Korpo przejmuje rolę państwa

Sytuacja nad Gangesem różowa nigdy nie była, ale teraz dowalili im jeszcze Żyrafę - pominę już kwestię na ile to katarek a na ile zapaść systemu tzw. ochrony zdrowia.
Przy ponad miliardzie dwunogów, w takiej skali to nawet całkiem niska liczba chorych na milion jest bardzo medialna i można kręcić szum w telewizorni - od tygodnia dzień w dzień ponad 350 tysięcy pozytywnych testów robi wrażenie, ale nie o tym chcę dyskutować.

Otóż korpo którego jestem niewolnikiem ma w Indiach całkiem sporo obozów pracy i w swojej nieprzebranej i niekompetentnej masie, Hindusi wykonują sporo mrówczej pracy, której mieszkańcy zachodu za te stawki nigdy nie zrobią.

W związku z powyższymi, cytuję: (komunikat wewnętrzny)

As many of you know, India is experiencing a devastating surge in the number of COVID-19 cases. Sadly, today is the sixth straight day that the country has reported more than 350,000 new infections. Hospitals are overwhelmed and many have run out of oxygen. To help our teams in India with this challenging situation, *** is mobilizing on multiple fronts:

  • Medical coverage: We are supplementing medical coverage to ensure COVID-19 care for ***ers.
  • Helpline: We have put in place a dedicated health line where ***ers in India who are isolating at home can receive medical care and consultations from medical professionals.
  • Vaccination: We are supporting efforts to increase vaccination among ***ers. For those who volunteer, we are creating a decentralized distribution model where ***ers and their covered family members can get the vaccine in any approved center close to where they live or a facility on our own campuses.
  • Emergency transport: Given the extreme rise in demand, we are looking into providing emergency transport services to help ***ers and their families reach medical care in cities where we operate.

Apart from taking direct and urgent action to help ***ers in India, we are leveraging our voice and influence to rally global support. This weekend I joined U.S. business leaders in urging the Biden Administration to expedite assistance. We are also now working with the U.S. and Indian governments as well as the U.S.-India Strategic Partnership Forum, the Business Roundtable and the U.S-India Business Council within the U.S. Chamber of Commerce to accelerate critical aid. This includes donating funds for 2,500 oxygen concentrators and working with local partners to fund emergency hospital beds in communities where our teams live and work.

Dzieje się to, o czym było tu mówione od dawna: masz paszport korpo to masz opiekę medyczną, szczepionkę, transport w razie potrzeby.
Święta Matka Korporacja.

5 Likes

Na których to testach jest napisane drobnym druczkiem, że nie służą identyfikowaniu wirusów^^

Najwidoczniej nie jest to praca komukolwiek kto by płacił potrzebna.

3 Likes

Dlatego nie mówię o hopsztylionie ‘zakażeń’, tylko o dodatnich wynikach testów na nie wiadomo co :slight_smile: Ale to i tak tylko otoczka dla tego co firma tam robi.

Klepią w klawiatury. Po co pisać skrypt i automatyzować, jak można zatrudnić dziesięciu Hindusów za połowę stawki jednego człowieka z Europy?

2 Likes

Słuchy chodzą, że applowi za te stawki spalili fabrykę.
Były jakieś ujęcia z regularnej bitwy.

4 Likes

Muskowi pod Berlinem kaszle rekrutacja. Tak bardzo kaszle że najpierw włączyli propagandę w polskich gadzinówkach jak tam u niego będzie och i ach w tej fabryce a jak i to nie pomogło to nagle okazało się że będą opóźnienia bo fabryka budowana jest bez kompletu zezwoleń.

4 Likes

Jakiś czas temu był taki filmik na BaldTV o tych paszportach:
https://www.youtube.com/watch?v=8eyLo8Duo6U
Można sobie pooglądać.
Nic tylko robić własne kółka pomocy sąsiedzkiej z własnym systemem rozliczeń.

4 Likes

Stukam obcasami, szanowny panie kliencie brzuch wypinając do przodu, ramiona do tyłu a ruki pa szwam.

