Czy homoseksualizm to choroba i Pacjent 0 @Srzemysław Płomski

A tak w ogóle to niby czemu zaglądamy komuś do łóżka?

Podatkowe biurwy zaglądają na konta, do rozliczeń i dokumentów.

@3r3 tolerujesz kontrrewolucyjne tendencje na forum? Policja obyczajowa się tu zalegla i może to ma związek czasowy i skutkowo przyczynowy z tym, ze Iran ajatollahów ogłosił likwidacje ichniej od ścigania występków przeciwko cnocie i obyczajom…

2 Likes

eeee, chyba raczej chodzi o to, że pochodną propagowania homoseksualizmu jest… niższy przyrost naturalny (obok innych czynników rzutujących na niską dzietność w ramach związków heteroseksualnych)

w rezultacie ludzi robimy coraz mniej i nie dość, że “robić nie ma komu”, to jeszcze rzutuje to na inne aspekty ekonomii

uważam zatem, że wątek homoseksualizmu jak najbardziej ma związek z tematyką bloga

6 Likes

Bo nam pedały zaczęły się z łóżkami publicznie obnosić nawet w robocie.
I pod ryja podtykać. No to już zajrzeliśmy, zobaczyliśmy i się zdegustowaliśmy.
Było się nie obnosić tylko łóżko w sypialni trzymać.

Dlatego nie prowadzimy pisemnych rozliczeń i dokumentów aby nie miały w co zaglądać.

Świat się kończy!

Może się rozbisurmanili jak już nie mieli czego ścigać bo lud normalny i nie obnosi się z nieobyczajnością?

Jeśli łóżka wrócą do zacisznych sypialni to będę ukontentowany.
I nie będzie mi żadna biurwa sarkała, że na warsztacie wizerunki obnażonych samic wiszą, bo przecie w przemyśle inaczej baby się nie uświadczy - to nie biuro.

3 Likes

Zaglądamy homoseksualistom do łóżka, bo - z historycznego doświadczenia - wiemy, że łączenie się bakteri, krwi, spermy i kału w kanale wydalniczym pasywnego, jest receptą na bardzo nieprzyjmne choróbska, które się w reszcie populacji roznosić mogą.

To, że w dzisiejszych czasach jakoś sobie z tymi choróbskami inaczej radzimy, nie zmieniło charakteru problemu.
Wystarczy sobie bowiem w dane pozaglądać (np. takie zbierane przez Robert Koch Institut strona 517 i 518 Punkt 5.1 i 5.3 oraz tutaj) i wychodzi, że głównym rezerwuarem np. HIV w 1-szym świecie są “mężczyźni uprawiający sex z innymi mężczyznami”. Głównie dlatego, że im się leczenie sponsoruje, a oni ani myślą z gumek korzystać.

Nawet lewicowcy w dyskusjach o tym ten problem zauważają, popatrzeć w komentarze:
https://futrzak.wordpress.com/2020/07/26/strefy-wolne-od-lgbt-w-polsce/

2 Likes

Wg mnie to głównym celem jest pranie mózgu i bicie ludzie po łbie, ja to też nazywam ‘adversity & exclusion’, co oni tam wymyślają. Pranie mózgu dla samego prania. Jeśli z tego jest mniej dzieci? Ok. Jeśli inne zjawiska… Ważne, żeby mózgi były zmielone.

4 Likes

I co, może jeszcze święty Mikołaj nie istnieje? Wróżka Zębuszka też nie?

Piękne.

Tak jest w istocie.

======
Niesamowicie z D wzięty temat oraz cała o nim dyskusja. Wstydźcie się wszyscy.

10 Likes

A kto się nie wstydzi ten winny obrazy uczuć.

5 Likes

Walka idzie o to by jedynym obowiązującym hasłem było “Strefa frywolna dla LGBT w całej Polsce” :wink:

3 Likes

Czyli mają tam pojęcie geja.
W Rzymie nie mieli i nie mieli gejów.

Strepitum najwyżej.

Mihi. Chyba, że jesteś ze średniowiecza, to wtedy michi.

2 Likes

Eee, chyba nie. To jest tak niski odsetek w społeczeństwie, że to nie ma znaczenia. Mnie homosie nie przeszkadzają (jak się nie obnoszą), bo Natura takie “linie genetyczne” likwiduje (nie ma potomstwa). Więc to zawsze będzie cecha zanikająca (jak kobieta z brodą:). Natomiast jest prawdopodobne, że ludzie o takich skłonnościach mają ponad-przeciętne umysły. Nie myślą o “głupotach”, to się zajmują czymś bardziej ekscytującym. Ciekawe byłoby badanie na ten temat. Wiem, że A.Turing był homosiem. Nie wiem jak Tesla. Nie był żonaty i zmarł bezpotomnie. Czyżby seks przeszkadzał w myśleniu? Jak kiedyś zażartował Gwiazdowski: “Dwie podstawowe funkcje mężczyzna nie może wykonywać jednocześnie bo ma za mało krwi w organiźmie”.

