Lista lektur obowiązkowych i uzupełniających

Erystą^^
Bawię się słowem pod lipowym liściem, jad sączę w treści, pióro niczym kiścień.
A zawżdy się potknę to adwersarz dureń, na baby nie łasy w tym obozie ciurem!

Odciąć biurwie zasilanie^^

Ucięli kogutowi złote jaja?

U pepiczków będę wyjaśniał takie sprawy - mam plan^^

Czasem się po prostu dowiadujesz że już w tej grupie jesteś i za frajer dostajesz tyle co @MedicusHellveticus za szarpanie się z flakami. Regularnie. I jeszcze proszą czy byłbyś łaskaw.
Tymczasem czujesz że pozycja Twa niepewna bo sukinsyn obok zarabia jeszcze więcej i z radością zabierze również Twoją miskę skoro do niej samo wpada.

Kapitalizm czyni wyzyskiwacza.

4 Likes

:expressionless:
Moja obecność tamże staje pod coraz większym znakiem zapytania.

Ale za ca. 100€ bardzo chętnie nabędę nagrania (flipchart + audio), gdyby ktoś wpadł na pomysł ich zrobienia… :cinema:

1 Like

No to wyskakuj z siana za usprawiedliwienie nieobecności?^^

Odmawiamy uwieczniania gaf!

1 Like

Zabrali koguta w ramach zastawu razem z kurnikiem i wsadem produkcyjnym.
Zostawili wydziobane i zasrane podwórko do posprzątania,

takie zdjęcie znalazłem na yandexie, wrzucone tam pięć godzin temu …

kombinuję jak się dobrać do ropy po 52.92 rubla (=0.8 € ) od litra: von der Leyen z Scholzem i Habeckiem żądają za litr ropy zanieczyszczonej biogównem u siebie 2.02 € czyli okazują się być bandą dwuipółkrotnie droższą w utrzymaniu niż banda Putina z Miszustinem i Miedwiediewem.

No chyba że porównamy litr ruskiej ropy bez biogówna do litra niemieckiej ropy bez biogówna. Wtedy dostaniemy 0.8 € w Rosji kontra 2.29 € w Niemczech co daje narzut rzędu 290% w Niemczech w porównaniu do rządzonej przez gangsterów Rosji.

Powoli zaczynam się zastanawiać kto tutaj jest prawdziwym gangsterem …

10 Likes

W dalszym ciągu miewasz wątpliwości…

1 Like

wiem że banksterka tania nie jest bo i żreć potrafi, i wypić lubi a jeśli o zakąski chodzi to wybrzydza.

No ale bez przesady … mafia z BISu równa się mafia z Kremla razy trzy ?

1 Like

Spokojnie, nauczą się. W końcu na zbieranu podatków dla Mongołów wyrośli.

2 Likes

O trzech wiesz, ale policz składany od podatków. Jest pewien punkt przełamania po którym nie opłaca się doliczać kosztów klientowi bo same z tego zgryzoty więc… wstrzymuje się podaż.
Ostatnio obsobaczyłem dość dużego klienta, a że ten mnie zna to pyta o logikę. No to mu wyjaśniłem na liczbach że nie ważne co by mi nie zaproponował to to nie jest zisk tylko problem. Zastanowił się i chyba nie wie jak z tego wyjść, ale wie że tam jest i nawet jest urządzony

Więc w ramach lektur to może mi ktoś odnajdzie książkę pani prezes z usa automoto kiedy to mieli wysoką inflację i jak bardzo biznes był wtedy bez sensu.

7 Likes

Jak masz jeszcze gdzieś te obliczenia, zanonimizowane i wyssane z palucha oczywiście, to przydałyby mi się jako wprowadzenie do prezentacji w Czechach. Albo możemy się też tak umówić że przejmiesz pierwszą część prezentacji wyjaśniając na liczbach ‘po co’ i ‘dlaczego’ wyszło wpoprzek.

4 Likes

Na moją też^^

To może będziemy się wymieniać przy tablicy jakby tłumu brakło, na zmianę sobie odpoczniemy.

2 Likes

umowa stoi.

1 Like

Jakby nie było komu gadać to ja mogę coś o wyrobie paliwa rakietowego opowiedzieć.

5 Likes

Poproszę.

5 Likes

Nie miel ozorem tylko paliwo wnoś na salę^^

4 Likes

Myślałeś że będziemy tak o suchym pysku gadać i słuchać? ^^

2 Likes

1 Like

A ile chrustu dają za bycie indelektualistą?

1 Like

http://library.lol/main/54A8914140B6025F6DDC263F02528628

1 Like
1 Like

jest jeszcze sanet.st

1 Like