Kubeł zimnowodny

Nr kom poproszę :wink:

1 Like

no przecież pisałem wyżej że to wszystko potwarze i oszczerstwa.
Krzty prawdy w tym nie ma.

1 Like

LB a OGZD to zupełnie inna liga. Ci pierwsi to w życiu nawet rury w ręku nie trzymali, natomiast drudzy to ów rurą żonglują od dekad. Działalność LB to taka wydmuszka była, w dodatku obiecywała coś co można “dotknąć” w wirtualu. Z resztą, historię wszyscy znają więc po cóż się ponownie nad tym pochylać. Rzucili wilkom na pożarcie.

lb1
.
.
.
lb2

Dziwne, nikt ich w dalszym ciągu nie zdjął z tablicy.

Aż się heg wykrwawi?!
https://twitter.com/disclosetv/status/1499371133027729415?fbclid=IwAR3TTU2fxJ7cEwjf5lHfGuCxQBR6bcuhuibQtaHrsTkTOAzwc9u_3Ecq-ok

3 Likes
3 Likes

Żeby tak móc kupić, wywieźć i wystawić przebranym w turban (tylko schować pejsy!).

6 Likes

Zostawiamy w niedomówieniu, żeby było inteligentniej. Jeśli ktoś nie ma woli kontestować swoich wyobrażeń, to mnie jest z tego powodu strasznie wszystko jedno.

5 Likes

23 posts were split to a new topic: Wynaturzenia hesa

Frajerzy arbajtują za frajer.

1 Like

A nie za wolność?^^

1 Like
1 Like

W Iraq “dziennikarze” przywożeni byli przez mundurowych, każdy pismak zabierał butelkę z benzyną. Wysadzano ich przy zdemolowanych pojazdach, mundury się rozbiegały że niby coś robią w kadrze, pismaki polewały pojazdy naftą, podpalały i robiły reportaż wojenny.

Coś to przypomina?

Najwidoczniej zły Putuś informuje przed ostrzałem (bo o nim oczywiście wie^^) tak żeby szpitali nie zapełniać rannymi, których można sfilmować w istotnych ilościach.

Słabo się dodaje jak na opisywaną w mediach intensywność działań?

7 Likes

Czemu wybrano show telewizyjne i społeczne, a zaprzestano tańszej operacji pt. zielone ludziki plus referenda na wyzwolonych terenach? Mam deja vu do marca 2020.
Obsada tego filmu jest naprawdę hollywoodzka, Zełenski jako superbohater i Putin jako zimny drań. Pierwszy z nich to zawodowy aktor i komik, drugi wyzwalał teatr moskiewski.

5 Likes

Żeby normiki wiedzieli czemu im stopa życiowa spadła oraz zaakceptowali to jako siłę wyższą i dziejową konieczność zaciśnięcia pasa. No i lokalnej władzy jest łatwiej za-rządzać gdy za rogiem śmiertelne niebezpieczeństwo.
Przyszedł mi list z zapowiedzią wzrostu cen gazu o około 80% a prądu i wody jakoś 30-40, i to nie pierwsza podwyżka w ostatnich miesiącach. Ani nie ostatnia. (UK)

Niesmaczne, uprzedzam. Jeśli za tego gościa Ukraińcy chcą umierać, to niech umierają.

2 Likes

W to tyle dla detalu, dla firm 400%. W styczniu.

4 Likes

Ponieważ tym razem to leci naprawdę, a ze względu na specyfikę wojny artyleryjskiej jedyne straty są w bitwach zwiadowczych, ale jak już sprzęt jest rozstawiony to mamy a2ad i się tam nie wchodzi bo i po co.

3 Likes

Nam podnieśli jakieś 40-60% w zeszłym roku w IE prunt i gasssss. Ale ledwo widoczne na rachunkach przy detalu i opłatach przesyłowych dekarbonizacyjnych i innych bzdetach.

2 Likes

Niespodziewane nadwyżki z handlu surowcami, księgowa dyscyplina doprowadzi w przyszłym tygodniu do odpalenia protokołu “TurnAround”.

2 Likes

W związku z sytuacją za miedzą podwoił mi się stan dzieci w domu. Żona napomknęła, że nadmiar obowiązków skłania by jej etat również zdublować…
No od przybytku głowa nie boli…

6 Likes

Respekt. Szacunek.

3 Likes

Miałem wczoraj odwiedziny ludzi którzy kilka lat temu całą rodziną przeinstalowali się z Ukrainy do naszego nieszczęśliwego kraju. Wtedy na początku trochę im pomagałem (oczywiście organizując im wyzysk) i oni to okazuje się miło pamiętają. Większa część dalszej rodziny pozostała po tamtej stronie granicy i oni są w stałym kontakcie. Głową jest raczej matka nazwijmy ją Irena. Po czterdziestce, czwórka dzieci i mąż ogromny jak gladiator ale niezbyt rozmowny i raczej zdatny do roboty niż do towarzystwa.
Irena od początku bardzo ambitna, zaczęła kręcić się w korporacji i jednocześnie robić kursy księgowe. Dziś jest na stołku kierowniczym z propozycjami dalszej kariery w korpo ale…
Jest ambitna i niegłupia więc czuje że coś w tym korpo jest nietak i że wyzysk w miarę awansu wzrasta…
Irena powiedziała kilka fajnych zdań:
" Wojna jest straszna gdy się na nią czeka i zanim się zacznie, gdy już trwa ludzie przechodzą do działania i żyją jakby spokojniej"
Według Ireny sytuacja w pewien sposób stabilizuje się i masowy ruch uchodźców słabnie.

Rzecz która mnie urzekła to tematy rozmowy wskazywały, że wojna wojną a oni chcą się skupić na rozwoju w Polszy i otworzyć jakiś interes. Ponieważ nie znają innych prywaciarzy to przyjechali poradzić się u mnie. Ogólnie ogromną pozytywną, życiową energię widzę u tych ludzi która i mi się dzięki tej wizycie udzieliła.

13 Likes