Literatura podstawowa

Dla mnie i teoretycy są paskudni, a zwlaszcza ta bonza Tymochowicz,
ale sztynks powracam z niezłej odchłani.

Dla mnie i teoretycy są paskudni, a zwlaszcza ta bonza Tymochowicz,
ale sztynks powracam z niezłej odchłani.

Z tą dzietnoscią jest slabo w polsce moze byc niska dzietnosc ale w twojej rodzinie juz nie. Zaloz swoj ród, badz pierwszy, wykonaj orke na ugorze, jak cie stac to obsypuj kobiete zlotem po kazdym porodzie, jak cie stac to dostarszych wynajmij nianie niech ja odciazy aby nabrala sily dokolejnego porodu ^^ dbaj o swoje dzieci aby byly twoje. I licz na efekty demograficzne w drugim pokoleniu czyli wnuki! Niech wnukow bedzie dwa razy tyle co dzieci to ci powinno wystarczyc :wink: i zadbaj dla ich o takie wychowaniea aby w wieku 18-20 lat zalozyly swoje rodziny. Dasz im zawod w to nie watpie, jak cie stac to dajim zasoby aby na swoje pierwsze mieszkanie mialy aby tylko byly z tego wnuki! I ucz je aby ze soba wspolpracowaly, uzyj kultury katolickiej do zcalania rodziny przez swieta i uroczystosci aby ze soba wspolpracowaly a nie pozagryzaly sie przy spadku po tobie. Tak jakpisales w “kto wypil wode z rzeki” ze kultura katolicka dala nowy impuls pabstwu piastow tak samo zrob ze swoja rodzina niech wam da nowy lepszyimpuls

2 Likes

Jakoś nie spotkałem jeszcze żadnych tak zwanych “Polaków” wyjeżdżających do Niemiec aby brać na Niemcach pomstę. Najwidoczniej zupełnie im nie wadzą krzywdy doznane od Niemców (czy Rosjan, czy innych co Jałtę podpisali).

A przecież wróżdy nie trzeba przeprowadzać za zgodą państwa, można nawet wbrew okupacyjnemu lewu brać sprawy w swoje ręce i czynić Niemcom prawo za grzechy poprzednich pokoleń.

Niewolnikowi przyda się to na zmywaku.

Moje nie pytają mnie o bajki. Bardziej o opowieści z mchu i paproci.

Mojemu raczej żelazo w rękę daję żeby w tym się ćwiczył, ale różne mają ludzie pochodzenie i do różnych zadań są przeznaczeni.

Osobiści wrogowie Pana Boga należeli do Partii i też mają wnuki^^
A przecież i antyustrojowe powstania też ktoś żelazną gąsienicą miażdżył^^

Nianie też są niczego sobie; kobiety jak kozy należy kupować hurtem^^

1 Like

@Jerzy nie ma co winić młodych za to co jest. Bo niby czego taki samopas miał się nauczyć i od kogo? Ci, którzy mieli zaradnych i inteligentnych rodziców dobrze na tym wyszli ( w większości, bo znam paru takich zawód syn, koks, dziwki, Firefox i xanaxy a w mózgu sieczka). To rodzice powinni indukowac w dziecku pewne postawy, które później zaowocuja. Wystarczy spojrzeć na elity jak oni wychowują dzieci. Od początku maja wpajane, że są ponad (bo są) ale od nich też się wymaga; bycia bezwzględnym, dbania o przedłużenie rodu, agresywnosci, chęci walki wszystkich cech przywodczych.

Kiedyś był artykul na v1, w którym słusznie gospodarz wykazał, że społeczeństwo młodych jest jakie jest bo jest wychowywane za długo przez matki. Jeszcze było kilka ciekawych kwiatków ale nie pamiętam z racji tego Niemca co w głowie siedzi.

