Kopanica: prezentacje i referaty

Raczej teorytycznie, praktycznie niekoniecznie. Posłuchać można, od tego się jeszcze hiva nie dostaje?

1 Like

Jak outsorce’ując pracę do Indii osiągnąć akceptowalną jakość? Pracowałem może z setką Hindusów i zaledwie o jednym mogę powiedzieć, że mógłbym na nim polegać.

2 Likes

Niepoleganie na owocach pracy pajeeta podstawa zdrowia psychicznego.

Czyli jak mamy Nigeryjczykow I Pajeetow w IT to jednak wprowadzamy formę kabaretu na konferencję?

2 Likes

Moge cos powiedziec w temacie „jak zarobic i sie nie napracowac” „jak doszedlem do pieniedzy” z rozbiciem jakie cechy/wartosci to powodowaly.

4 Likes

Bardzo prosimy, ile Ci to czasu zajmie z grubsza?

1 Like

Wow, to może mieć ogromne zainteresowanie słuchaczy…

1 Like

To zalezy jak bardzo bede sie zaglebial, mysle ze 30/45 minut z pytaniami bo pewnie beda jakies :wink:

2 Likes

Opowiedzenie czy zarobienie?^^

No! No! Nie rozbisurmaniać się, spotkania rekrutacyjne też się mogą zdarzyć^^
A tam zasuwać trzeba na wyzyskiwalizm. My tu krew, pot i łzy obiecujemy, a tu naopowiada kto o raju^^

2 Likes

Dobrze widzę, że można tam postrzelać z łuku?

1 Like

Jeśli będzie taka możliwość i zainteresowanie obecnych, to mogę przeprowadzić małą degustację napojów wyskokowych własnej produkcji wraz z krótką opowieścią o procesie wytwarzania.

Słowem: stawiam flaszkę!

4 Likes

Proszę apdejtnij o temat flyingatoma i dzika @gruby

I zamiast szklanych - stalowe domy, z dwudziestki

1 Like

Dlaczego małą?!
To ile w końcu można wwozić alko do Niemiec?

1 Like

Mam nadzieję że nikt nie będzie stawiać głupich pytań na granicy. Płyn do dezynfekcji wiozę!

1 Like

… do stosowania wewnętrznego.

2 Likes

W sumie to pewnie będziesz miał różne zapachy to może ujdzie.
Jakby co, służę bagażnikiem… :wink:

1 Like

@Bartek tak samo jest w CH, DE, A wiec podejrzewam ze wszedzie. Jak nie jestes z odpowieniej kasty to jestes murzyn, murzyn po to by zapieprzac niczym maly motorek, ale nie na tyle dobry, by pozwolic murzynowi isc wyzej.

Systemy dopuszczaja jednak dla ulamka murzynow opcje pojscia dalej i wyzej w dwoch celach:

a) po pierwsze murzyn nie widzacy innego murzyna ktory cos osiagnal przestaje pracowac wydajnie
b) po drugie murzyn widzacy innego muruzyna na eksponowanym stanowisku pracuje longer, harder, i na pewno nie smarter.

A wiec gra.

@Dzik nie ma limitu wieziesz tyle flaszek ile chcesz.

2 Likes

zaktualizowana lista referatów:

  • wizy panamskie: @impeer
  • wizy kanadyjskie (konkretnie “canada weed farmer visa”): @stefan
  • suk i system rozliczeniowy: @gruby
  • prywatna wena: @3r3
  • outsourcing w Indiach: @Bartek
  • narzekania na wiejskie korpo: @tadek
  • mucha nie siada: @FlyingAtom
3 Likes
  • wizy panamskie: @impeer
  • wizy kanadyjskie (konkretnie “canada weed farmer visa”): @stefan
  • suk i system rozliczeniowy: @gruby: 30(wykład)+45(laborka) minut
  • prywatna wena: @3r3: 3x30 minut
  • outsourcing w Indiach: @Bartek: 30 minut
  • narzekania na wiejskie korpo: @tadek
  • mucha nie siada: @FlyingAtom: 45 minut

uzupełniłem z pamięci czasy trwania prezentacji. Poprawcie mnie i/oraz dodajcie własne szacunki.

3 Likes

@gruby Degustacja będzie jak rozumiem już po merytoryce? Kilka flaszek mam gotowych, reszta kończy dojrzewanie w beczce.
Zakładam że szkło jakieś w tym hotelu mają, tak po 5-6 sztuk na głowę chociaż.

3 Likes

A pozostałe 2 dni? ^^ I czy wykłady są w przerwie od picia czy picie w przerwie od wykładów?

1 Like