Czyściec

Ale to telefon ustalał nie ramka GSM.

Czy starczy nam murzynów?

Bardzo dobra.

Do tego społecznik.
Jak tu trafiłeś?

A rowery chociaż elektryczne?

Chyba że nie mówi akurat nic istotnego - oddychaj, nie idź w stronę światła^^
Wtedy możesz nawet porozmawiać.

Nawracamy ich tu na mamonę^^

2 Likes

Stary telefon tez lokalizuje po wyciagnieciu baterii do okolo 2h(ma wewnetrzne zasilanie dla elektroniki???). Ustalanie jest mozliwe ale pracochlonne. Kolege sprawdzali kilka miesiecy ale ustalili kto gdzie byl po telefonach. Potem dowiedzial sie ze prokuratura ma specjalne komorki do walki z rasizmem ale dogadal sie polubownie z murzynkiem.

Prawdziwa MAMONA zawsze jest przed nami obysmy zdązyli wydac te co mamy inaczej strata bo po co komu ona po zgonie? Idealem jest umrzec golym i wesolym wykorzystując wszystkie $$$$$ az do konca.

4 Likes

Ma zasilanie pamięci, ale mój nie ma lokalizacji^^

Samuel Łaszcz

3 Likes

I jest nazywana wariantem tego samego wirusa, ponieważ…

Z faktu zabierania telefonu na mordobicie wynika, że kolega rasy był mentalnie tej samej.

4 Likes

No dobra. Nie o szczepionkach ale o zaburzeniach. Nie wiem czy znacie ten wywiad ze schizofrenikiem to wklejam. Jak widac ten czlowiek jest w fazie manii chorując na schizofrenie. Niestety jest to naprawde ciężka choroba choc nieraz z boku moze wyglądac zabawnie to ci ludzie naprawde się okrotnie męczą.

https://m.youtube.com/watch?v=KroNDmNSGZw

2 Likes

https://m.youtube.com/watch?v=KroNDmNSGZw

“Książe Michał się wykichał”
“Miałem grać w tytaniku”
“Jaruzelski wiedział o zamachu z jedynastego”
“Mialem byc 44 prezydentem stanow zjwdnoczonych”
Normalnie jakbym poczytal WANDALUZJE.
http://wandaluzja.pl/
Czy zna ktos z was Wandaluzje?? Czy wiexiebnoze o co chodzi z tą stroną i tresciami? Jest tam duzo duzo tresci adres z wroclawia i telefon kontaktowy. Dzaobilem tam kiedys ale gosciu gadal od rzeczy i mialem wrazenke ze dodzaobilem sie xo jakiegos starego biura gdzie chodzą maszyny do pisania i napalone jest szlugami bez filtra. O co chodzi z tymi tekstami? Fajnie sie je czyta choc są od czapki ale czy to jest jakis tekst dla tekstu czy to szyfr?

2 Likes

Jurek czy byłbyś tak miły i mógłbyś z parareligijnym scierwem typu katowskie gusła objawienia etc na urojenia Jerzego ? Merci vielmol

3 Likes

No nie bede. Bede pisal o czym innym. Ostatni wpis nie byl religijny byl miedzy innymi o wandaluzji czy aby mial ktos z tym stycznosc i łapie o co chodzi?
Szkoda ze nie mam w sierpniu wolnego to bym do was zajrzał. Choć nie wiem czy bylbym tam mile widziany.

2 Likes

Uuu… Bo jeszcze wilk zły przyjdzie i faktycznie nie będziesz. Fajne info zapodajesz ale to nie na ten wątek. Wyobraź sobie że ktoś chciałby poczytać sobie spokojnie te 1430 wpisów o tym, co sobie myślimy o szczepionce a tu jakiś buntownik o Watykanie i schizofrenikach potykacze stawia. :slight_smile:

4 Likes

a to się jeszcze okaże.

