Do przyjaciół gojów

ja przepraszam - to już ostatni raz przywołuje ten kanał:

ale materiał, gdzie Żyd nadaje na Żydów to już dla goja jak ja zagadka przyprawiająca o ból głowy…

1 Like

Ryszard, w Rosji to masoneria francuska, a the Rotschilds to szkoci, dopóki nie przyjdzie antychryst, który wszystkich pogodzi, trwa walka o wpływy, Jan Bosco pisze, że miał wizje w której widział 10 okrętów walczących z Kościołem w czasach ostatecznych, oznacza to, że jest conajmniej 10 niezależnych od siebie wielkich klubów finansowo/ezoterycznych typu: szkoci, francuzi, b’nei b’rith, Bractwo Muzułmańskie, Towarzystwo białego smoka (masoni chińscy) i tak dalej.

: ) Oczywiście, że nie,
Bibi jest mi potrzebny do tego jak KU**** dziecko, ale by się przydało wiedzieć na pewno, że to co tam bełkotają to prawda, bo to prawdziwie Bengier, ja to do każdego sądu zabiorę i zestawię z katolskimi objawieniami na temat przyjścia fałszywego mesjasza, a w każdym sądzie powiem, że mogę nie spłacac kredytów bo byłaby to zbrodnia na ludzkości tj. oddawanie pieniedzy tym którzy chcą dać kasę na Antychrysta.

Chyba wiem o co im chodzi z tym kanałem:

oni najpierw karmią miłymi dla ucha antyniemieckimi, antytuskowymi, ba antyżydowskimi treściami - przyciągają uwagę kulku tysięcy ludzi a potem Bach! taki materiał jak ten: z ordynarnym fałszerstwem nie tylko co do zakresu “uroszczeń żydowskich” ale także z żenującymi błedami językowymi w zakresie nałożonego komputerowo tekstu:

“od rzady zamky na Wawelu…”

a jutro będzie materiał: Żydzi chcą zwrotu obrazu Matki Boskiej Czętochowskiej albo Żydzi chcą pochowania rabina jakiegośtam na Wawelu…

plus ta świnia na tle polskiej flagi na stronie tytułowej

No więc moim zdaniem chodzi im o to, by wreszcie jakaś osoba z zaburzeniami psychicznymi, taki nowy Stefan W. nie wytrzymała i posunęła się do aktów antysemityzmu i przemocy:
może podpalą jakąś synagogę, zaatakują rabina czy coś w tym guście.

I wtedy będzie aj waj na cały świat! bo to bardzo przydatne przy wymuszeniu rozbójniczym jakiego się aktualnie dopuszczają.

Czytałem, że na zachodzi źrodła z POLSKIEGO WYWIADU puściły przeciek, że w czasie konferencji Bibi wprost zaszantażował Dudałę i Mateusza co do zwrotu uroszczeń i negatywnych konsekwencji odmowy.
To, że jacyś oficerowie puszczają takie info poza PL to nawet zrozumiałe, bo kto w Polsce miałby to wydrukować: Wyborcza, bracia Karnowscy?

Ostatni raz kiedy Bibi czegoś chciał to potem była awaria w Fukushimie u tych co zapłacić nie chcieli - no ale to tylko “teoria spiskowa” a my mamy Wielkiego Brata :wink: i nie mamy elektrowni atomowej.

Tymczasem Rafael zaproponował operetce swoje wyroby “w fazie rozwojowej”, w tym substytuujące takie, które już są w kondominium produkowane. No i jak tu nie kupić w atmosferze tak przyjacielskich stosunków?

1 Like

Większość z Kolegów pewnie żyje już poza PL ale ja zostałem i to mnie wraz z pozostałymi 37 milionami będą strzyc i upokarzać.

Zamek w Krakowie…nieźle : )

Polecam poczytać przepowiednie o tzw. Polskim Królu który będzie zwany Krakusem 3cim, potomek Jagiellonów, ma właśnie z powrotem rządzić z Krakowa, a jakżeby inaczej jak nie z Wawelu. : )

Wawel dać żydom ahahahhahahaah… Te czarnuchy mają humor.

Rysiek to będzie nas conajmniej dwóch, bo ja już też zakończyłem raczej turne po Europie :stuck_out_tongue: Tutaj Polin chciałbym sie osiedlić heheh…

To Was będą strzyc - To Wasza sprawa czy coś z tym zrobicie.

W najgorszym razie założymy OWP - Organizację Wyzwolenia Polski…

Od założenia organizacji jeszcze się nikomu nie poprawiło, no może poza jej zarządem. Żeby się coś zmieniło to wyjść trzeba na ulicę, brukowce w ręce chwycić czy chociażby własną kolekcję pustych butelek dla dobra sprawy poświęcić benzyną je napełniając.

“Wyklęty powstań ludu ziemi” czy “kosy na sztorc” to przecież nie były odezwy w celu zakładania komitetów, tam chodziło o propagowanie przemocy w jej najczystszej formie: kiedy niewolnik podnosi rękę na swojego właściciela. Popatrz co się dzieje w Wenezueli: ani Guaido nie dostanie władzy z nieba ani Maduro tej władzy dobrowolnie nie odda. Albo władza zostanie wyrwana prezydentowi Maduro przemocą albo wszystko zostanie po staremu. Guaido musi być w stanie zarówno wysłać swoich ludzi na śmierć jak i własnoręcznie zabijać. Jak również i być gotowym zginąć.
Inicjatywa należy zawsze do pretendenta.

Z samego kształtu piramidy rządzonych i rządzących wynika że nie istnieje możliwość powstrzymania proli jak się wkurzą inna niż przez zastosowanie broni masowej zagłady której to Polska nie posiada.
Zmiana stosunków politycznych nad Wisłą jest zatem po pierwsze jak najbardziej wykonalna a po drugie nie do zatrzymania pod warunkiem że prole wyjdą na ulice. W Warszawie jak na razie władza jest sama z siebie zadowolona i sondażami dopieszczona. Nie przegadasz jej żeby się sama z siebie zmieniła.

2 Likes

Najczęściej pomaga zniszczenie infrastruktury krytycznej - wszak spór nie jest o pustynię. O pustynię nikt nie będzie się już spierał.

Pytałeś kiedyś o gospodarkę Izraela… 3r3 był konkretny, ja będę tylko złośliwy: