Kto to? Zabawa dla odważnych!

Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może!

Zabawa polega na zgadnięciu kto to, po podaniu przeze mnie 2-3 słów-kluczy! Dla zwycięzców mój like w komentarzu! Zaczynamy!

  1. BIS, barbarzyński relikt

Powodzenia!

1 Like

Zapomniałem dodać, że chodzi o zgadnięcie o jakiego użytkownika forum chodzi! @3r3, włącz się do zabawy! Nie udawaj, że nie ma tematu!

Nie mam pojęcia ale ‘gruby’ ?

2 Likes

Herr @gruby oczywiście. Nudzisz się bardzo? :slight_smile:
Ja też jeszcze pół godziny do fajrantu i nie chce mi się już nawet udawać…

3 Likes

Tak, @gruby. Gratuluję. (swoją drogą zauważcie, jak takim tagowaniem można łatwo stworzyć słownik do koalangu: barbarzyński relikt powiedział, że… itd.)

  1. układ biurwienny, cóż

@Dzik? Strzelam może trafię

Ja strzelam, że Ryszard Ochódzki, aczkolwiek pasuje tu chyba do wszystkich.

Trzeba uważać. To jest rzecz, która bardzo wzbudza Oberkomanndo. Nie tyle to, że ktoś uprawia “też zajęcie”, a to, że nawet nie chce mu się udawać, iż tego nie robi…

2 Likes

Nawet robiąc 20% własnej normy i tak wyrabiam 120% średniej, więc Oberkomando wie, gdzie i kiedy za dokładnie nie patrzeć.
Wymóg formalny jest najważniejszy, żeby kwitnąć do 17. I voila, czas do domu. :smiley:

2 Likes

Dokładnie na tej samej zasadzie działają nasze załogi służące we flotach wikińskich :wink: Żeby skutecznie czepiać się nas to Ober-Wiking musiałby połowę własnej załogi za burtę wyrzucić (oczywiście i tak się czepia…).

2 Likes

Towarzysze, nie strzelajcie! - jak powiedział w ostatnich słowach poeta Majakowski :wink:

Układ biurwienny - nie mój zwrot.

Ale cieszy mnie wprowadzenie do naszego koalanga sienkiewiczowskiego “a co to nie macie szabel i samopałów przy pasie”

Szable i samopały - spodobały się nawet 3r3 :slight_smile:

1 Like

Na razie nie zgadliście. @3r3, włącz się do gry, no nie daj się prosić, no chyba, że się boisz, bo gra jest dla odważnych!

Tyram jeszcze. W pocie czoła wklepuję ile komu jestem winien, ile kto był w robocie, ile miał przerw na fajkę & trzepanie (bo należy uwzględniać mniejszości), sprawdzam po jakim kursie dziś lafę biorą Ci co w brzdękach, papier sortuję tym co tak wolą, podatki muszę zapłacić za tych co chcą, załatwić księgowość firm zamkniętych, wysłać dokumenty dla nowootwartych.
Wy sobie tu uprawiajcie hazard, ja zaś tradycyjnie jako i przed wiekami: uczciwością & pracą ludzie się bogacą.

Właściwie to powinienem świeczkę zapalić jak te brzdęki rozliczam, czapkę ze spawalni założyć bo do jarmułki w sumie podobna, focię przez filtr artystyczny przepuścić i skazać na płótnie “eta Jewrej”.

3 Likes

Wydrukuj.se

wanted2

2 Likes

To może @Polnischer_Wohlstand o wielu twarzach

1 Like

Nie.

Post must be at least 20 characters.

ale podobny nawet. Znaczy się pejsy można doczepić a jarmułkę to nawet papieżowi nie wstyd nosić.

1 Like

A czy to przypadkiem nie MedicusHellveticus z tym układem biurwiennym?

2 Likes

Tak, to @MedicusHellveticus. Gratuluję.

  1. ostatecznie (nie jest to osoba z tego forum, ale z forum pokrewnego).
2 Likes

Trejder dość często powtarza to słowo, ale to trochę za mało danych do zabawy.

1 Like