Poza tym to co widzimy teraz, to jest zaplanowany efekt ludzi, którzy mają władze. Promowanie postaw homo, styl karierowicza, bezdzietnosc, zabawa itd. Te postawy są promowane i wspierane na szeroką skalę ale żeby tak było, ktoś musi za to płacić prawda? Samo się nie robi. Komuś zależy, żeby społeczeństwo wyglądało tak a nie inaczej.
Dysonanse poznawcze młodzieży to też temat ale po co się tak rozpisywać…

BTW. Jeżeli małolat ma iść do pracy na magazyn za 1800 albo dziewoja na kasę do marketu za ta sama kasę a umieją się sprzedać w social media to źle? Zobacz @Jerzy jaka kasę małolaty potrafią na tym zarobić. 22 latek za siedzenie przed PC, piciem do pożygu, dzwonieniem do ludzi i robieniem żartów zarabia jakieś 100-200k rocznie PLN.
Przykład z zza granicy. Szwedzki chłopak skończył studia techniczne poszedł popracować do fabryki i nie spodobało mu się za bardzo grzebanie w smar(k)ch. Zaczął publikować filmy na udupie i innych social. Po 4 latach najbardziej wpływowy człowiek w mediach top 50 Forbesa, kontrakty reklamowe rocznie na 12 mln dolców czy tam euro.
No to jeżeli miałbym wybór czy jebac jako niewolnik czy strugac durnia dla innych durni za takie pieniądze to chętnie bym to zrobił.

1 Like

Dla mnie i teoretycy są paskudni, a zwlaszcza ta bonza Tymochowicz,
ale sztynks powracam z niezłej odchłani.

Msta wymaga czasu. To taka zaplata przesunieta w czasie.

Nawet ludzie partii co byli zatwardzialymi ateistami pokryjomu chrzcili swojej dzieci w bieszczadach i to jeszcze w latach 80-ątych. A obecnie jest tak kiepsko w tych sprawch ze sposrod krewnych z mojego pokolenia nikt sie nie kwalifiluje na rodzica chrzestnego dla mojego syna.

Mozesz nauczyc syna machania zelazem ale jak nie nauczysz go modlitwy to sobie nie poradzi z ptsd. Mam taka obserwacje ze to nie jest choroba zwiazana tylko z psychika ale i z duszą.

Walka to walka, nie ma zmiluj, nie ma przebacz, wrog wykozysta kazda twoja slabosc. Walka duchowa wyglada tak samo jak walka na polu walki.

Edukacja powinna miec na celu nauke wiary, nauke zawodu, nauke walki aby obronic tych dwoch pierwszych

3 Likes

Dlatego trzeba rozwarzyc krok w tyl. Przyjrzyj sie swoim dziadkom lub pradziadkom, jak oni zyli i brac z nich dobre przyklady. Ja mam jednego geronta co ma 93 lata, jeszcze kawalek pola obrabia tratraktorem Jego opowiesci slucham i wyciagam wnioski. Od nich trzeba sie uczyc zycia bo pieknie zyli

3 Likes

Sam szatan deprawuje dusze, co by je pogrzebać na wieki, a masoni myślą że na chwilkę załapią kierownice władzy w ręce -

Pieniadze sa wazne ale po pewnym poziomie posiadania nie sa az tak wazne. Indywidualna konsumpcja zasobow jest ograniczona: ile mozesz zjesc miesa dziennie, ile papierosow wypalic, ile paliwa wyjezdzic, i tak naraz mozesz jechac jednym autem nawet jakbys mial ich 10 w garazu, z iloma panienkami spedzic wieczor? Te osoby co klepia kase na yt nie moga tylko na tym polegac, musza miec zawod-kompetencje a internety potraktowac jak przygode. Na jednego szweda co zarabia na internetach sa setki i tysiace jutuberowncomaja po sto subow i wiecej nie zdobeda.

Jak sama nazwa wskazuje jest to zespół stresu pourazowego. Jak już zaczynasz prowadzić stresujące życie to aż do śmierci.
Na co komu ludzie co sobie nie radzą? Niech się wyhuśtają i oszczędzą rodzicom fatygi. W Azji to popularne jak ktoś sobie nie radzi z nauką.

