Gdyż bardzo mi się nudzi

Obroty na kwaterionach a animacje na podwójnych. Zaoszczedzisz troche cykli na mnozeniach.

1 Like

Dokładnie, choć animację muszę mieć w xrot yrot zrot bo hierarchia na dwóch tylko rozwala ruchy łapami jak się kręci d i przenosi zrot, więc łapy chodzą na xrot yrot, a reszta na czym x/z, choć im akurat y nie przeszkadza.

A ile na cross product^^
Tam to dopiero mnożenie jest na magicznym słowie.

czyli jak to mówił porucznik Frank Drebin: “Like a blind man at an orgy, I was going to have to feel things out”.

:wink:

2 Likes

Gościom na warsztacie się nudziło więc pożyczyli sobie rower jednego z nich i przekonstruowali mu układ kierowniczy. Od tej pory skręt kierownicy w lewo powodował skręt przedniego koła w prawo.

Szczęki ludziom z warsztatu spadły kiedy właściciel roweru nauczył się na nim jeździć.

Że spadał potem z tradycyjnych rowerów to inna broszka.

5 Likes

Widziałem to, dzieciak tego właściciela ogarnął zmianę sterowania znacznie szybciej. Obaj potem ‘oduczyli się’ i wrócili do normalnych rowerów.

3 Likes

double jump

map editor

Przy czym zasięg interakcji z już istniejącym levelem jest ograniczony do lokalnie załadowanych (od kamery licząc) map chunków, dalej gdzie jest “LOD” nie sięga (bo tam nic nie ma^^ to tylko widać). Ale mogę załadować cały i edytować bez ograniczeń na zasięg tylko muszę jeszcze dodać jedną funkcję, bo się obciąłem że nie dodałem tam przelicznika unikalnych id, a przy ładowaniu leveli dodałem funkcję która to sprawdza i wywala duble.
//już poprawiłem;

visiting edited location

4 Likes

Teraz wiem dlaczego pewne sekwencje były taaakie powolne - ten nerd chciał dłużej ściskać tą niewiastę - potem miał problemy “moralne” by w grze dać fast forward jak w życiu…

2 Likes

właściciel roweru nauczył się na nim jeździć.
Nie trzeba roweru przerabiać. Wystarczy ręce na kierownicy roweru zamienić. Polecam testowanie na miękkim…

2 Likes

Niezapomniane wrażenia są też po zamianie nóg w samochodzie. Nie polecam testowania w korku^^

1 Like

Walter Röhrl obsługiwał dwoma stopami trzy pedały na raz przy czym hamował na przemian lewą i prawą nogą, w zależności od potrzeb.
https://www.youtube.com/watch?v=wqREtbLe4sY
Kilka razy w tym filmie widać jak hamując prawą stopą jednocześnie strzela przegazówkę celem umożliwienia redukcji biegu.

4 Likes

North American Aviation XB-70 Valkyrie
wyprodukowany w latach 60tych jako demonstrator technologii.
minelo 60 lat a dzis sie nie da chociazby powtorzyc tego juz co bylo, na przyklad taki cywilny Concorde.

choc najwidoczniej porownuje nieporownywalne juz. Inny material ludzki i inne zasady oraz pewnie bylo na bogato.

2 Likes

Załoga: 2
Długość: 56.39m
Rozpiętość skrzydeł: 32m
Wysokość: 9.14m
Powierzchnia nośna: 585m2
Masa własna (pusty): 115031kg
MTOW: 245536kg
Napęd: 6x General Electric YJ93 89kN (kg) ciągu| 120kN (kg) z dopalaczem
Vmax: Mach 3.1
Prędkość przelotowa: 3219km/h | 1787kts
Zasięg: 6899km | 3725nmi
Pułap: 23580m (77350ft)

samolot

2 Likes

Demonstrator BEZUŻYTECZNEJ technologii.
Po kiego chcesz wysyłać samolot do roboty, którą rakieta wykonuje wielokrotnie szybciej i jest trudniejsza do przechwycenia?

To tak jakbyś chciał ulepszać konia aby uniósł rycerza w zbroi z MG42.
Tylko na wuj ta zbroja skoro jest taka broń?

1 Like

Do crlow militarnych bezuzyteczna jedli chodzi o icbm/slbm i narazanie zalogo. A po drugie koszty godziny lotu.

Adsptacja cywilna dla bogatych krawaciarzy z credit saudi?

1 Like

Gdyby działalność banksterki była tak produktywna aby cokolwiek latało, to ostatni lot na Księżyc nie odbyłby się przed narodzinami większości czytelników?
Bankstera latałaby sobie ot tak hobbystycznie, bo można?

Tymczasem przed banksterskim prosperity można było, a teraz noniedasiem.
Przed banksterskim prosperity samochody jeździły dekady, a teraz mamy planowane awarie aby koniecznie kupić nowe.
Czy rozwiązaniem tej zagadki będzie likwidacja lichwy z korzeniami?
Wielokrotnie w historii do tego doszło.

7 Likes

Lichwa to jedno a oderwanie waluty od pieniądza drugie.
Jedno nałożone na drugie spowodowało tsunami.

4 Likes

raczej przypływ^^ ładnych pare latek tą powolna powódź daje się kierować w tereny zalewowe^^

5 Likes