Kalendarz strzelecki 2020

Klub strzelecki, do którego należę, robi sobie reklamę. Jest możliwość zamówienia kalendarza na rok 2020 ozdobiony może nie pięknymi paniami, ale czymś co też cieszy oko.

Kalendarz ma format pionowy A3 (297 x 420mm), jest spiralowany z zawieszką, wydruk każdego miesiąca na osobnej stronie (12 stron + okładka), papier okładki kreda błysk 250g + lakier, reszta stron kreda błysk 170g.

Tutaj można podejrzeć jak będzie wyglądać.
Koszt kalendarza to 25PLN za sztukę. Termin realizacji podobno przed Gwiazdką. Mogę zamówić więcej gdyby ktoś chciał powiesić sobie w warsztacie/garażu/gabinecie. Potem jakiś list czy inną przesyłkę się ogarnie, nawet zagraniczną.

1 Like

No tak - tylko że w każdym landzie inaczej są porozkładane czerwone dni. Produkt regionalny^^

1 Like

Masz rację. Pozostaje być obojętnym na kolory i podziwiać obrazki :slight_smile:

1 Like

Obrazki jak najbardziej, tylko użyteczność - sam rozumiesz.

Oczywiście rozumiem. Znaczy Szanowny Pan niezainteresowany bo oferta nieprzeznaczona na rynki spoza Niedorzecza.
Dobrze że chociaż dni tygodnia wypadają w te same dni miesiąca w różnych landach :slight_smile:

1 Like

Wszystko można jeszcze przegłosować^^

1 Like

A wolałbyś wersję z dniami czerwonymi dla konkretnego obozu czy w ogóle bez? Bo mogę się o to zapytać.

1 Like

Bez - sam sobie dorysuję mazakiem.
Jakbyś miał takie bez polskich wolnych to wezmę kilka sztuk i rozdam.

Najbardziej podoba mi się miss czerwiec.

Tyle że nie da się jej zerwać ze ściany, przeładować i pociągnąć za spust. To na co mnie obrazki ? Plujki służą do plucia.

3 Likes

A piękne panie służą… wiadomo do czego. Jednak wydrukowane na papierze też wiszą gdzie popadnie i cieszą oko :slight_smile:

2 Likes

Jak byłem młody i głupi to też wieszałem sobie różne obrazki żeby mi oko cieszyły. A teraz jestem stary i głupi. Zmieniło się tyle że obrazki już mi nie wystarczają. Teraz trzeba własną ciężką łapę na trofeum położyć, pogłaskać, rozebrać, smarem natrzeć, wyciorem zgwałcić, szmatą popieścić, prosto w jej zamek sprośności poszeptać … Zmultiplikuj to o ilość zabawek w szafie i dowiesz się dlaczego się druga połowa po każdym wyciągnięciu arsenału z szafy dąsa.

3 Likes

Dlatego że to nie ją rozbierasz, gwałcisz wyciorem i pieścisz szmatą? ^^
Znam temat. To tak jak z tym wycieraniem kranów raz w tygodniu.

Aczkolwiek kalendarz na ścianie i tak się przydaje. Jak ma jeszcze obrazki to tylko lepiej.

1 Like

Będzie pyskować to sama pójdzie do szafy^^

Wersja kalendarza bez dni na czerwono (oraz opcjonalnie po angielsku) byłaby po 33pln ze względu na małą ilość (<10). Wstępnie poprosiłem o 6 takich sztuk. Ktoś jeszcze chętny? Na polską lub neutralną?

1 Like

Sprzedano. Kanały te co zawsze.

1 Like