4 Likes

Wydało się! Jesteś elfem!
No to teraz zaczaimy się na Ciebie z kilofem i objaśnimy kwestie estetyczne^^

Zakony wskazują że coś jest na rzeczy, najwidoczniej organizm mężczyzny albo zasila mózg żeby łapał baby, albo mamuty (i wtedy baby same przyłażą).
Pada podejrzenie, że to ten sam moduł i nie może realizować obu funkcji bo ma jedną zworkę.

5 Likes

jeden potok, jeden rdzeń, różnie to w informatyce nazywają. Jak zwał tak zwał: wielowątkowość u choopów leży i kwiczy.

3 Likes

Chyba mieli, po prostu, jak zawsze, facet w kiecy jest ok (Szkocja?), dopóki inne tematy są ogarnięte - tzw gospodarka spełnia swoją funkcję. Natomiast problem zaczyna się jak homoseksualizm staje się ważniejszy niż problem np. jak zorganizować tanią energię na Ziemii.

Tak jak lewą ręką nie da się udźwignąć, więcej niż ta ręka w stanie jest unieść - takie masło maślane.

Tak na serio, to tak jest. Energia w trybie przetrwania płynie do dolnych części ciała, w trybie kreacji do górnych, tak w uproszczeniu.

3 Likes

Racja, tam po prostu praktycznie byli MSM (mężczyźni uprawiajacy seks z mężczyznami) czyli ulubionego segmentu dla badaczy chorób wenerycznych:)

w sumie w PRLu też nie było gejów, były tylko zwykłe, przaśnie pedały:)
Rozmowa dwóch homoseksualistów:
- Ty, słuchaj - jesteś gejem?
- Jestem.
- A masz garnitur od Armaniego?
- Nie mam…
- A masz chociaż buty od Gucciego?
- Też nie mam…
- To ty zwykły pedał jesteś!

6 Likes

Pingback po przedruku artykułu
https://slomski.us/2022/11/11/ftx/?replytocom=120672#comment-120672
:thinking: :rofl:

3 Likes

fame MMA ?

Zakładamy Herr Słomskiemu i czyrczowi rękawice po czym sprzedajemy transmisję pay-per-view.

3 Likes

Już mi doniesiono. Chyba się skuszę opisać w jaki sposób i dlaczego cała cywilizacja techniczna opiera się na rabunku. I nie bez powodu nazywana jest gospodarką rabunkową^^
Inaczej nie działa. Jeszcze sam sobie postawię zarzuty moralne, po czym wykażę jak całą tę moralność można sobie w kieszeń wsadzić.

Zauważ kto tam się wypowiada. A ponieważ te osoby znamy osobiście to pozostaje wyciągnąć taki wniosek, że przynajmniej @impeer trolluje, a zapewne Herr Słomski również. I to trollują biednego (bo głupi) zatrudzonego numer piętnaście Dominika Skrobalę:
https://www.gbf-legal.ch/de/team/detail/?employee_id=15
podpisującego się jako @xxx
Na co komu rękawice, skoro zasłona dymna jest skuteczna i gimbaza się nie przebija?
Dlaczego miałbym dementować jakoby jestem nastolatkiem?
Bo że występcą przeciwko głupocie lewa to tym się akurat szczycę.

Zastanówmy się, czy autorowi wypadało publikować?
Czy darłby z nami koty, gdyby publikacja nie była w interesie?
Czy można drapać się wzajemnie po plecach w zgodzie, ale bez porozumienia?
A dyskusja jest? I gównoburza jest? I mówi się o? Czyli dobrze jest.
Nawet tacy podżegacze (el Skrobala) piszący na mnie paszkwile są potrzebni, jakby ich nie było to bym jakiś wynajął do budowania takiego wizerunku. Bo ten wizerunek to na pewno był przypadeczek?

Zaś w kwestii wiedzy o księgowości to jest jak z elektrycznością. Znasz definicje czy umiesz tak podpiąć “rurki” żeby do michy kapało, a formalności aparata czepialskości utknęły na zespolonych? Lewo jest analogiczne do dziurawo napisanego kodu. Ponoć odnajdywanie analogii to domeno ai, a mi już zarzucano że jestem botem^^
Nie tylko mi, to chyba dziedziczne, bo młodego wywalono z jakiegoś forum uznając że musi być botem.

Jeszcze zwrócę uwagę na kwestię którą zarzuciła mi córka. Otóż akurat wypadała zmiana dowodu. Na jednym jest młody, dynamiczny, ogolony typ w białym kołnierzyku, na drugim zdziczały bezdomny. Bezdomnemu nie sposób zarzucać, że kiedykolwiek miał cokolwiek wspólnego z prowadzeniem przedsiębiorstw i na czymkolwiek się zna^^
Biały kołnierzyk jest potrzebny młodemu, kiedy jeszcze musi coś komuś udowadniać. Później już nic nie musi. Niektórzy zostają w białym kołnierzyku i muszą sprzedawać szkolenia^^

Dyskusja o dyskusji na temat dyskusji o dyskutantach. Czy myśmy gdzieś aby nie zabrnęli?^^ Czy to przypadkiem nie jest objaw kwalifikujący cywilizację na kozetkę?

