Czy ktoś wie jak spierdolić przed tym?

cbdc
Coście tam za krypto brzdękowe zrobili? Niszowe dla kilku expatów?

2 Likes

My XCH kopiemy tylko

1 Like

Fantazjują - nie mają się już czym rozliczać. Mogą sobie wprowadzić dowolną fantazję.

1 Like

to nie krypto, to standardowe waluty tyle że emitowane przez inicjatywę prywatną. Emitenci tych walut odpowiadają zawartością własnych magazynów przed użytkownikami.

3 Likes

Podoba mi się idea tylko aj mam magazyn pusty. czyli waluty mam zero . jak mój kolega pijak nałóg- przegoniłem go po lesie -norma non stop ma 1,5 promila inaczej telepie go. Po 6 h łowienia w ciężkim terenie 40 kg na plecach i pod górkę na wodzie tylko- pytam- a ty to już masz zero -)? a on mówi. Ja to już mam na minusie !!! :slight_smile:

1 Like

Tam większość pokrycia jest w brzdęku, waluty to są tak o na potrzeby obrotowe.

Wystarczy że kieszeń masz pełną. Wtedy jestes Panem Klientem. Ten myk też zadziała.

2 Likes

Rozliczamy się z @impeer w połówkach kolumbijskich pesos:)

Dokładnie tak jest. Skoro za obecną walutę/gotówkę etc nie ma komu pracować i nie ma towaru na stanie, to dlaczegóż miało by być inaczej z taką mniej wygodną?

Rozwiązywanie nieistniejacego problemu przez nieskuteczne środki wdrażane przez Sasiny tego świata:) To sie musi udać

1 Like

Powolne gnicie albo anihilacja jakiegokolwiek ładu. Kuszące alternatywy.

1 Like

Jest nie inaczej.

3 Likes

Pięknie będzie.
Zakupy biurwa już ma wesołe - jak to nikt nie chce nam nic zaoferować i nie zabijają się o dostąpienie łaski wygrania przetargu?
Będą nas bili niewyprodukowanymi pałami?

Mi dał całe - do podarcia?

1 Like

Gdzieś czytałem taką historię Żyda ale nie mogę odnaleźć ( 3x3 takie lubi ) …
Wagoniki spadły w przepaść z tunelu skalnego , co go Niemcy gdzieś kopali i urobek wywozili z tej dziupli w górze na zewnątrz. Żydki myślały- o na dziś wolne !- pewnie pojadą po jakiś sprzęt by wciągnąć po pionowej skale wagony…ale esesmani- Nie !!- i dawaj żydów i schnella wciągać na górę jak nie dopilnowaliście. A tu wagoniki ani drgną- racje małe to i sił nie ma na szarpanie liny. Esesmani przeładowali karabiny i nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wagoniki drgnęły i pomału pięły się w górę. Do 21ej wszystkie były wciągnięte… ręcznie ! :wink: Cytuję z pamięci bo nie pamiętam pamiętnika ale zrobiło to na mnie wrażenie !

1 Like

*rzyt to stan umysłu, ich spojrzenie na rzeczywistość to choćby przysłowiowe 6 milionów, jak za każdym razem, gdy się doigrywają a potem spuszczają ich właśni bracia wierze.

A co do tematu to jest waluta lokalna rozwiązaniem alternatywnym, krypto jest dla lamusów i gojów, bo logika mówi aby nie pokazywać portfela, dlatego monero i inne projekty nie są koszerne.

Pytanie co dalej?

2 Likes

Zcash niekoszerny? ajwaj!

Będziemy jak w PRLu rozliczać się przyługami:)

1 Like

Dam radę pamietam PRL i wszystko szło załatwić za flaszka^^ czekam na czasy jak znowu będzie tak tanio^^

1 Like

Kolejny wynalazek waluty przyszłości z Kuby- wkrótce na naszym rynku za kilka lat … włączcie napisy jak lokalny będzie tłumaczył zasady waluty przyszłości :wink:

