Mosze z Kasprowego Wierchu

Zszedłem z Kasprowego Wierchu niczym Mosze z tablicami dekalogu i przynoszę Wam, po pewnym zastanowieniu co do surowej oceny wiarygodności proponowanych źródeł, dwa linki do informacji jakie zbiera Benjamin Fulford:

  • oryginalny blog ale z wykupem dostępu do całych artykułów ukazujących się co tydzień w poniedziałek

około czwartku wieczora danego tygodnia można za darmo pełny artykuł przeczytać tu:

jakkolwiek internet jest oceanem informacji pełnym guana, to akurat informacje sygnalizowane przez Fulforda są interesujące, często znajdują pokrycie w innych doniesieniach.

Różne prowadzicie przedsięwzięcia ale czasy są takie, że warto wiedzieć z której strony wiatr zawieje co by sobie butów nie obsikać.

Poczytacie, pomyślicie. Wygląda na to, że dzieją się istotne rzeczy na świecie. Każdy z Was wyciągnie z tego to co jego właśnie zainteresuje i może pośrednio dotyczyć.

Wszak pijemy czasem razem wyborne trunki ale sikamy z osobna i o to “nieobsikanie” własnych butów tutaj chodzi…

Tak więc, Towarzysze chąśnicy, podsumowując: jest taki trynd, że Żydzi dostają w dupę i będą dostawać jeszcze bardziej a więc wszyscy judeorealiści, z piszącym te słowa włącznie: sursum corda! :slight_smile:

1 Like

Niestety, jest to tylko źródło kolejnej dezinoformacji. Sprawdzałem/czytałem to kiedyś i jest to tylko papka dla ezoterykow i fanów spiskow. Gość z dostępnych informacji tworzy sobie różne scenariusze, które później publikuje dla ludzi chcących widzieć określony kierunek działań politycznych.
Taka moja opinia

Też jestem bardzo sceptyczny… mimo to, mimo pewnych zastrzeżeń pokazałem te dwa linki i daję szansę by każdy sam zestawiając informacje z Fulforda z tym co widać… wyciągał wnioski.

Ale przyjmuję z pokorą, że możesz całkowicie dyskwalifikować wiarygodność Fulforda…

tutaj Fulford mówi wprost dwóch kobietom z Polski co myśli o JUST act (57 minuta materiału filmowego)

wszędzie pełno tak nieprawdopodobnych informacji, że istotnie niewiele już brakuje do “świata duchów i demonów” :wink:
bo nam racjonalistom włączają się lampki alarmowe, gdy czytamy, że w XXI wieku, dobie nanotechnologii, bioinżynierii, badania kosmosu - rządzenie światem może być grą w rękach różnych psychopatów, pedofilów (w sutannach i bez), zblazowanych arystokratów…
każdy myślący człowiek odrzuca taką możliwość bo taki bieg zdarzeń wydaje się tak prostacko trywialny, że głupio się czujemy dopuszczając do myśli tezę, że “świat jeździ na świni”…
to zasada dyskomfortu poznawczego - dopóki nam rzeczywistość nie walnie między oczy jakimś wiarygodnym twardym dowodem to będziemy tego typu informacje traktować jak rodzaj bajki o smokach (no bo jak to, że gdzieś tam w Indonezji są jaskinie z setkami ton złota, zdalne sterowanie samolotami boeinga (zalecałem Polnischer Wohlstand szortowanie kursu akcji - przyznał mi poniewczasie rację, itd, itp.)

Kończąc: nie odbiło mi, jestem sceptyczny, wyjaśniłem to powyżej ale ostatecznie przeważyło właśnie to, że w ostatnich miesiącach stwierdziłem potwierdzenie pewnych informacji…

Mam nadzieję, że Waszego szacunku nie stracę :slight_smile:

1 Like

noz szpetniejszych bialoglowych to Wacpanie ze swieca szukac, w Berdyczowie wszakze szpetniejszych nie ma jakoli w tym Video pokazane.

