Jak połączyć kropki w całość AD2030

To czy to jest zaleta czy wada to się okaże

Ja jakimś silverbugiem nie jestem ale jak mam koledze zapłacić za jabłka to jakoś łatwiej mi uncja srebra niż złotem

3 Likes

Ja teraz żółte kupuję jak mogę.
Jakoś sam do tego doszedłem bez wykresu - zmysł przedsiębiorcy lvl 5^^

Ważne żeby mieć kiedy potrzeba^^

1980 to była aberracja zorganizowana przez brata doradcy Kadafiego.
No ale władcy ciągle istnieją i ciągle mają doradców.

Inwestuję w maliny. W żółte idzie to co w maliny nie poszło :wink:

1 Like

Zależy zapewne od miejsca. W Niedorzeczu się wykoleił. Ignorowanie lewa stało się normą społeczną.

Wszystkie herezje. Takie sytuacje w Czechach dały językom świata słowo “piszczel”, znaczy się gnat.

Jak dobrze, że istnieją dobroczynne fundacje czynnie dostarczające dóbr.

2 Likes

Jestem na etapie dołączania się i inicjowania pyskówek. Ale sobie boleć mogę. :stuck_out_tongue:
Z przyczyn chęci nieutracenia dostępu do pewnych materiałów, że tak powiem, pirotechnicznej natury, jestem zmuszony powstrzymywać krewkość.

2 Likes

Ot właśnie tak nas waadza za pysk trzyma.

2 Likes

Prawda, którą zrozumiałem już dawno. I trzeba się od tego uniezaleznić, tylko nadal garażu brak.

2 Likes

https://finance.yahoo.com/quote/GOLD/

Papierowe złoto z pokryciem w glebie

polecam zapoznać się z wykresem wiosennym 2020 ^^

lewar jest lewar

dla miłośników buy the dip i ogólnie brutalnej zmienności

https://finance.yahoo.com/quote/UEC/

tylko ostrożnie

1 Like

Z ilości kupionych cukierków vs. tych zużytych nikt Cię nie rozlicza. Tylko problem jest z dostaniem urządzenia bez kwitka.

1 Like

No, no. Dlatego sesam. Przecież nie samochód w garażu trzymać chcę. ^^

1 Like

Nie wiem skąd w ludziach ten dziwny pogląd że w garażu ma stać samochód.
Podobnie jak w wyjeździe na ryby ostatnia rzecz jaką się robi to… Łowienie ryb.

2 Likes

No właśnie :confused:

Potwierdzam. Mam w szeregach podlegających mi orków dwóch byłych milicjantów. Oni mówią jasno: Panie, kto by lewa przestrzegał?

  • Mówiłeś że idziesz grać w szachy a śmierdzisz wódką.
  • A czym mam śmierdzieć? Szachami?
5 Likes

Dlatego nie wyjeżdżać tylko kopać staw po domem. A potem jak na leniucha (bez napowietrzania) to karasie i liny. A jak ktoś aktywniejszy to pstrąg tęczowy od września do maja. Nie ma większej frajdy - z autopsji :wink:

2 Likes

Jeśli chodzi o detal to coś w tym może być, jeśli chodzi o sreberka. Regularnie przeglądam oferty większych i mniejszych dilerów w naszej guberni i jak pojawia się jakaś oferta w rozsądniejszej cenie to szybko znika. Kiedyś można się było zastanowić, obwąchać, pokwękać. A teraz jak coś się trafia to nawet przespać z pomysłem się nie można, bo ranek może i będzie mądrzejszy od wieczora ale towaru już nie ma. Płytkie tu u nas dilerzy mają kieszonki. I tak się zastanawiam czy to efekt zamierzony czy poprostu bida. :wink:

1 Like

  • grafikę pożyczyłem ze strony
    https://www.kitco.com/news/2021-02-08/Global-silver-output-dropped-by-6-in-2020-report.html

Wedle tej grafiki Polska w 2020 roku była z wynikiem 1300 ton piątym co do wielkości produkcji producentem srebra na świecie. Możesz mi wytłumaczyć jak to jest możliwe żeby przy takim poziomie wydobycia lokalne półki ze srebrem były puste ?

2 Likes

Pewnie.

A które to monety czy sztabki dostepne w ofercie sa made in Poland?

Co za różnica skąd jest surowiec skoro i tak musi przelecieć przez mennice której tu nie ma.

widziałem kiedyś sztaby 10oz robione chyba w Polsce no i jakieś niszowe monety z lepperem, matkobosko czy czymś innym ale jaki to może mieć udział w wolumenie?

2 Likes

A czy przypadkiem, to srebro tylko tu leży w błocie, ale właścicielem zakontraktowanym są jacyś skośni bracia?

3 Likes

Może dlatego, że musi na pniu “sprzedać” pewnemu bankowi na M…

3 Likes

Rozumiem że rozklepanie gąsek na blachę, wysztancowanie z blachy krążków i wybicie ryja po jednej a kuropticy po drugiej przekracza technologiczny poziom dostępny pomiędzy Odrą i Bugiem ?

To jakaś kosmiczna technologia jest ?

To powyżej to srebro o próbie 750

Nie wmówisz mi że wszystkich rzemieślników potrzebnych do bicia takiej monety rozstrzelał Stalin w Charkowie albo zagazował Hitler w Auschwitz.

3 Likes

Nie, mówię, że stany magazynowe są bezpośrednio zależne od zagranicznej podaży i lokalne złoża w ziemi nie mają nic do tego.

To jak mówić, że powinny byc w sklepach widelce bo mamy dużo rudy żelaza. No powinny :wink:

5 Likes