Jak do tego doszło? Mam podejrzenia^^

No znam przypadki, gdy zwiedzający sam wskoczył na wybieg dla niedźwiedzi. Nikt nie twierdzi, że na Ziemię przybyli “zrównoważeni” Obcy. Może tam też mają zwolenników LGBT (lub innych 4 liter:) albo ekologów. S. Lem kiedyś popełnił satyryczne opowiadanie sci-fi na ten temat (“Ratujmy kosmos”). A było to w czasach kiedy o eko-faszystach nikomu się nawet nie śniło.

6 Likes

Zajdel też, chyba w Wyjściu z cienia, pisał o opcych lumpach, co opanowali Ziemię jakimiś tanimi sztuczkami.

Mimo wszystko, gdybym posiadał taką technologię, to bym sobie darował opcowanie z naszą planetą. Ciężko uwierzyć, że nie ma czegoś ciekawszego dookoła.

2 Likes

oo, człeku dobry, z nieba spadasz bo coś właśnie bym chciał, a tego nie znam.
A “The Expanse” Ci weszło?

LGBT się kończy, już widać kontr-rewolucje nawet w Hollywood. LGBT to imho odprysk globalizacji, ich memetyka ładnie się zazębia z potrzebami globali typu Coca cola, FB czy Mondelez (masowe rynki, customer facing), a globalizacja się zwija. Patrząc na wykresy giełdowe META, raczej będą musieli ograniczyc finansowanie pedalskich marszów, a i inni pójdą w ich ślady.

5 Likes

Zwracam uwagę, że Elon kupił Twittera, bo ten się finansowo poskładał jak domek z kart. Inaczej by się obronili buybackiem.

2 Likes

Jak FAANGowi się od początku roku udało poskładać mimo takiego dodruku pozostaje dla mnie zagadką

2 Likes

Może ktoś podpowie, czy warto oglądać piąty i szósty sezon?

Aktualnie LGBT to prawicowa reakcja. Front postępu wyznaczają dalsze QWERTY, niekoniecznie kompatybilne z poprzednimi, bo np. literka B zakłada istnienie dwóch płci, co dziś jest poglądem faszystowskim.

A mają perspektywy wzrostu z obecnego poziomu wysycenia?

6 Likes

Nie warto.
5 - ostry zjazd w dół, drewniany villain, a 6ty urwany w połowie. Psuje wrazenie całości.

2 Likes

Mi się podobało, a w zasadzie mało co mnie może skusić do oglądania. W ostatnich latach to tylko Expanse, i Picard z sentymentu.

1 Like

Korzystanie dwa razy z tego samego adresu jest niehigieniczne.

Niemcy muszą uważać… Putin jest szalona.

Mogą tylko przegrać i wstydu sobie narobić lub ujawnić krytyczny element.
Zakładając, że są poważni, to nic nie zrobią.
Można trolować.^^

Banksterka nie życzy se.

Władza pisze prawa.
Media krzyczą: Terroryści! Dealerzy! Bitcoin zagotuje oceany!
Na rynku: pump and dumpy i syntetyki.

Grają na wszystkich fortepianach.

Chcą mieć jeszcze więcej i być jeszcze silniejsi.

Scenariusz, w którym Chińczycy i Rosjanie trochę się wzbogacą, a Europejczycy i Amerykanie trochę zbiednieją i jakoś się dogadamy, nie jest realizowany.
Zapowiadają się dłuższe kwasy.

Nie czujesz po MiŚ-iu?

3 Likes

imho najciekawsza była akcja SegWit, to był atak polityczny na fundację zarządzającą ‘brandem’ i pilnowaniem protokołu.

3 Likes

Joe Putin^^

Mam podejrzenia, że nie od początku. Musieli to przeoczyć.
Robiłem prognozy jeszcze jak był hard limit i szło wg prognoz po sznurku.
Musieli się wkręcić później. Bo mi dalej na hard limicie wychodził płaski wykres.
No ale po zdjęciu kagańca… no to co innego.
A do tego są jeszcze forki w obrocie?

Nie, zrobiłem reset jak zawsze przy takiej zabawie na rynku.
Mniej się narobię budując nową firmę od nowa niż naprawiając zdechłego konia korpory.
Jak korpora ogarnie nowego konia to się go podkuje MiŚiem.

3 Likes

coś trzeba zrobić z tym narodowym firewallem w Chinach bo przeszkadza FAANGowi we wzrostach.

2 Likes

Problemu nie ma, jeden stoi na stole i trzyma żarówkę a czterech kręci stołem.
Przy okazji problem bezrobocia rozwiązany.

6 Likes

Oni takie numery robią cały czas, każdego dnia, bez przerwy…
Teraz mamy aferę FTX.
Bagno epickie nawet jak na styk banksterki, polityki i mediów.

Oni sami dbają o adopcję.
Każdy taki numer uczy i tworzy kolejnych maxi.

Tajemniczy Satoshi na forum cypherpunków podrzuca projekt cyfrowej gotówki. :slight_smile:
Nie, bitka nie podrzuciła nam banksterka.

Ilość węzłów, ilość portfeli, hashrate nadal mówią na kursie, na ścieżce.

Podczas Mt.Gox już byli na pewno.

Tam są forki, forki i forki.

Forki to narzędzia i są nam potrzebne.
Co, jeśli kod ma dziury? Co, jeśli napadną nas zbóje?
Czasem można lub trzeba coś ulepszyć, czasem nie wiadomo, w którą stronę iść.

A inne forki-forki?
Niech próbują. Klient szuka najlepszego produktu.

W UK podniesiono biznesom cenę za kWh o 400%.
Za chwilę nie będzie tutaj misiów w ogóle, zostaną same kreciki.
Krecik – król podziemia.

2 Likes