Waszmosci se folguje frywolnie zbyt.

1 Like

@MedicusHellveticus daj @Ryszard temu Rysiu tabletkę to mu się mniej prawdopodobne kreski łączące nazbyt odległe kropki wygumkują.

o takich myślimy ?

czerwona czy niebieska?

troszkę przedwcześnie i na wyrost sobie dworujesz aleś król nasz miłościwy więc…

https://www.tiezong.com/weiyan/14402.html

sam wyciągnij wnioski, że wkrótce mocno zawieje… a info wyłuskał w morza guana (w istocie z okolic Morzą Południowochińskiego) tenże wykpiwany przez Ciebie Fulford…

Przecież od dawna wieje. Kto prowadzi przedsiębiorstwo to od dawna wie że gówno wpadło w wentylator i tak tylko ściemniamy, że to deszcz pada.

1 Like

ja wiem, że Ty wiesz… często pisałeś tu i na IT21 że tak już jest i że Wy w przemyśle to wiecie
podałem powyższe wykresy by przekonać Cię, że Fulford to nie tylko bajki o smokach i latających dywanach :slight_smile:

2 Likes

ale 3r3 to w krainie Odyna dziala wiec ma wlasne smoki i ogry. Trolle mu podpowiedza gdzie cos sprywatyzowac.

1 Like

Wystarczy, że wepnie się po cichu rurka fi 50 do rurociągu z ropa to na bułki będzie ;>

1 Like

Zależy czy z rurki leci czy posysa.

Rozkręćmy dyskusję:
Przed WW2 w Polin mieszkało trzy miliony Żydów z czego Niemcy zabili sześć milionów, i mimo to dają radę.

1 Like

raczej do rurociągu z jakimiś olefinami czy innym istotnym półproduktem syntezy organicznej.

1 Like

Proszę akurat w temacie Pana fullforda

2 Likes

śmichy chichy z biednego polskiego Żyda Fulforda (choć akurat wyobrażenie przez ujętego na rysunku zielonego stwora tzw. replitialnie, to obsesja Davida Icke - i tu się zgadzam, że to pełen odlot, jakieś bajki, że aż szkoda to szerzej komentować)
a lada moment w Jerusalem Post będą pisać: “Polacy znów strzelali do Żydów”, “Padły cztery strzały w Warszawie”, “Antysemityzm na boisku”

:wink:

1 Like

Icke to jest przypadek ciekawego zjawiska. Potrafi mówić bardzo sensownie i o rzeczach, o których większość ludzi nie ma pojęcia, po czym wali coś o reptilianach.
W efekcie wszystkie sensowne kwestie, które poruszył, zostają skażone etykietką oszołomstwa i gdyby Ci się kiedyś zdarzyło komuś co sensownego powiedzieć, a przypadkiem byłoby to już z katalogu rzeczy mówionych przed Icke’a, to nagle sam się stajesz oszołomem. Albo jeśliś nieprzekonany, a inny Ci coś zacznie tłumaczyć, to sam tłumaczącego o to oskarżysz.

1 Like

W punkt, Eltor!

Dokładnie taka zależność powstaje… i już tylko powiedzmy, że szkoda czasu na niemożliwe do prowadzących do konkluzywnych wniosków rozważania, czy to jest tak, że Icke opłacany jest przez tych cwanych i możnych co to mają wiele postępków na sumieniu i ustami Icke mieszają “teorie spiskowe” dotyczące faktycznie istniejących mechanizmów władzy, kreowania pieniądza, syjonizmu z tymi bzdurami o replitilianych - tylko po to by móc tak zdezawuować prawdziwość “teorii spiskowych” …

1 Like

I bardzo słusznie. Też tak robię - to świetny bezpiecznik.
Bycie oszołomem ma wiele zalet.

2 Likes