PTSD jest metaboliczne i gdzieś tu w jakimś wątku to krok po kroku rozpisałem przy wsparciu @Medyka co się dzieje z częściami mózgu, jak pozyskuje nową homeostazę i zmienia konfiguracje po zderzeniu się z nowymi doświadczeniami.

Mój coś tam pamięta jak wygląda Poznań czy Gdynia z wieżyczki czołgu.

2 Likes

To były inne czasy zupełnie i to se ne vrati.

Prości ludzi ale nauczeni życiem i doświadczeniem mieli swoje prawdy, które na tamte czasy były aktualne i były drogowskazami dla dzieci. Życie było prostsze bo nie było takiego przepływu informacji, ludzie mieli mniejsze i prostsze potrzeby. A i ludzie byli bogatsi bo pieniądz miał dużo większą wartość nabywcza niż teraz. Są miejsca na ziemi gdzie można w podobny sposób funkcjonować. Np. Grecja. Albo gdzieś kupić nieuzytki i zacząć sobie pgrowac. Rola to wdzięczne zajęcie, odstresowujace i dowartosciowujace.

Wtedy czas na wycieczki i pielenie grządków na działce.

Co mądrzejszy to zainwestuje w siebie co glupszy roztrwoni.

:smiley:

1 Like

Pamietam jak bylem w 2010 w afganie. Padl rekord, kanadyjski snajper zdjal cel na okolo 2,5km. Wrocilem do domu, przylecial kuzyn z kanady. Pijemy, gadamy, mowie mu ze niezlych maja zolnierzy bo tak dobrze strzelaja i mu opowiadam a on mi na to ze zna tegogoscia ze razem do koledzu chodzili, ze ubil tam duzo ludzi a jak wrocil to byl wrak czlowieka, popadl w chorobe psychiczna, lezy calymi miesiacami w lozku i patrzy w sufit. Zabijanie ludzi ma swoje konsekwencje po czyms takim juz sie nie jest normalnym.

Znam inną historie, z kanady poznałem masona 33 na granicy Malezja/THB, który zabil 7 osób w wietnamie (wojna), chodzil tanczyl spiewal, prawdopodobnie burdelowal cos w Malezji :slight_smile: co człowiek to obyczaj

1 Like

Zabijanie ludzi jest najnormalniejszą w świecie rzeczą jaką powinien zajmować się każdy mężczyzna. Jak ktoś sobie z tym nie radzi to trafi w poczet ludzi, którymi zajmie się jakiś mężczyzna.

1 Like

Czlowieku, nie wiesz o czym piszesz. Walka to walka jak sie trafi to nie ma sie co wycofywac i frajerowac ale zachecac do mordowania innych i mowic ze to jest normalne jak to jest nienormalne. Mordowanie to jest czyste szalenstwo, czas apokalipsy i “jadro ciemnosci”(przecytajcie Jozef Conrad) pamietasz tam tego pulkownika Kurtza? To sie zawsze lonczy szalenstwem.

Jerzy on tak ma trzeba dzielić na 3 ^^ żeby pojąć co naprawdę myśli, a ten przekaz podstawowy trzeba go miec na tablecie w toalecie i czytać jak dobre świerszczyki ku pokrzepieniu humoru -

Zamienil sie w pulkownika kurtza z czasu apokalipsy, oszalal.

1 Like

Teraz moje ulubione określenie to: “Nadszyszkownik” :slight_smile:

Najgorsze/najciekawsze są te wpisy jak nie żartuje i przedstawia realny obraz świata w którym nie zdawaliśmy sobie sprawy że żyjemy, bardzo rzadkie wpisy, raczej dzielić na 3

Wpisy są genialne. Naprawde warte sledzenia. Polacy to zdolni ludzie i maja leb na karku A i 3r3 tez Polak :wink: