JEST O WILKACH MOWA - Powstał czat dla staruchów z Independent trader - zapraszamy

Panowie po 10 latach ktoś zamontował discord do dynamicznej rozmowy, nie wyobrażamy sobie że Was nie będzie raz na jakiś czas, jak ktoś chce popieprzyć to zapraszamy:

https://discord.gg/5VGg4GKz
^^

2 Likes

@Polish

Znudziło Wam się na IT?? ^^ Czy Was za często usuwali??^^

2 Likes

haha, ja już mam ostateczną żółtą kartke tam, wiec jak cos pierdne to bana dostane, a ktoś wziął i załozyl discorda czemu nie : )

2 Likes

Tam na rysunku jest gość w bluzie z kampturem, ja nie mam takowej czyli wypadam :wink:

2 Likes

Ten discord to jak rozwód z IT - EX_IT^^

Edit: To tak nie po katolicku :wink:

5 Likes

MOCNE SŁOWA ^^ - ciekawe jak bedzie, faktycznie jak ludzie dostana szanse dynamicznego czatu to moze im sie nie zechce dalej postów pisac

Blog 21 sporo wytrzymal moze i to przetrzymie, nie przesadzajmy

1 Like

Chcialem tylko powiedziec, ze nie mam nic przeciwko zadnym religiom ani wyznaniom, to Wasze zycie robcie z nim co chcecie - dopoki nie wchodzicie na moj Platz.
Trudno bowiem na blogu ekonomicznym do ktorego IT21 kiedys aspirowal, czyta sie o nawiedzaeniach-prosze o zrozumienie.
Jesli kogos urazilem, to przepraszam.

Bylem na Blogu IT 21 od 15 lat, teraz juz tam nie wejde, nie bede dzwigal liczby odslon.

5 Likes

nikogo nie uraziles. Sorry za smsa

2 Likes

“Medyk helwecki to klakier grubego , płatny pachołek , tak samo jak helwecki prawnik , pisał tylko po to aby gruby mógł odpowiedzieć - zajarzał Grubego - taki był jego cel istnienia - jak klucznik w matrix-ie” no, niezły początek ^^.

2 Likes

UHAHAHA… :smiley: dobry start

1 Like

Że niby drugi policzek nadstawić wypada ? :wink:

2 Likes

Rozwody maja być permbanned. W PL.

3 Likes

Czyli ślubów też nie będzie. Jak tych zębów do zagryzania gilzy :wink:

2 Likes

Ślubowanie ma formułę “dopóki śmierć” - dorośli ludzie śluby składają?
No to taryfy ulgowej nie wypada stosować.
Chcesz być traktowany poważnie czy potrzebujesz przedszkolanki?
Jak ślubna się nie podoba i się rozmyśliłeś to z samego ślubowania wynika jak sprawę zakończyć.

4 Likes

Ordo swirujis wymyśliło dziś że rozwody kosztują w PL biurwe zbyt dużo więcej będą zakazane.

Mam 4 we wstrząsie septycznym. Utnę kable od termistorow to nie będą mieli gorączki.

1 Like

Ja nigdy u czarka nie byłem.

Opowiecie co za draka była?

1 Like

Przeskrolowałem i widziałem słowa klucze ‘cezary graf’, ‘o. klimuszko’, ‘g. braun’, ‘korwin’. Wchodzicie na tego discorda na własną odpowiedzialność.

Reszta niech nie marnuje czasu.

5 Likes

aaha, thx.

1 Like