Drugi międzynarodowy zjazd kumotrów

Ja to czasami zapominam, że są ludzie, którzy czytają te wszystkie obwieszczenia i się do nich stosują

Z ludźmi dookoła nie gadam bo i o czym, tylko tyle wiem z podsłuchiwania w tłumie, że najwazniejsza w kredycie jest miesieczna wysokość raty i to tym należy się kierować resztą to tam ten.

Chyba jedyne dyrektywy które czytam to gov.pl/nazwakraju coby zobaczyć czy mnie do łagru nie wsadza jak wysiądę z mojego ryanaira za 63 pln

3 Likes

Dokładnie.

Rozumie i uważa że trzeba komuś skórę wygarbować bo przyczyna jest czysto biurokratyczna - nawet domu nie możesz przemalować bez pozwolenia.

I właśnie dlatego walczą o życie.

Dwa miliony. I to oficjalnie, nieoficjalnie spożycie jest na poziomie 11,5

Biali wyprowadzili się na Północ, ale też nie budują chatek. Chatki wykupili Polacy i się ich pozbywają bo zrozumieli jakie wady ma geografia gdzie jest 40km do najbliższego dżeneralstora z cenami z sufitu.

Tu nie będzie żadnych koszulek - po prostu siłownik uda że nie widzi samorządności.
Za to na YT będą puszczali takie sceny, że wszystko na s trzeba będzie filtrować.

2 Likes

Na okoliczność zjazdu zawiadamiam lud pracujący że można zostawiać świstki z numerem telefonu, emailem oraz kwalifikacjami zawodowymi (operator lasera, wyginacz, spawajec, szlifowajec, coś z warsztatem w przemyśle) w celu jakiejś przyszłej możliwości zostania wyzyskanym za pitnaście ojrów na godzinę (czy coś koło tego) netto.

Przepraszam, ale chciałem zgłosić, że w tekście pojawiła się literówka zmieniająca mocno obraz rzeczy, ze specjalistów na ekipę sprzątającą :wink:

2 Likes

Witamy w rzeczywistości i do tego to działa.
Natomiast z grzeczności nie pytamy czy można być wyzyskiwanym 65h tygodniowo flat price^^
Być może dlatego działa. A może niektórzy dostają trochę więcej.
Sprzątanie jest w se po siedem ojro.

2 Likes

@3r3

A informatyzowac was nie trzeba?

Wszedłem do apteki na chwilę zostałem na pół godziny, z trzech niedziałających komputerów powstał jeden i apteka moze kontynuować działalność gospodarczą.

Dostałem od pani farmaceutki pół wiadra narkotyków z wdzięczności.

A potem wszyscy się mnie pytaja, jak ja to robię, że w mojej wsi połowa ludzi jest przeze mnie skorumpowana i mi wolno wszystko.

3 Likes

To nie bug, to ficzer. ^^

1 Like

Oczywiście chodzi o owe pół wiadra narkotyków. :wink:

1 Like

Ja bym chętnie przyjechał, ale pewnie nie przyjadę :laughing:

2 Likes

Mam podobnie, a chętnie bym trochę @Dzik pomógł w rozpijaniu towarzystwa :upside_down_face:

1 Like

Mojam zona obecnie jest w 5 miesiacu wiec ciezko to widze. Sprobuje sie z @gruby dogadac i zobaczymy?

1 Like

Moszna zamienić Szwecja na Irlandia i będzie to samo… No może z tymi palmami - mamy na osiedlu - taki klimat!

Za jedno pokolenie będzie im trzeba buty zasznurować, żeby fungowało!

https://youtu.be/Wr_U5dX7YsI

1 Like

Moj pra pra pra dziadek był czechem, przyjechał do Polski, wszystko przejebal w karty - łącznie z tytułem szlacheckim.

1 Like

Hahahahahahahaha hahahahahahaha

U 3r3 na wiosce jest cała aleja palm

Przysięgam

1 Like

Medyku, przylec. Wszyscy Cię bardzo kochamy i chcemy żebyś przyleciał.

1 Like

po co mam przyleciec? Przyjade. Prom chyba jest co ?

1 Like

Zeby mozna bylo Ci zbijać pione i słuchać Twoich ciekawych historii dłużej, niż będziesz jechał?

1 Like

Daty orientacyjne, chodzi o wizualizacje tego, jak to może wyglądać.

1 Like

Też mamy, ale liche te palmy na północnym wietrze.

1 Like

Za dwa miesiące będzie dwa miesiące przed terminem zatem.

Zgadamy się jeszcze a potem zobaczymy - konkretnie jeszcze wyjazdu nie planowałem.

1 Like