Influencerka wzięła się za łby?

Ktoś wie o co chodzi w zapasach wapniaka, słomskiego i it21 ?

Bo towarzystwo wzięło się za łby i latają tam konkretne zarzuty.

Inna sprawa: czy duża liczba wyświetleń filmów umieszczonych na twojej tubie oznacza otrzymanie przelewu od gogola ?

4 Likes

:man_shrugging:
T2+1 vs Wapno

4 Likes

Tak, to wychodzi jakieś 3-5 USD za 1000 wyświetleń, ale jest tam ustawiony minimalny próg, od którego robią przelewy (chyba trzeba uzbierać 100 USD).

6 Likes

Chyba jak zwykle o kasę, zresztą Wapniak o tym wspominał w pierwszym filmie.

Dochody z wyświetleń raczej nie są oszałamiające, ale myślę że wpływy od sponsorów albo ilość sprzedanych książek mogą znacząco wzrosnąć przy takiej gównoburzy.

3 Likes

antysistiemowcy pojda do pana biurwy na skarge, do Sadu. No coz, tak mi jakos dziwnie. Ale moze jeszcze niech pojda sie poskarzyc przedszkolance ? Psze Pani, a ten to mi…

A jeśli to noworoczny product placement ?

5 Likes

A szabel i samopałów nie majo?

@BartArt
A my tu zignorowani, płakać zostaje, nikt swawolnikom z kondemnatami stawać nie chce^^

4 Likes

Podpinam się pod pytanie z braku czasu na oglądanie godzin telenoweli.

2 Likes

To może jakieś streszczenie chronologiczne?

1 Like

To jest dramat, jak tak można! Nas, bohaterów pomijać. ^^

2 Likes

I nagle powtarzany komunał: “w inwestowaniu najważniejsze jest panowanie nad emocjami” traci na znaczeniu.

A Marek Aureliusz przestrzegał:
“Nie wcześniej zaczniesz uczyć pisać i czytać, nim się sam nauczyć. O ileż bardziej dotyczy to życia.”

2 Likes

Mamy tu i tam znajomości od kuchni to wszyscy wiedzą że tu lud spokojny i miłujący pokój.
Przecie by draka była jakby za jaki wpis komu chatę spalono, a pachołów porżnięto. To przecież z bogobojności wywołańcem jestem^^

Aureliusz wybitnym żołnierzem był, a co do reszty to na niczym innym się nie znał. Każdy urząd jaki dostał (administracyjny, cywilny) zostawił jak chlew, każdą prowincję zostawił w ruinie.
Oktawian jak po nim sprzątał podniósł same dochody podatkowe z jednej dwunastokrotnie zwiększył, a kupcy mu jeszcze wota składali spontanicznie kiedy mijali tak ich wzbogacił.

Więc poza kwestiami zbrojnymi bym się na jełopa nie powoływał.

3 Likes

Niby biurwa uznaje sądy arbitrażowe, ale nigdy nie słyszałem, żeby wolnościowcy się do nich pozywali.

Nie Antoniusz. Marki są różne, np. RFN.

4 Likes

Nie planowałem aż tak się zagłębiać. Po prostu przypomniał mnie się ten cytat, który jest dobrym komentarzem do tego, jak ludzie są karani za przekonania, które nie pokrywają się z rzeczywistością.
Przecież “ekspertów” nam nie brakuje, tylko czasami na praktyce się potykają.

2 Likes

Pojebaomisiem bo właśnie z młodym dyskutowałem o tym właśnie, a nie o cysorzu. Właśnie gra w TWR2 i mi głupie pytania zadaje.

Jeśli chodzi o Antoniusza to tak, nie zwróciłem uwagi że Aureliusz bo mi ten pytajnik nieuciszony stoi ciągle nad łbem i nie daje w spokoju nic czytać. Nawet łomot nie pomaga.
I kuźwa znowu… nie skończyłem postu pisać przeszedł gładko na Lubomirskiego i zaraz na Oksenstiernę.
Jak żyć?!
Zdania sklecić w ciszy nie mogę. Do babińca jutro go odeślę pod wieczór i pójdę sobie do roboty w spokoju wreszcie posty poczytać (bo mi w robocie siedzi).

3 Likes

Ty się nie martw że młody się pyta, ty się lepiej martw kiedy przestanie się pytać. A jak zwrot na kierunku wymierzanego łomotu się odwróci to dopiero będzie bieda …

5 Likes

Jeszcze daję radę w te klocki, choć coraz trudniej, rośnie bydlę.

3 Likes

To ten 3,5-latek tak się wypytuje o Lubomirskiego i cesarzy rzymskich :wink: ?

2 Likes

13latek. Młodszy żyje na innej planecie, ale też jest uciążliwy.

2 Likes

tak w temacie wątku. Gupi konowau jednego nie rozumie. Redakcjo Bravo Girl, wytumaczcie jako krowie na rowie.
IT21 zyje z tradingu i giełdy. W erze szulerstwa i high-frequency trading jak tam sa gracze duzi i majacy sztaby zatrudnionych analitykow, w tle bialy i inny wywiad plus politycy umoczeni - jak ktos wie ze taki Departament Obrony zainwestuje w … to taka informacja jest przeciez duzo warta na kurs danego aktywa etc.

To taki maly trader chcialby tylko maksymalizowac zyski i cieszyc sie zyciem. Wszelkiego rodzaju poradnictwa o tradingu, pisanie ksiazek, robienie podcastow etc. bylyby mu z punktu widzenia cost/efficiency potrzebne jak swini siodlo.

Realnie strata czasu. Chyba ze model biznesowy opiera sie ze o tradingu mowimy a zarabiamy na podcastach, webinarach,szkoleniach, konsultacjach, ksiazkach i tak dalej. Tylko co to wtedy ma wspolnego z efektywna podstawowa dzialalnoscia ?

7 Likes

Zakładasz że wiesz co jest podstawową i efektywną działalnością tradera.

3 Likes