Dwie Wieże ... Nie-wieże

Z uwagi na zbliżającą się okrągłą już rocznicę (20-lecie) zbicia dwóch wież w ataku terrorystycznym z 11 września, podsyłam filmik który tak na prawdę głosi jedynie kolejną teorię spiskową. Żeby ludzie z nożykami do tapet uprowadzali samoloty pasażerskie - to takie oczywiste jest dla mass!

https://www.corbettreport.com/911-a-conspiracy-theory/

Przeżyjmy raz jeszcze czar tamtych czasów. Enjoy

Bart :slight_smile:

6 Likes

to były czasy …

Kolega opowiadał że skończył spotkanie na którymś tam piętrze jednej z wież, potem poszedł do knajpy też w tym kompleksie, kilka dni później wrócił do Europy i w telewizorze zobaczył że wież już nie ma.

3 Likes

Racja, poprawiam :slight_smile:

2 Likes

To co, jakaś impreza 11ego?

Wieże z kartonów po winie, papierowe samoloty?

2 Likes

Nie zapomnijmy zabrać ze sobą Hanki, ta to dopiero ma doświadczenie w kartonach.

2 Likes

Jak wezmę kartony to nam się może format imprezy zgalaktyzowac.

4 Likes

To może jednak plener jak kartoniki?

2 Likes

Znam fajne miejscoweczki w wawce, ostatnio jak poszedłem na randkę to spadło mi pod nogi 4 drzewa, a jej tylko jedno. Żadnego z nas nie raził piorun więc trzeba było się elektryzowac inaczej.

Imprezy z cyganem ^^

W oczekiwaniu na dalsze kroki pod tym mostem, drugim już z kolei, podeszła do mnie niczym niesprowokowana młodzież i poczęstowała bimbrem. Następnie dowiedziałem się, że jakiś rowerzysta oblał solenizantkę coca cola we włosy ponieważ mlodziez w trakcie burzy pod mostem zachowywała się za głośno.

Rowerzysta zdążył wsiąść na swój rower choć nie było pewne, że zdąży.

5 Likes

klimat jest … miejsce w sam raz żeby politykę robić: bagażnik wyłożony plastikiem, tłumik i ‘pozdrowienia od don Lucchese’.

3 Likes

3 Likes

ehhh no mosty(lazienkowski) to akurat potrafimy robic takie ze az beton sie zapali. nie kazdy tak potrafi…

a co do rocznicy to czy nie powinna byc to rocznica planowego wyburzenia? badz dosadniej operacji majacej dac pretekst do wjazdu komus na chate (poborowych jakos trza znalesc, zachecic jak i srodki na zabawe znalesc) nie liczac co tam na boku kazdy ugral, w koncu to tam sie wiele serwerow jak i papierow miescilo

edit, down

plonal plonal…

2 Likes

Haha. Fota z łazienkowskiego akurat, raczej spod.

Nie płonął, tonął ^^

2 Likes

jako foliarz^^ wole :+1:

http://www.911thology.pl/nexus1.html

4 Likes

Dobre to. Kiedyś czytałem takie opracowania w których była mowa o termicie, gdzie udowadniano że tylko to może przetopić stal w takim stopniu jak w tym ground zero, a to jednak nuke. Ciekawe, ale już nic nie zmieni.

2 Likes

Calkiem przyjemnie sie czytalo :slight_smile:

2 Likes

brzmi to całkiem prawdopodobnie… :thinking:

2 Likes