Forum zaczęło działać

@rpis zreanimował forum. Chwała mu za to.

3 Likes

Po trzykroć chwała! I pełny kufer!

Niebawem pojawi się strona i będziemy znowu mieli okazję zaproponować najracjonalniejszą formę korzystania z kapitalizmu - PGR^^
No bo sam rozumiesz - kufer mamy i trzeba go napełnić^^

@gruby zapisz się do @rpis a na awaryjnego admina bo jakby nam się tu co urwało.

Haha super, ostatnio dobre wpisy, powiem szczerze że jak był czas wielkiej fascynacji zarobmy.se to byłem leniwy jako tako, ale teraz już nie przegapię żadnego Habrego Witezia xd pozdrawiam

W koncu!
witam ponownie

Witam i czekam na dalszy ciąg.

przesyłka jest w drodze.

Nareszcie. Z melancholijej brakiem lektury powodowanej już zacząłem się zabawiać tresowaniem zielonych żabek. Nawet ładnie skaczą, może kiedy pożytek z tego będzie.

Chwała!

Aktywnej strony zarobmy.se racz nam dać Panie!

Nowe wzmiankowane na majdanie Handlarza Niezałeżnosti też się dobrze zapowiadają. Czekamy!

Szkoda ze Nie Ma Backupu Starego Forum

A kto powiedział że nie ma?
A może spisane są czyny i rozmowy. Możesz napisać samokrytykę w kontekście tego co pisałeś^^

To dawajcie Backup Bo razwiedka przyjdzie;-)

Motyw z przekreceniem ing na pesele z spzzoz na nzozy zacny. Nie mieli w korpo softu na sprawdzanie Navy danych?

Co to jest? Solenoid na ferrytowym rdzeniu? Dlawik? To w awatarze ? Czy cewka zwykla?

Softu do sprawdzenia niby czego?
To były czasy kiedy niekoherentne bazy danych przepisywano i sprawdzano ręcznie z papierowych archiwów.

Jak oficer prowadzący przypomni sobie że jednak spisał czyny i rozmowy to je ujawni, a jak sobie przypomni że zapomniał i ot tak wyciągnął wtyczkę to najwidoczniej donosy płoną.

O jak pięknie. U kasyniarza czasem było ciężko skwarki wyłowić w komentarzach. Tu zwykle większe wysycenie.

1 Like

Medicus Hellveticus cóż za spotkanie : ) Nie sądziłem

Wyszukiwanie po nickach i do przodu.

Medice, a nie masz przypadkiem własnego backupu na skrzynce rejestracyjnej? Forum (domyślnie?) wysyłało odpowiedzi na wątki użytkownika, przy Twojej aktywności byłby to w zasadzie pełen zrzut wszystkiego.

1 Like

nie mam juz. Zreszta chyba technicznie bylo im ciezko zrobic backup. Albo w ogole nie byl rozwazany???

@3r3 - w awatarze masz element - to zwykly solenoid czy co innego?

Miniature SMD chip choke coil
Dławik - dusiciel^^

Hm, dławik dusiciel… Mi wygląda na chiński… :wink:

1 Like