Handel: aneks

Drobnicę nawet wysyłają pocztą dyplomatyczną, żeby loco u klienta zgryzot celnych nie było.

2 Likes

Najwidoczniej nie używa^^

Nawet normalną pocztą wysyłają takie rzeczy jak hełmy czy kamizelki (również maskowane jako ubrania).

1 Like

@gruby , nadejszla wiekopomna chwyla!
Tekst na poziomie, jak zawsze. Po mojemu jednak - od czapy, zwłaszcza we wspomnianym momencie Win/Win. O ile w dniach, w których pisałem “Targ” sam miałem wątpliwości czy aż tak, o tyle dzisiaj jestem już stary i wątpliwości nie mam żadnych.

2 Likes

Rozumiem. Nie musimy się ze sobą zgadzać.

1 Like

Zgadzam się^^ i na tym chciałem poprzestać, tak lakonicznie, jednak post musi zawierać minimum dwadzieścia znaków, co czynię z nawiązką.

1 Like

Napisz coś z frontu, oczywiście dbając o wygumkowanie szczegółów.

2 Likes

W sensie ze na forum, czy w teksty na portal iść? Mam teraz dużo wolnego czasu^^, MiŚ pyka na utrzymanie samego siebie, a ja gram w simsy na żywo, w sensie ludzi kwateruje po pokojach. Tak hobbystycznie trochę. Dzwonią potem do mnie i donoszą jeden na drugiego, ze ten dziewoje już na noc trzeci raz przyprowadził, a tamten jara w oknie. I niech ktoś coś z tym zrobi. To taki trochę eksperyment socjologiczny. Myśle ze o tym coś napisze^^

2 Likes

No to teksty pisz. Nie ma zbyt wielu obrotnych handlowców co by zostawiali pamiętniki jak cymesy się robi.

Pobieraj ekstra za kwaterowanie panien^^

1 Like

To zależy od Ciebie a konkretnie to od ilości wolnego czasu który możesz tekstom poświęcić.

1 Like

Ależ oczywiście! Jest święty regulamin. Simsy go potrzebują jak tlenu. Musi być jakieś prawo, jakiś Landlord, jakiś kapitan. To naprawdę się w głowie nie mieści. W ogóle do nich nie zaglądam, nie sprawdzam, nie pytam. Ma być przelew, reszta nieistotna dla mnie kompletnie dopoki kamienicacstoi. Mogli sobie tam urządzić raj. Jarać, kopulować, ćpać - no cokolwiek. Ale nie. Musi być kapitan. No wiec panie kapitanie, uprzejmie donoszę ze ten ciupcial już trzy razy a regulamin pozwala dwa w miesiącu. Proszę mu karę wlepić! Ludzie są beznadziejni.

3 Likes