Czyściec

Co ty tam wiesz chlopie. Koleg bil murzyna na dyskotece i z dokladnoscią czasu i miejsc ustalili do 3 metrow zw jego telefon byl w miejscu mordobicia. Trovhe to trwalo ale ustalili

2 Likes

@avatar

Misją Stowarzyszenia MONAR jest pomoc bliźnim w duchu miłości, tolerancji, dbałości o ludzką godność oraz poszanowania praw człowieka.

po co sie w ogóle bije murzynów? są z tego jakieś profity?

3 Likes

Program
If niegruf bijat true;
Then
Wnimanje
Kompleksy zaleczone
End.

2 Likes

Zwykle z tego samego, co białych, ale z jakiegoś powodu to bicie się z pigmentododatnimi jest wtedy rzekomo bardziej gorszące i skuteczniej ścigane… Ostatnia taka sytuacja, jakieś sto lat temu, miała miejsce, kiedy pigmentododatni nie chciał zrozumieć “nie” koleżanki i zaczął ciągnąć ją na siłę od stolika, ale tym razem wystarczyło tylko mu to “nie” powtórzyć męskim głosem - w wielu sytuacjach zdaje się to nie wystarczać i wtedy nagle zostajesz “zakompleksionym rasistą”.

Widziałem też na jakichś filmach, co w takich przypadkach dzieje się panu pigmentododatniemu w Chinach, za dostanie w Polsce tylko w pysk byłby wdzięczny.

3 Likes

Pobil i okazalo sie ze telefon ma swoją lokalizacje z dokladnoscią do 3metrow plus po wyciagnieciu baterii dalej dziala lokalizacja jeszcze przez kilka godzin.

2 Likes

W trakcie budowy domu przyjechal takininstalator od elwktronicznych zabezpieczen ze super kamerki nagrywanie, czujniki i ze zdalnie w smartfonie moge patrzec na swoją posesje. Ja na to pytam a co z hakowaniem. A ten ze to super bezpieczne. Wiec pytam go czy wie ile ma w swoim telefonie ukrytych niewidocznych aplikacji to mu szczwnka opadla i sie zwinął. W zyciu bym nie zrobil sobie inteligentnego domu

3 Likes

Mi ostatnio jak murzyn zajebał telefon na polu minowym znadjującym się de facto pod jurysdykcją Frontu Polisario miedzy Mauretania a a Sahara Zachodnia to nasłałem na niego przyjeciela, przyjeciale przyszedł z 6 murzynami i tamten sie zwinal.

Ogień leczyć ogniem!

3 Likes

Zależy co to znaczy. Jakieś osczędnosci w ogrzewaniu, klimie, etc, jak nardziej

Ja bymzrobil na bank sobie taki dom tykji musialbym sam go zlutowa.

2 Likes

[quote=“impeer, post:1398, topic:1126”]
@avatar
[/quote

Ten awatar jest dla mnie zabawny.

Pozatym szanuje pana Kotanskiegobza jego wklad w terapie i ratowanie ludzi. Dobrze jednak ze niedozyl naszych czasow bo by sie zalamal.

2 Likes

Popatrzcie na reklame MONARU
https://m.youtube.com/watch?v=7tdxUDme9xQ
Sprzed lat.

3 Likes

https://m.youtube.com/watch?v=7tdxUDme9xQ

2 Likes

A tak z innej beczki to jestem pod wielkim wrazeniem. Wiem wiem co pomyslicie. Że jestem nawiedzonym katolskim fanatykiem. Przymierzalem sie i wczoraj trafilem na katarzyne Emmerich, to była mistyczka, miała mistyczne widzenia ktore zostaly spisane i opublikowane. Zobaczcie na ten link jest do posluvhania o stworzeniu czlowieka. Jak zostal stworzony Adam, jak Ewa,jak wyglądal Eden, jak powstaly zwierzęta i jeszcze kilka innych szvzegolowyvh opisow z genesis. Co zrobilo na mnie wrazenie? Tresc oraz ta lekkosc jezyka oraz malowniczosc niczym slowa ukladaly sie w obrazy. Smialo przełamcie sie i posluchajcie bo jest o czym.
https://m.youtube.com/watch?v=7tdxUDme9xQ
Koniecznie bede musial przeczytac ksiazki z jej wizjami.

2 Likes

Sorry haha tamto to monar.
Tutaj jest poemat jaknpowstał czlowiek. Serio nie zalujcie sobie

1 Like

Poland stronk 2024

3 Likes

Gdyby to wcześniej widział to byłby teraz interes życia :slight_smile:

https://wszczecinie.pl/aktualnosci,rower_za_niespelna_62_zl_tyle_moga_kosztowac_najtansze_uzywane_bikes,id-37992.html

2 Likes

Jurek.
Jeszcze nie.widzialem objawień co po 2mg risperidonu i 20 mg haloperidolu nie ustępowały.

Jak to mówi kolega. Kiedy słyszysz Boga to jest to ewentualnie problem.

Ale kiedy zaczynasz z nim rozmawiać, to jest już big problem.

Jurku a nie byłobyepiej z tymi wysrywami o.objawieniach do.watku urojenia Jerzego?

3 Likes

Medyk Ty będziesz w skamii

Chciałbym pogadać poznać się, , bex pofpiechu :wink:

2 Likes

Ale mnie nie chodziło to że się nie da. Da się wyłączony włączyć zdalnie tak, żeby użytkownik nie wiedział, że jest włączony. Wszystko można zrobić. Tylko pytanie po co… Bo nie siedział w domu?

Im się nie chce. Są leniwi. Wystarczy im nie dostarczać powodów to nie będą gnębić.

3 Likes

Dlatego używa się starych telefonów z wyjmowanymi bateriami. Idziesz pogadać - wyjmujesz baterię. Po wyjęciu baterii nawet izraelskie cudeńka tracą władzę nad szpiegofonem.

2 Likes

Forum religijne jest raczej na independenttrader.pl ,co najmniej przez takich zdominowane,ciezko uciec przed wami.

2 Likes