2 Likes

Z neta…Wspominałem o prawdopodobnym upadku strefy euro. Grecja to był pierwszy klocek tego domina. Srandemia prawdopodobnie przykryła to samo we Włoszech i Hiszpanii. Cały czas zagadką są Niemcy ale bliżej im chyba do “ledwo przędę” niż do “prosperity”. Za moment cała europa stanie się zbyt biednia na nowe limity CO2 a za moment plus moment uzależni się od ruskiego gazu, co z resztą również niemcom zawdzięczamy. Nie twierdzę, że będzie tu jakaś odyseja syberyjska ale czeka nas chyba jakiś grubszy regres. Dzisiejsza mówiać kolokwialnie “młodzież” nie będzie sie bić za flagę, ale za prąd do smartfona już tak. Grzebiąc gdzies w czeluściach internetów natrafiłem na opinię jakiegoś ekonomisty z 2004 roku. Prognozował owy specjalista, że wspólna waluta europejska przeżyję max kilkanaście lat zanim doprowadzi do krachu. W starożytnym Rzymie kiedy w państwie działo się źle, cezar zarządzał igrzyska, żeby uwagę tłuszczy odwrócić i spuścić trochę powietrza z rozemocjonowanego społeczeństwa.

Odpowiedź
To nie jest problem tylko euro. To jest problem światowy, dotyczący wszystkich walut. Od dawna wiadomo, że około 80% wszystkich pieniędzy zapisanych na cyfrowych kontach w bankach nie ma rzeczywistego pokrycia w niczym. To jest podstawowe zagrożenie ogólnym głębokim krachem finansowym na skalę światową. Stąd właśnie wzięła się idea “pieniądza cyfrowego” (CEBC), czyli praktyczna likwidacji gotówki. Szwajcarzy niedawno przećwiczyli podobne rozwiązanie, gwałtownie likwidując ważność banknotów serii 8. Oni co prawda zastąpili je w 100% inną serią banknotów, ale moim zdaniem, cała to operacja, to był test praktyczny podobnych rozwiązań światowych (a przy okazji Szwajcarzy ładnie sobie zinwentaryzowali stan gotówki w rożnych miejscach na świecie). Kilka dni temu obecna szefowa EBC Legarde (ona jest “etatową” szefową wśród światowej banksterki) zapowiedziała wymianę banknotów euro. Niby na lepiej zabezpieczone, ale to oczywista ściema. Moim zdaniem cały obłęd pandemijny ma docelowo przygotować świat (głownie cywilizację “europejską”) na zamrożenie w bankach pieniędzy, które nie mają żadnego pokrycia praktycznego.

1 Like

Już jest.

Jak sobie zlikwidują gotówkę to łuni nie będą mogli nic kupić.
Bo nie będzie miał kto przyjąć ich glinianych tabliczek z wężykami.

Dlatego przechodzimy na PM.

2 Likes

Część 4 ta- podaż i popyt na Kubie- dla Ciebie 3x3 mistrzu

2 Likes

Cezary Graf Komuna 2.0


Trwa Superkryzys.

Co teraz?

Należy zrozumieć, że cyferki cyferkom są nierówne. Należy zrozumieć w jakim stanie są systemy finansowe świata zachodu, skoro postanowiono wszystko postawić na głowie nie licząc się z ofiarami.

Zrobiono to, aby móc zbankrutować w sposób kontrolowany. Zrobiono to po to, aby zwykli ludzie czyli wierzyciele sytemów emerytalnych, zdrowotnych i bankowych zajmowali się totalnymi pierdołami, skakali sobie do gardeł, zanurzyli się w alkoholu oraz w depresji.

Zrobiono to po to, aby wyżej wymienione problemy były najważniejsze w życiu zwykłych ludzi a nie to, że nie ma i nie będzie. Było, wypracowali a nie dostaną.

Z pustego nawet Salomon nie naleje - tym bardziej nie dokona tego Morawiecki, von Der Leyen oraz Biden & Son. Oni doskonale to wiedzą.

System bankrutuje, wy nie bankrutujcie.

Cyferki cyferkom nie są równe.

Majątkowo:

Istotne są zrealizowane zyski z crypto. Zyski z biznesu/pracy. Polowanie na tanie akcje chińskie u dobrych brokerów. Przyjęcie metali, dolara oraz sensownych nieruchomości poza Polską.

Ważna jest mądra dywersyfikacja majątkowa.

Myślcie mądrze o swoich pieniądzach.

5 Likes