Dzień dobry?

Chciałbym się, zgodnie z nowymi zasadami, przywitać. Czytam od dawna, z różnymi przerwami. 3r3 i gruby czytywałem jeszcze u trader21, gdzie już przestałem zaglądać. Parę lat temu przeprowadziłem się z Warszawy w okolice Rzeszowa, a konkretnie Głogowa Małopolskiego (blisko lotniska Jasionka) i chyba to była jedna z gorszych decyzji. Nie wiem czy się witam i nie będę żegnał, z uwagi na sugestie tu komentujących o zagrożeniu bezpośrednio dla mojej okolicy. Szkoda by było bo wiejskie życie niesie wiele radości ;). Pozdrawiam

4 Likes

Witaj. Automat wyliczył mi 81 słów, trochę mało.

2 Likes

Dobre miejsce na grzyby^^

1 Like

A spacje ?^^

3 Likes

skoro się kolega zalogował to i zapewne udzielać się zacznie.

@Hawq : zacznij się udzielać bardziej.

3 Likes

Rozumiem, rozumiem. Ja tu młodość jednak odzyskuję :wink:

2 Likes

Nie doczytałem. Mogę dodać, że pracuje w branży medycznej w obszarze badań klinicznych. Łapałem się za głowę, w minionym (?) okresie covidowym, co koleżanki i koledzy wyprawiają i wygadują. Przyznam, że na militariach niewiele się znam (czarnoprochowiec leży i oby musiał być używany tylko w celach rozrywkowych). Zacier zrobić potrafię, kiełbasę uwedzic, a i na bulion papier przemienic wolę.

6 Likes

I to jest prawilne wyznanie wiary :smiley:

6 Likes

@zwierzak znasz człowieka? Bo to z Twojej branży będzie. W każdym razie Ty z nim musisz wypić pigułkę^^
Bo chyba spawać nie umie, więc nie można ryzykować^^

2 Likes

Jak zacier potrafi zrobić to już ja go tam przepytam przy flaszce.

2 Likes

Napisz potem jakimi kielonkami go przesłuchałeś i co tam wyśpiewał.

2 Likes

@Dzik Jesteś z okolicy? Bardzo chętnie!

1 Like

Mojej okolicy, owszem. Ziemie Odzyskane.
Ale raczej będę w Czechach i to nie na sucho.

3 Likes

@Hawq dostałeś awans.

2 Likes

Dziękuję :sunglasses:

1 Like

Do rozrywkowych służy sam proch.

2 Likes