Do przyjaciół gojów

Jest sobie na youtubie taki kanał:

https://www.youtube.com/channel/UCu-bte7kykK4ghvsLTJOW0A

no i od pewnego czasu głosu “czytacza” treści użycza face z obcym akcentem, wybitnie starozakonnym. Ba, ja nawet mam teorię, że głosu użycza Zohar Strauss - aktor izraelski który grał rabina w polskim filmie Ziarno prawdy - spójcie tutaj:

początek 3:53

wsłuchajcie się uważnie, bo ciekaw jestem Waszej opinii…
dla mnie to ten sam głos/facet

I w tej sytuacji pytanie brzmi: po co ten kanał? no, ok treści wybitnie antyniemieckie i propisowskie to jakoś tam spójne ale świnia na tle polskiej flagi na stronie tytułowej kanału to szyderstwo i naruszenie jednego z przepisów KK o znieważeniu flagi…

więc??? co o tym myślicie?

Hmmm…całośc trąci jakąś operacją w sensie ten dialog żyda z Polakiem, ale wykrycie prawdy o tym kto użycza głosu, wydaje mi się zagadką 3ciej kategorii, w sensie nie widzę połączenia kropek czemu miałoby być to ważne?

Nie, nie. Nie żeby tam specjalnie ważne.

Mnie po prostu zaintrygowało to, że izrealski aktor podkłada do tego głos i to że to nie jest głos Polaka to akurat jasne, że to głos Izraelczyka to do wyłowienia a to że to ten konkretnie aktor to już mój osobisty pogląd z porównania obu materiałów.

Co to ma budować wśród oglądających, skoro źrodło tej narracji jak opisałem jest do wychwycenia ale jak widać po komentarzach na tym kanale - nie dla wszystkich. Komentują często ci którzy by Żyda w łyżce utopili a oglądają i słuchają izraelskiej… no własnie: nie powiem dezinformacji, bo te poglądy tam propagowane to pi razy drzwi mają sporo pokrycia w faktach.
Ta narracja to raczej takie “budowanie frontu przeciw PO i Niemcom”…

czyli co: działania nakierowane na to, żeby nie został zakłocony proces budowy Polin jak Donald wjedzie na biały Pferdzie?

Hmmm, dla mnie to wygląda jak na próbę wytłumaczenia się Polakom, że wiesz tyle lat tu mieszkaliśmy, tyle kasiorki poszło na te domy i wszystki hitler i stalin ma zabrać?

Dziwny materiał i dla mnie ochydny ^^

1 Like

dziś odcinek w typie: no patrzcie 15 mln czarnych wam chcą zrzucić na głowę…

czyli “wstawiają nam kozę do ciasnego pokoju” a potem będzie, że nie 15 mln a 10, nie czarnych a Izraelczyków - i koza będzie z pokoju zabrana i zapanuje szczęście i radośc w Polin

@Ryszard

eh lepiej czarnych murzynow niz to co aktualnie pis robi czyli tworzy bialych murzynow, przynajmniej da rade rozroznic. a tak to hodujemy sobie nierobow ktorzy niczego nie umieja a maja postawe roszczeniowa i to rozbuchana na maxa(wszelkie zapomogi jak 666- czy jakies dodatki do puszczalkich szmat zwanych samotnymi matkami itp itd no w koncu ‘mnie sie nalezy’) w ten sposob nie da sie rozroznic polaka od bialego smiecia bo wyglada tak samo a nawet bede miac polskie nazwiska czyli mamy jeszcze wiekszy problem juz nie tylko z rozroznieniem polaka od zyda ktorzy to sobie nazwiska pozmieniali na polskie…

i nie nie jestem zwoilennikiem sciagania wiekszego kosztu do siebie(bezwartosciowch nierobow ktorzy to wartosci nie tworza ale ta wartosc niszcza=konsumuja w koncu kto biednemu zabroni bogato zyc?) jedynie chce wykazac ze sa nawet gorsze mozliwosci ktore juz sie dziaja a nie sa tylko planowane…

1 Like

Bóg zabronił biednym bogato żyć i aby wprowadzić ten zamysł w życie natchnął sny pułkownika Colta rozwiązaniem do natychmiastowego wysyłania napastliwych biednych przed sąd pański.

1 Like

Zapewne masz na myśli ten ichni pomysł 50 mln luda na 50-lecie XXIw.
No, więc to niedoszacowanie, bo jak tak dalej pójdzie, to będzie nas wtedy 30 mln, czyli będą musieli ściągnąć jakieś 20 mln.
Tak jakoś kraj ten nie będzie do rozpoznania.