3 Likes

gruby, dziękuję, You właśnie made my day…

2 Likes

te 1430 wpisów to kojarzy mi się tylko btc pioneer 1430 cuda na nim można było zdziałać
a propo wątków religijnych , nie że one mnie w ogóle nie interesują , tylko z doświadczeń z poprzedniego forum ,a teraz powoli na tym wypisujecie takie bzdury że czytać się nie da.
Jeśli ktoś napisze np. że kolejność stworzenia świata w Biblii zgadza się z najnowszymi naukowymi ustaleniami biologów czy fizyków ,lub teorią mechaniki kwantowej to chętnie o tym poczytam.
Tylko jeśli uważacie Darwina za idiotę to nie ma o czym prowadzić dyskusji.
Wiem mają ludzie wizje ,ale teraz tak dużo środków odurzających na rynku że nie trudno o odlot.

2 Likes

Wystarczy stres spüoleczny. Nie trzeba brac czegokolwiek. Ludziom sie entropia inna robi od samego spolecznego stresu, bez Covid byl ten stres juz widoczny, a teraz jest tylko wiecej.

4 Likes

Śmieszki heheszki, ja to tu tak zostawię, a wytrzeźwieję jutro :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=4Xa26S9WKg0&ab_channel=DzikiTrener

3 Likes

Hm… jak to ujął swego czasu szanowny Gospodarz. (…) tu się temat nie trzyma stolika(…)

3 Likes

Wracajac do szczepionek. Pojawil się w najblizszej okolicy zgon po przyjeciu drugiej dawki szczepionki. Byl sobie czlowiek lat 24 w sile wieku i zmarł na czwarty dzien po.

6 Likes

Dziki ma to do siebie że robi performance wkurwienia. Miota tą kamera we wszystkich kierunkach i próbuje obalić ten teatrzyk. Za dużo jest baranów żeby to się zmieniło, aby ta wirusowa narracja odeszla w zapomnienie. Niestety, zmielą dosłownie wszystkich.

3 Likes

W sprawie @Jerzy to zawiadamiam czytelników iż potrzebujemy oszołomów w celu stawiania nam darmowego szumu informacyjnego, tak żeby dla przeszukujących to forum było o cudach, ufo i aniołkach. W każdym razie szury tu występują i nie ma się co nami przejmować.
Natomiast filtr dyskusji macie we własnych oczach. A do tego macie zamknięte dyskusje na priv gdzie załączacie osoby upoważnione.
Ze względu na Wasze skąpstwo i naszą niedolę nie jesteśmy w stanie zachować jakichkolwiek logów więc nie wiemy kto tu był, co pisał i skąd więc nikt nikomu tego nie udostępni bo po prostu brakło papieru żeby to krasnoludki archiwizowały - no cóż ja biedny mogę, nie mamy takich ficzersów^^

5 Likes

Ja nic na ten temat nie wiem z tego powodu, że jest mi niewiadomo.

6 Likes

To po co mam pisac jak mozna wklejac teksty z wandaluzji? Pozatym moze pisze takie tam rozne ale mam przeblyski w tym czy owym. Na pewno budzi to konsternacje i spala fosfor.
Mam takie hobby ze interesuje sie systemami religijnymi oraz ideologiami a takze subkulturami, żargonem i tego typu rzeczami. Jak napisalem cos o czwartej teorii politycznej ktora żeruje na tym że trzy wczesniejsze nurty ideologiczne czyli liberalizm, socjalizm/komunizm, faszyzm/nazizm zniszcyly tozsamosc ludzi i ludzie pozbawieni swojej pierwotnej tozsamości(ktora jest jednak tak smao wazna jK spanie jedzenie i …) i ta czwarta teoria polityczna jest wielowektorowa(dlatego ma nazwe opisową a nie szczegółową) i stanowi dla was zagrozenie jesli cos z tego wybierzecie to sie okazuje ze opowiadam bzdury ale jest to kierunek oddzialywania przeciw wam i waszym rodzinom.

Pozatym mam problemy w robocie i z braku checi szczypawki moge poleciec, zachowam godnosc ale sie niezlamie. Tak wiec po wakacjach bede musial sie zając przebranżowieniem i wybraniem zapasowego zawodu technicznego aby miec z czego utrzymac rodzine w razie sraczki. Oczywiście robie to na wyrost aby juz miec jak trzeba bedzie spadac na drzewo aby zapewnic miękkie przejscie z roboty do roboty.

6 Likes