Jest, stoi, działa. Z dostawą do domu sobie szanowny pan życzy ?

3 Likes

wczoraj rozpoczeło się w warszawskich urzędach ( mam info od jednego z tych z przedrostkiem Główny Urząd do … ) delikatne namawianie na szczepienie pracowników i ich rodzin. Zostały wystawione listy pracownikow gdzie pracownik ma wpisać ile osob z rodziny chce razem z nim przyjąć szczepionkę.

Pierwszego dnia na 190 pracowników urzędu chęć wyraziło 9 osób ( łącznie z rodziną ).

6 Likes

7$/month ale nie dostawali już wypłaty od 2-3 miesięcy…
W sumie wykazali się dużą wyrozumiałością nie jedząc żywcem nikogo.

6 Likes

A to zadziwiające, że biurwa jest niechętna do igły. Zaczynam też kwestionować przytomność mojego otoczenia, bo z kim bym nie rozmawiał, to każdy albo już po, albo czeka na termin, nikomu nawet chyba nie przychodzi do głowy żeby się nie szczepić.

3 Likes

Mowa jest tania, liczą się czyny.

Ja sam, rpis, powiadam Wam, że jestem pierwszy do szczepienia, wręcz boskie rozwiązanie problemu epidemii.

6 Likes

pamiętam, że lekarzy wzywano 3 razy by mogli się zapisać w ‘pierwszym terminie’.

tutaj na razie upłynęlo 24 godz. lista ma być zamknięta w piątek o 11.

3 Likes

No ale koniec końców chyba większość została ukłuta?

2 Likes

… innych ?

3 Likes

Będę szczery, nie wiem czy dam radę sklecić politycznie poprawną odpowiedź.

; )

4 Likes

Odpowiedź może być politycznie niepoprawna. KO kryterium jest takie czy znasz medyczne argumenty za tym szczepieniem. Pomoże ? Ochroni ? Najlepsze byłyby twarde liczby zweryfikowane zmniejszonymi obrotami na cmentarzach.

3 Likes

jeśli wierzyć rzecznikowi policji, to na dzień 20 kwietnia zaszczepiono pierwszą dawką 44 tys policjantow ( w policji podobno jest ich 98 tyś ).

2 Likes

Nic z tych rzeczy – nie mam w tym interesu, żeby się zgłębiać, bo wyjrzałem za okno a trupa na ulicy nie ma, a ćwierć UE zjechalem samochodem w poszukiwaniach.

Przejrzałem sobie skany z FB tej kancelarii z Gdańska co wyrwała z Ministerstwa Teleporad dane nt śmiertelności na ‘tylko i wyłącznie covid’, wyszło im ~6k osób między Bugiem i Odrą w 2020 – śpię spokojnie. Wychodzi mi wyższe prawdopodobieństwo, że kipnę na drodze, i bardziej opłaci się kombinować Rosomaka do podróżowania.

Ale gdybym dojeżdżał codziennie do biurka w mieście, żeby 8h odbębnić, to kto wie jaką miałbym narrację dla osób postronnych.

Narracja jest tania, niczym obiecanki wyborcze. Co mam wam obiecać?


@Dzik kończąc temat, mam podejrzenie, że kto się zaszczepi ten się zaszczepi, ale wierzenie (słowo klucz) w raporty dot. liczby zaszczepionych/chętnych/dostępnych dawek jest jak dawanie wiary, że Rydzyk dostał mercedesy od bezdomnego. W tych danych chodzi o to, żeby je podać do publicznej informacji, o nic więcej. ‘Wykonaliśmy plan 5letni w 4 lata!’ coś Ci to przypomina?

9 Likes

Może mu się region pomylił i mnożnika zapomniał?

Zapomnieli wyprodukować pracowników?

3 Likes

Wiele lat temu przyszło mi pracować w obsłudze klienta. Wtedy też zacząłem twierdzić, że 80% ludzi, to idioci.
Obawiam się, że mogłem niedoszacować.

11 Likes