Małe spółki z o.o. bez podatku. Polska bliska wprowadzenia „estońskiego CITu” już od stycznia 2021

Info dla tych ktorzy podchodza mniej kreatywnie do prowadzenia rachunkowosci spolek kapitalowych.

https://krsdlafirm.pl/male-spolki-z-o-o-bez-podatku-polska-bliska-wprowadzenia-estonskiego-citu-juz-od-stycznia-2021

1 Like

Kto wierzy polskiej biurwie sam sobie winien.
Mamy lepsze rozwiązania z działalnością w Polin przy rejestracji za granicą i to na legalu.
Zostań agentem^^

1 Like

Rok później

Chuj dupa i kamieni kupa. Emigracja do północnego pedalstwa mahometańskiego to przytomność w tych warunkach.

Na jesień będą dostępna zestawy strzegące dobytku przy pomocy lakrymatorów i pneumatyki. Między innymi ^^

2 Likes

filia w pl ltd z uk?

1 Like

Jaki jest sens legalna optymalizacja podatkowa w bandyckim kraju z konfiskata prewencyjna?

Ja o tym jak wygląda sądownictwo to nic nie wspomne.

23 stronnicowy (iirc) raport OBWE na temat naszej “demokracji” czytałem z zapartym tchem - zastanawiając się, po której stronie Liberii będziemy w rankingu praworządności krajów.

2 Likes

Nie, umowa agencyjna.

Należy wszystko wszystkim skonfiskować i niech udowodnią cokolwiek nie mając skonfiskowanych przecież dowodów^^

Jedynym rozwiązaniem jest prewencyjna przemoc.

Zgaduję że chodziło Ci że przed czy po?
A okazało się obok w jednym rzędzie?^^

2 Likes

Dla kogo? ^^
Post must be at leas 20 characters long

1 Like

Dla zainteresowanych :wink:

2 Likes

Tylko wnioski o założenie takowej spółki należy złożyć 31.02.

Tylko w tym dniu będą one przyjmowane

2 Likes

Należy przedłożyć rodowód wszystkich psów na osiedlu z pieczątka szefa NFZ

Komendanta byłoby za łatwo ^^

1 Like

To byłoby zbyt proste. Zaświadczenie o odbyciu wszystkich rekolekcji z kurii

1 Like

Dane poświadczone przez kościelnego inspektora danych osobowych (to kpina i jest taki naprawde i to jest ponad RODO)

1 Like

Co prawda KAS będzie w tych zwolnionych buszował ale wynikiem ślepego losowania podmioty wspierające fundusz wyborczy partii rządowej nie zostaną wyznaczone do kontroli.

3 Likes

Ostatnio pytały, czym mogą służyć dukatowi co jak słońce etc. Wysłać po pieczątkę?

Gruby, tyle siedzisz u neutronów, że przegapiłeś - wyborów w Niedorzeczu się już nie organizuje. W związku z tym funduszu wyborczego nie ma, nigdy nie było i pytanie gdzie się podział jest bezprzedmiotowe.

2 Likes

A te billboardy na czas kampanii wyborczej wynajmowane tym bardziej słusznym z kandydatów z 90% rabatem ? A rabaty na druk ulotek ? A rabaty na czas antenowy ? A rabaty na strony internetowe kandydatów ? Oddelegowanie własnych pracowników do wysyłania przedwyborczego spamu ? Roznoszenia ulotek ?

To niby krasnoludki finansują ?

2 Likes

Tego nie finansuja krasnoludki. Jest o wiele ciekawiej.

Robi sie w Panstwowej spolce promocje na marketing - i taka energetyka zalezna od niedorzecznych wladz robi nowe ulotki, breloczki etc. w trybie pilnego zakupu operacyjnego. No i tam jest 2000% drozej niz mogloby byc.

Im drozszy ten Mis no ten tego to koniaczek? A potem jest przetarg na materialy wyborcze i firma Zdzisiex Szwagrex zrobi to najtaniej… nie wiadomo czemu…

2 Likes

Polać?
Ja mam umowy od ogólnej sumy kosztów więc wiem jaki jest ustrój.

1 Like

Ale ja nie pije

Swoją droga murzyna w kitlu docenili

1 Like

I dlatego świat jest dla Ciebie nie do przyjęcia.

1 Like

Nie jest do przyjecia z innych powodow. Ja nie jestem drapieznikiem, ktory musi miec. Mi starcza to co mam finansowo.

Nie pasuje behawioralnie ddo tego co sie odpierdziela od kilkunastu lat. Nie pasuje mi to moralnie.

1 Like