1 Like

Będą wyjaśniać że tacy czarni od palenia węglem. Inni będą mieli elektryki, a my lektyki^^

1 Like

mnie wskazuje rzeczywistosc na taki stan rzeczy i tym sie kieruje. jak nie zrobisz zarcia to nie masz co jesc jedynie mozesz ukrasc komus. a jak ktos mnie napada to przeciez spokojnie siedziec nie bede (i po to wlasnie wspomniany colt)

1 Like

mimo wszystko lepiej tego rodzaju kolorytu nie wprowadzać…

pasterzom zwykle wydaje się, że prowadzą stado czarnych baranów, aż pewnego dnia okazuje się, że barany się policzyły i pojęły, że ich jest 15 mln a pasterzy (po odliczeniu kobiet dzieci i całej rzeszy starców) znacznie mniej

i wtedy zacznie się rzeź

3 Likes

a jak Ty się zapatrujesz na tę tubę izraelską, którą opisałem zakładając ten wątek?

masz ucho wytrenowane to porównaj głos prowadzącego z głosem rabina z “Ziarna prawdy” granego przez Zohara Straussa…

Bo część w tym czarnym kolorze to nie były barany tylko towarzystwo leśnych przyjaciół owiec.

Mam dobre ucho do dialektów i akcentów. Ten głos należy do człowieka, którego pierwszym językiem jest hebrajski, a nie jidysz, dlatego brzmi inaczej niż typowe, znane sprzed wojny żydłaczenie. Sabra znaczy się. I to pasuje do wspomnianego Zohara Straussa. To prawie na pewno on.

A po co? Właśnie po to. Z tego co znam zwyczaje służb, to oni lubią sobie od czasu do czasu wrzucić coś ot tak, dla zasiania dezinformacji. Niech ludziska kombinują po co, niech szukają wytłumaczenia, niech te wytłumaczenia zaczną żyć własnym życiem, niech się o nie pokłócą itd.
Przecież z całą pewnością mają w Izraelu lektorów mówiących czyściutką, literacką polszczyzną (nawet takich co nie wałczą, żeby 3r3 też dał się zdezinformować :wink: ).

1 Like

Rysiek pięknie żeś to ujął, z liczeniem się baranów,

Madon A znasz hebrajski ? Mógłbyś np. potwierdzic, że Natanjahu na tym filmie mowi o mesjaszu w sensie napisy zgadzaja się na filmie z wypowiedzią?

Bo jeżeli tak, to ten film to hit, można go zanieść do sądu powszechnego i powiedzieć że na podstawie tego materiału dowodowego wypowiadasz wszystkie kredyty, razem z teczką która potwierdza że Hedge fundy są w rękach pejsów, implikacja jest prosta: Panie sędzio nie spłacam żeby oni nie mieli na Antychrysta. : )

A na kiedy mam się nauczyć :wink: ? Z jidysz to inna sprawa, bo to właściwie dialekt niemieckiego i nawet miałem się kiedy co nieco osłuchać. Ale hebrajski… duża inwestycja a słabe zwroty, gojom przydatny chyba tylko w celach wywiadowczo-kontrwywiadowczych. Bo chąsić w Izraelu to kak Ty by miedwiedia je…ł - i smieszno i straszno.
Swoją drogą, to potrzebujesz do tego Bibiego by uznać bankierów za wrogów ze wszystkimi tego konsekwencjami?

2 Likes

Dzięki Madon! szukałem kogoś kto powie, że też słyszy, że to prawie na pewno Strauss.

Nadal nie mam jasności “po co?” ale teoria wstawienia kozy nie jest wcale wykluczona.

Cała sprawa jednak brzydko pachnie. Najbardziej boli zaś ta świnia na tle polskiej flagi. Zgłosiłem do youtuba ale sami wiecie kto tam te zgłoszenia rozpatruje :wink: nie po to plujemy na gojów umieszczając świnie na tle ich flagi a oni durnie jeszcze się potrafią w komentarzach zachwycić podawanymi im treściami, żeby tam obniżać swoją satysfakcję usuwając świnię. Świnia ma być - bo oni właśnie nas za świnie uważają.

1 Like

ach ten Benjamin, ach ta jego blond żona. Oboje mają łeb do interesów. Po każdej imprezie rezydencji premiera zbierają wszystkie butelki i siup - do skupu! Fakt udokumentowany! bo przecież butelka do butelki i mamy dwie szekielki!

Z takim plemieniem my Polacy, nie mamy żadnych szans.

1 Like

Rzymianie jednak ich sfarmili i opłaciło się rozbić tę świnkę-skarbonkę.
Skarbonka już się odbudowała - aż młotek świerzbi.

A Czarniecki sobie w Krakowie poradził - nawet podatek na obronność w potrzebie zebrał. Było przy tym nieco wrzasków, krzyki jakieś - no ale dał radę.