Nie zamierzam bronić się przed zarzutami, jeszcze będę je podsycał:
//tradycyjnie obrazek oka saurona//

4 Likes

bo broda: atrybut wieku i pozycji. Nastoletni brodacz wygląda wręcz niepoważnie. Do brody trzeba dorosnąć, brodę trzeba pielęgnować, brodę należy wypinać do przodu niczym samica świeżo wszczepione silikony.

Przekręciłem sobie kółkiem myszy tą dyskusję u Słomskiego, z powodu “eksportu usług”.

Usługa to jest czynność wykonana na zlecenie. A kupowany/sprzedawany jest efekt wykonania tej czynności. Reszta czyli rozstrząsanie “da się wyeksportować usługę czy też nie” to problem wtórny, stworzony przez biurwę która gdzieś do jakiegoś miejsca musi przyczepić przychód aby móc go opodatkować. Po zlikwidowaniu podatków problem eksportu usług zniknie wraz z popytem na lewników kłócących się z urzędem podatkowym o miejsce do rozliczania przychodów z usług.

To Ty kiedyś nie miałeś brody ? :wink:

To zależy do jakiego klienta idziesz. Jedni wiedzą o czym mówią, noszą koszule flanelowe w kratkę i ogrodniczki, inni noszą krawaty. Nasz klient nasz per pan.

a to on już nie walczy ze smokami w komentarzach u Tradera ? Do Słomskiego przeszedł ?

4 Likes

Broda jest atrybutem barbarzyństwa (jako użytkownik barbarzyńskiego reliktu oraz dopuszczając się czynów, którym formalności przypisują charakter barbarzyński). Wygląd odstępujący od przyjętych konwencji dla danego środowiska wskazuje na przeniesienie w środowisko (społeczne) gdzie jest to konwencją jak również, że najwidoczniej temu osobnikowi wolno skoro mu uchodzi.

Czy zależy mi na poważnym wizerunku? Jeszcze ktoś mnie potraktuje poważnie i za d chwyci pragnąc mego dobra.

A zauważyłeś od dekady kiedy kiedy popełniałem te eksporty usług skarbówki zaczęły przychylać się do interpretacji z moich (i nie tylko moich wyjaśnień) jakoby nie było to jednak możliwe? I zaczęły przymuszać usługodawców do zameldowania się na gestapie przynajmniej po jakimś tam czasie, że świadczą w ich jurysdykcji?
A IT pozostaje problemem rozwiązywanym odgórnie, jako że tam fizyczna obecność odbywa się po kablu i “solidarnie” opodatkowany jest moloch, który sobie te usługi importuje?

Dokładnie. I biurwa też czyta. Szczególnie moje wyjaśnianie przetłumaczone na biurwienny przez moich lewników. Wystarczy wskazać stany faktyczne i w ramach danego uorganizowania fiskalnego nie wiadomo gdzie to opodatkować zgodnie z przepisami, więc zmieniane są przepisy - my już jesteśmy trzy turnieje do przodu więc im podpowiadamy jak wykończyć konkurencję, która jest przed nimi tylko dwa ruchy naprzód.
Im to na rękę, bo mają dużo wykryć, a rozkład jest przecież jakiś tam w miarę normalny, więc ganianie się ze skrajem krzywej zeżre im kupę mocy, a mało co jest do złapania, a do tego i tak szybko mknie i po co tyle fatygi z łapaniem?

Ale to nie powód aby biurwa likwidowała się sama z podatkami dla wszystkich. Wystarczy, że ci co potrafią sami się immunizują na biurwę w ramach babarzyństwa:
https://pracowniaekonopatologii.wordpress.com/2022/12/19/sztuka-nie-bycia-rzadzonym-wg-j-c-scotta-mini-recenzjo-spojler-bonus/
i to do tego siedząc pod latarnią, ale tak że suma interferencji sprawia iż ich tam nie widać.

Kiedyś byłem wzorowym, wyciętym z żurnala od projektantów białym kołnierzykiem gdyż takie prowadziłem wtedy działalności (i zarabiałem wtedy mniej, a nie było to mało, tylko liczby na obrocie były duże, ale rozkurz gigantyczny). Ja się dopasuję do każdego ustRoja.

Ale wtedy prowadziłem takie interesy, że korporacyjny klient znanego nazwiska celowo podstawiał dyrektora z doktoratem na ekspactwo, żeby ten tak mówił, że obaj nie wiemy na co się umawiamy, bo to seria pomyłeczek i wypaczonek. Podatki są niczyje i nie można tego było tak niegospodarnie zostawić^^

Teraz grasuję w innej części gospodarki. Lud już protestuje na co ta korelacja - przecież wungiel w kopalni miał być niewyczerpany.

Najwidoczniej trzeba zwrócić uwagę właścicielowi zatrudzonego, że ma za dużo czasu wolnego w czasie sprzedanym. Godziny komentarzy mogą nie odpowiadać płacącemu^^

3 Likes

Porównywać w ogóle jakość wypowiedzi Słomskiego do 3r3 to tak, jakby porównać publikacje w Bild do tych Der Szpigel. To porównanie bez sensu.

2 Likes