Czy homoseksualizm to choroba i Pacjent 0 @Srzemysław Płomski

Pracowity jest.

Jakość wypowiedzi w poruszanej przez samego siebie tematyce, to jedno, a rezultaty handlowe i wynik finansowy, to drugie. Nie wnikałem w to drugie, ale sądzę, że nakład a w ślad za tym i “cyferki” Bild wyglądają dużo lepiej od tych z Der Szpigel na Super Sexpress choćby patrząc… Tak było, jest i będzie.

Umówmy się: Słomski, to generalnie niegłupi facet, ale czasami jak zaczyna głośno “wnioskować”, to mam wrażenie, że to jakiś zupełnie inny człowiek, jakiś Trawiasty pod Słomskiego podszywający się.

2 Likes

Ta zmienna jest ogarnięta. Z jakiegoś innego powodu efektywniej pozyskuje cyferki. Być może specjalizuje się w lepszych rurkach. A być może operuje w rurkach gdzie nie ma istotnego obciążenia wytwarzaniem środków trwałych zamiast cyferek.
Wszak są obszary gospodarki gdzie nie jest istotne ile masz cyferek (bo one cały czas przepływają), a ile i jakie masz środki trwałe oraz ulotne (niewolnicy sprzedający czas).
Wtedy ciężko się to przelicza, a cyferki lepiej wyglądają w bilansie.

Też mam głupie pomysły ale albo mi je sieć wytłumia, albo ostatecznie mam delete block^^

To może być przyczyna dla której obniża jakość tekstów jak i zwiększa zasięgi gównoburzami. Jemu istnienie medialne jest potrzebne z przyczyn gospodarczych. Mnie wprost przeciwnie.

1 Like

pracowitość nie jest gwarancją sukcesu. Można sobie łokcie urobić i nic z tego nie mieć od strony brzdęków patrząc. Pozostaje satysfakcja “to jest mój miś na miarę moich możliwości” ale na satysfakcji ciężko jest ugotować zupę.

2 Likes

Gwarancją - oczywiście, że nie. Ale zaczynem już tak.

4 Likes

Właśnie gotuję zupę z MiŚia na zimno w celu przywrócenia MiŚia do aktywności, tak żeby były słoiki z miodem do noszenia i było z czego oblizać ręce.

1 Like

O! Skrobala się ujawnił, ale dostał rejecta. Chyba nie zrozumiał regulaminu^^
Mam nadzieję że nas pozwie - będziem się szczelać^^

Ciekawe jak trzeba mieć zryty beret, żeby jako lewnik najpierw ocenić kogoś jako niepełnosprytnego (mitoman), a później próbować odnosić się do mitomańskich bredni nastoletniego występcy na szurskim forum, gdzie zgromadziła się banda szurów spod szarej zwiezdy^^
Jak to taki mógł zaliczyć rachunek zdań (bo tylko tyle z logiki mają lewniki i przychodzili z tego na korki, bo za trudne; tego że Godel wykazał bezcelowość ich wysiłków i tak by nie zrozumieli).

Może trzeba takiego na zjazd zaprosić? Znowu pójdziemy na strzelnicę^^

5 Likes

@JerzyK więcej napisał…

1 Like

Skoro Słomski zna @impeer i zna @xxx to przecież mają tu swojego chyba moderatora i ten zaraz może tu przedrukować co mu się podoba.
Naturalnie nie mam żadnej wiedzy jakoby @impeer znał Herr Przemysława^^
Tak sobie tylko mitomańsko konfabuluję, że się wszyscy znają i kabaret robią^^

A może lepiej tego nie rozwijajmy, bo zaraz ciekawsze wnioski wyjdą i coraz głupsze pytania. A ciąg dalszy tych wniosków może się nie spodobać…

1 Like

Admina :stuck_out_tongue:

Pierwsze o człowieku słyszę

Nie wiem o co chodzi

2 Likes

O widzisz jaki niekompetentny jestem^^

Absolutnie potwierdzam^^
Wszelkie insynuacje zostały niniejszym zdementowane^^

2 Likes

Ujawnił przy okazji w swoich wywodach, że filtr językowy działa jak ma działać - powoduje reakcje obronne u przypadkowo czytających.

3 Likes

Ujawniło się tyle inicjatyw, że jak tylko znajdę chwilę czasu to oddam się podkręceniu gównoburzy aby przypadkiem nie wygasła. Dobrej gównoburzy nie można zmarnować, a na każdego mam jego własny bat^^
No i zostałem tam pouczony, że powinienem mieć jakiś motyw i coś Wam sekciarze muszę sprzedawać aby Was wyzyskać. To ja nie wiem… kubki? Koszulki? Szkolenia? Płatny kontent wprowadzić?
O chyba nawet znalazłem platformę, nada się do publikacji płatnego kontentu? OnlyFans?^^

3 Likes

Tylko kto będzie modelem? Była tu jedna taka, aleśmy ją przepędzili.

2 Likes

trzy razy pod rząd. Uparta sztuka była.

2 Likes

Już nie trzeba modeli. Miałem właśnie spotkanie z jednym startapem od AI i już się za to wzięli. OnlyFans to żyła złota. Do tego stopnia, że jest jeszcze dla różnych agentów, pośredników, IT, AI itd itp. Na koniec zostaje około 20 procent dla modelki, co przy tych obrotach jest i tak hojnie. Więc chcą tworzyć wizerunek i odpowiedzi przez AI. Na razie widziałem zdjęcia wygenerowane z podstawowego wizerunku i chatowałem z “dziewczyną”. Robi wrażenie, nawet inteligentnie odpowiada. Chyba trudniej jest naśladować słodką idiotkę. Niektóre modelki mają “rozmowy” z 80 osobami w tym samym czasie. Bez boota nie ogarniesz.

9 Likes

Takie rzeczy? https://github.com/CompVis/stable-diffusion

2 Likes

Dokładnie.

Chrum!

2 Likes

A miały być badania i nowe leki. :wink:

Generatory AI robią wrażenie.

https://www.youtube.com/shorts/09S-aDj1RTw

Na mnie też robi, ale żarówki jeszcze nie potrafi wymienić. :wink:

2 Likes

Niestety mają dokładnie tę samą wadę co nasze sieci. Uczenie się hopsztylion razy szybciej przy braku danych jest dobrą serią przybliżeń tylko nie wiadomo jakiej rzeczywistości, no ale nie tej.
Nas oszukają, bo o nas mają pętlę zwrotną. Ale z białkami wyszła ściana, bo nie ma już jak potwierdzać zgodności z rzeczywistością. Pozostało wyobrażenie - teraz pomiarówka musi sprawdzić jakie są kolejne przybliżenia no i ten… no nie bardzo jest koncepcja jak by to sprawdzić tym co jest.

A jak zmyślać potrafi.

1 Like

W jakim sensie?

1 Like