Ewaporacja. Title must be at least 15 characters long

“Jak podaje CNN, z portali społecznościowych Facebook, Twitter i Instagram zostały usunięte również profile mężczyzny.”

… przeczytałem dzisiaj z rana na gazwybie, w artykule opisującym dzieje rzekomego masowego mordercy z El Paso. To już go osądzili że go ewaporowali ? Wtorek mamy, gość strzelał w sobotę. Już po procesie ? A może facet nigdy nie istniał ?

2 Likes

El Paso też usunąć z map w nawigacji^^
To bardzo niezdrowo prowadzić politykę oderwaną od rzeczywistości.
W końcu ktoś się zezłości (przy okazji jakiej szaroburej ewolucji), wrzuci zarząd i akcjonariuszy fejsa na listę terrorystów, a potem każe dopaść nawet w kiblu.

1 Like

Fejs zgodził się wpuścić FED jako drukarza Libry do siebie więc chwilowo ma spokój.

1 Like

nie takie rzeczy się tam dzieją:

Przyzwoity Żyd, który mówił na youtube o pedofilii zrobił sobie samobójstwo

Epstein, który nagrywał dla wiadomego Instytutu kompromaty też trenuje w celi:

a wisienką na torcie są ploty, że do Air Force One odpalono rakietę z koszernego uboota co Nadszyszkownik przy ich budowie palce maczał (tych ubootów a nie rakiet :wink:

aj waj! oni tak na ostro!
Adam Szechter wyrwie sobie resztki włosów z głowy jaki się cała kabała posypie…

2 Likes

Taka moda. Niedorzecze nadąża za światową czołówką, jedyny terrorysta, jakiego udało się wyprodukować, również już nie istnieje.

1 Like

Eliasz Dawid Goldberg (cholera, da się bardziej gwiaździście nazywać?) też zszedł w niewyjaśnionych okolicznościach po upublicznieniu jakichś tam fake newsów o POTUSie

1 Like

Całkiem niedawno dworowałem sobie ze zdolności uciszania świadków prezentowanej przez obecną władzę. Chyba coś się w tej kwestii zmieniło: świadek mogący ewentualnie wkopać ABW na okoliczność podburzania do wysadzenia sejmu w powietrze wziął się i powiesił na miesiąc przed wyjściem z pierdla a kolejnych dwóch świadków mogących ewentualnie coś powiedzieć w sprawie zlecenia przez CBŚ nagrywania marszałka w burdelu też już nigdy nic nie zezna.

Powoli mi się ta władza zaczyna podobać, tylko dlaczego zaczęli rządzić na poważnie na dwa miesiące przed wyborami ?

1 Like

A Jeffrey nie czekał:

Kiedy wyjdziesz na miasto do gojów i poprostu zaczniesz i opowiadać co się na Świecie dzieje to tak kończysz : )

2 Likes

trzy białogłowy naraz… prawie jak Longin Podbipięta :wink:

ech, młodość, jurność :slight_smile:

1 Like

Niestety na moje nieszczęście zostałem zaproszony na party, gdzie sie przykleiła do mnie jakaś Litwinka, zrobiłem jej masaż stóp i podziwiałem to jak przydatną była kobietą, to ugotowała to pościel przygotowała, popadliśmy w mały romans, tańce do białegro rana, kiedy nagle powiedziała mi że boyfriend śpi na dole, tak miło się zapowiadało -

1 Like

a opowiedziałeś białogłowom o zapędach Kushnera, żeby WW3 wywołać?
dobrze, że dziadek Jareda opuściłbym dawną Rzeczpospolitą, bo inaczej nazywały się on dzisiaj Jarek Kuśnierz, był zięciem Tuska ale od planów rozpętania Armagedonu by nie odstąpił :wink:

i cały świat by mówił, że “Polak” rozpętał piekło

2 Likes

Nie chciałem już im mieszać w bani, generalnie nauczyłem się mówić mało do tego typu publiczności bo mogą Cię łatwo wziąć za szura i zamiast poderwać dziewcze to rozpetasz chaos w jej duszy, strach i zamęt, a chodzi o to żeby wyjść na bywajuszczego handlowca : )

Nie muszą wszystkiego złożyć do kupy, generalnie depresja jaka się ma od tego typu wiedzy jest tak silna że nie wiem czy swojej nastepnej dziewczynie wogóle cokolwiek opowiem, :D:D:D

2 Likes

Mniej wie lepiej śpi ;]

1 Like

Czasami Koledzy nie zdają sobie sprawę z językowej ekwilibrystyki jaką muszą uprawiać na co dzień Gruby i Medyk:

1 Like

Rozumiem co Pan mówi, a Pani nie rozumiem. Po prostu nie rozumiem kobiet?^^