknie i po co tyle fatygi z łapaniem?

Ale to nie powód aby biurwa likwidowała się sama z podatkami dla wszystkich. Wystarczy, że ci co potrafią sami się immunizują na biurwę w ramach babarzyństwa:
https://pracowniaekonopatologii.wordpress.com/2022/12/19/sztuka-nie-bycia-rzadzonym-wg-j-c-scotta-mini-recenzjo-spojler-bonus/
i to do tego siedząc pod latarnią, ale tak że suma interferencji sprawia iż ich tam nie widać.

Kiedyś byłem wzorowym, wyciętym z żurnala od projektantów białym kołnierzykiem gdyż takie prowadziłem wtedy działalności (i zarabiałem wtedy mniej, a nie było to mało, tylko liczby na obrocie były duże, ale rozkurz gigantyczny). Ja się dopasuję do każdego ustRoja.

Ale wtedy prowadziłem takie interesy, że korporacyjny klient znanego nazwiska celowo podstawiał dyrektora z doktoratem na ekspactwo, żeby ten tak mówił, że obaj nie wiemy na co się umawiamy, bo to seria pomyłeczek i wypaczonek. Podatki są niczyje i nie można tego było tak niegospodarnie zostawić^^

Teraz grasuję w innej części gospodarki. Lud już protestuje na co ta korelacja - przecież wungiel w kopalni miał być niewyczerpany.

Najwidoczniej trzeba zwrócić uwagę właścicielowi zatrudzonego, że ma za dużo czasu wolnego w czasie sprzedanym. Godziny komentarzy mogą nie odpowiadać płacącemu^^

3 Likes

Porównywać w ogóle jakość wypowiedzi Słomskiego do 3r3 to tak, jakby porównać publikacje w Bild do tych Der Szpigel. To porównanie bez sensu.

2 Likes

Być może wypowiedzi jednego Przemysława różnią się od innego, ale to Herr Przemysław zgromadził więcej cyferek rozwiązujących mu ziemskie troski. Więc nie oceniałbym po wypowiedziach tylko po rezultatach korelatora na wyjściu. Być może jest różnica w celowości - ja postanowiłem pozostawić cywilizację techniczną tam gdzie nabla ma deficyty względem położeń lokalnych, a Herr Przemysław skorzystać z cywilizacji tam gdzie ją dopadł pod palmami na lokalnych maksimach.

Przy czym lemingi moje wskazują, że powinienem wszystkiego się pozbyć i też wyłożyć brzucho pod palmę. Twierdzą że mogę. Mnie zaś ciągle w głowie załącza się, że potrzebujemy więcej minerałów.

3 Likes

Pracowity jest.

Jakość wypowiedzi w poruszanej przez samego siebie tematyce, to jedno, a rezultaty handlowe i wynik finansowy, to drugie. Nie wnikałem w to drugie, ale sądzę, że nakład a w ślad za tym i “cyferki” Bild wyglądają dużo lepiej od tych z Der Szpigel na Super Sexpress choćby patrząc… Tak było, jest i będzie.

Umówmy się: Słomski, to generalnie niegłupi facet, ale czasami jak zaczyna głośno “wnioskować”, to mam wrażenie, że to jakiś zupełnie inny człowiek, jakiś Trawiasty pod Słomskiego podszywający się.

2 Likes

Ta zmienna jest ogarnięta. Z jakiegoś innego powodu efektywniej pozyskuje cyferki. Być może specjalizuje się w lepszych rurkach. A być może operuje w rurkach gdzie nie ma istotnego obciążenia wytwarzaniem środków trwałych zamiast cyferek.
Wszak są obszary gospodarki gdzie nie jest istotne ile masz cyferek (bo one cały czas przepływają), a ile i jakie masz środki trwałe oraz ulotne (niewolnicy sprzedający czas).
Wtedy ciężko się to przelicza, a cyferki lepiej wyglądają w bilansie.

Też mam głupie pomysły ale albo mi je sieć wytłumia, albo ostatecznie mam delete block^^

To może być przyczyna dla której obniża jakość tekstów jak i zwiększa zasięgi gównoburzami. Jemu istnienie medialne jest potrzebne z przyczyn gospodarczych. Mnie wprost przeciwnie.

1 Like

pracowitość nie jest gwarancją sukcesu. Można sobie łokcie urobić i nic z tego nie mieć od strony brzdęków patrząc. Pozostaje satysfakcja “to jest mój miś na miarę moich możliwości” ale na satysfakcji ciężko jest ugotować zupę.

2 Likes

Gwarancją - oczywiście, że nie. Ale zaczynem już tak.

4 Likes

Właśnie gotuję zupę z MiŚia na zimno w celu przywrócenia MiŚia do aktywności, tak żeby były słoiki z miodem do noszenia i było z czego oblizać ręce.

1 Like

O! Skrobala się ujawnił, ale dostał rejecta. Chyba nie zrozumiał regulaminu^^
Mam nadzieję że nas pozwie - będziem się szczelać^^

Ciekawe jak trzeba mieć zryty beret, żeby jako lewnik najpierw ocenić kogoś jako niepełnosprytnego (mitoman), a później próbować odnosić się do mitomańskich bredni nastoletniego występcy na szurskim forum, gdzie zgromadziła się banda szurów spod szarej zwiezdy^^
Jak to taki mógł zaliczyć rachunek zdań (bo tylko tyle z logiki mają lewniki i przychodzili z tego na korki, bo za trudne; tego że Godel wykazał bezcelowość ich wysiłków i tak by nie zrozumieli).

Może trzeba takiego na zjazd zaprosić? Znowu pójdziemy na strzelnicę^^

5 Likes

@JerzyK więcej napisał…

1 Like

Skoro Słomski zna @impeer i zna @xxx to przecież mają tu swojego chyba moderatora i ten zaraz może tu przedrukować co mu się podoba.
Naturalnie nie mam żadnej wiedzy jakoby @impeer znał Herr Przemysława^^
Tak sobie tylko mitomańsko konfabuluję, że się wszyscy znają i kabaret robią^^

A może lepiej tego nie rozwijajmy, bo zaraz ciekawsze wnioski wyjdą i coraz głupsze pytania. A ciąg dalszy tych wniosków może się nie spodobać…

1 Like

Admina :stuck_out_tongue:

Pierwsze o człowieku słyszę

Nie wiem o co chodzi

2 Likes

O widzisz jaki niekompetentny jestem^^

Absolutnie potwierdzam^^
Wszelkie insynuacje zostały niniejszym zdementowane^^

2 Likes