Na it21 tęsknią za @3r3

Dobry wieczór
mam nadzieję, że jest tutaj miejsce na pytania, które wywołują wstyd i kapanie potu na klawiaturę podczas ich zadawania

2 Likes

A już szczególnie wywalać delay na końcu, żeby się dowiedzieć czy serwo nadąży za atmegą^^

Zawsze można założyć nowy wątek, ale w tej knajpie temat nie trzyma się stolika.
Konsultujemy tu trapiące ludność kwestie z zakresu lądowania ufo i widoków w szklanej kuli.

Na nadpotliwość proponuję ałun, na wstyd metylofenidat.

Owszem a ja tu jestem od tego żeby te kwestie odpowiednio segregować żeby towarzystwo od UFO nie potykało się o towarzystwo od energetyki jądrowej lub producentów opali.

Spokojnie, ludzie są od tego żeby ich segregować a ja posegreguje.

3 Likes

Żydzi będą musieli się pomęczyć.^^
Będą się musieli podzielić wiedzą, technologią, kapitałem.

Bezpieczeństwo, weekendy w pięknych górach, nad jeziorem, to nie jest za darmo.
To ma swoją cenę.
Polska może to zapewnić ale w zamian oczekuje dobrej pracy.
Tak bym to rozegrał. Po kupiecku.

A jeśli im nie odpowiadają takie zasady to nich zostają na pustyni, w sąsiedztwie Arabów, którzy marzą żeby ich skrócić o głowę.

To innym razem.
To temat na dłuższą rozmowę, która jak podejrzewam na końcu i tak nic nie wniesie.

Jeśli ktoś instynktownie nie widzi zalet globalizacji, migracji ludzi i kapitału to wątpię by udało mi się go przekonać.

A Ty zadając mi takie pytania, też nie zmienisz mojego zdania.
Ja jestem z innego chowu.
Ja nie pamiętam żołnierzy na granicach i nie chcę powrotu do izolacjonizmu.

Jak słusznie zauważyłeś kilkanaście dni temu, mój patriotyzm jest taki pejsiaty.
Chciałbym, żeby Polacy przestali być biedni, szarzy i znerwicowani.

Górny Śląsk to ubóstwo i smutek jak chuj.
Zaprosiłbym tam nawet kosmitów, jeśli potrafiliby to zmienić.

https://www.youtube.com/watch?v=fJvydN16CRc&t=2s

Produkujemy.
Francuzi, Niemcy, Hiszpanie chcą kupić i zapłacić, a anglosascy celnicy dostali kociokwiku.
Cofają z granicy towar pod byle pretekstem.
Byłem ostatnio na magazynie wyjścia.
W życiu nie widziałem tam takiego bajzlu.

To pierwsza fala zwolnień czy druga?
Po co zwalniają, przecież furlough przedłużono do końca września?

3 Likes

@impeer, co to za celuloza? Trzymasz na czarną godzinę w chwili braku papieru toaletowego :wink:

1 Like

Kiedy organizmowi robi się zimno to przestaje dostarczać krew do peryferii typu stopy czy dłonie. Z punktu widzenia górnych pięter czterocylindrowca w Monachium Cowley w Oxford to peryferia.

Pamiętam jak czterdzieści lat temu moi rodzice z zazdrością spoglądali na półki pełne towarów w sklepach Górnego Śląska, towarów dostępnych tylko dla posiadaczy książeczek górniczych. Pamiętam jak zazdrościli mieszkańcom Górnego Śląska sieci sanatoriów czy szpitali. Pamiętam kiedy na naszym osiedlu wiara jechała po hanysach jak po burej suce bo przyjechali i rozsmarowali ‘naszych’ na wyjeździe do zera. Bo nasi nie byli w stanie tyle płacić piłkarzom ile płacili hanysy więc kto miał głowę na karku kopał piłkę na etacie górnika dołowego.

Górny Śląsk spadł z wysokiego konia.

3 Likes

Mój miot jeszcze nie ogarnia, dopiero co z raczkowania wyszło, a istoty cienkowarstwowej jeszcze długo nie załapie :upside_down_face: Jeszcze jest za wcześnie.

2 Likes

17 posts were split to a new topic: Krzem, tlen, zwolenienia w kontekście rozsądnego użytkowania reaktora na nieboskłonie

Możesz się z szympansem dzielić wiedzą ile wlezie.
Pies ma wiele wspólnego ze studentem - jak do niego mówisz to się tak mądrze patrzy.

Cena podboju.

Polska to abstrakt.
Zbychu, Zdzichu i Rychu są beneficjentami rzeczywistymi.

Takich na szczęście wysłali z kraju wcześniej^^

Ciekawe czy ktoś to proponował Niemcom na koniec sierpnia roku pamiętnego.
Oni już chyba nie planowali pytać o zdanie.

Takie fantastyki to u Wojczała.

Ktoś w swoim skarbcu korzyści widzi, albo nie widzi. Do wyniku na magazynie przekonywać nie trzeba.
A magazyny po tym eksperymencie puste tu, a pełne tam.

Z tego zgadzającego się na obniżki płac.

Twoje opinie nie są wiążące dla zbrojnych.

I jeszcze żeby skoczkom skrzydła wyrosły.

To by dopiero dziurę w ziemi zostawili^^

To się chyba Niemcy z Francuzami będą musieli tam wybrać i celnikom kilka kwestii wytłumaczyć dawnym sposobem.

Bo zabierają linie.

To historyczny przypominacz o tym jak działa waluta.

Z radością przygarniam te konie^^

Ja mam taki i taki. Na każdym etapie produkcji. Wszak to taśmowo idzie.

Filtr polaryzacyjski?

Błądzisz. Ta waluta jest stratą netto. Bo towary, które tam wchodzą nie są w niej rozliczane.

Na tym polega cofka, że trzeba się dostosować do rzeczywistych możliwości psychofizycznych pracowników.
Kto nieprzytomny won z rynku.
Młodych i tak nie ma. Jest to więc gdakanie o oczekiwaniach bez alternatywy na substytucję.

Miejsce robią, tam poważniejsza i bardziej zaawansowana produkcja wjedzie.
Ale do niej trzeba poważniejszych ludzi i pod nich trzeba tam posprzątać.

1 Like

Tlenek metalu przejściowego, charakteryzujący się właściwościami ECD (ElectroChromic Device).

1 Like

Znaczy lusterko.
Do puszczania zajączków specyficznego przeznaczenia na żądanie.

Że tak staro?

W bilansie ma.

Tylko jeszcze trzeba wyegzekwować. Pały byle czego nie jedzą kiedy pałują

Mogą sobie wprowadzić nawet maseczki. Nic ich już nie uratuje.

Mnie nie braknie^^

Si.

W widmie widzialnym przezierny, tłumienie na poziomie max 30% (g), charakterystyczny do fali odbitej błękitu pruskiego (na żądanie), natomiast w bliskiej i dalekiej podczerwieni kładzie transmisję.

1 Like

Ciekawe czy pałowani w końcu się policzą

Na wsi problem maseczki jeszcze nie istnieje a jak się pojawi to mamy 1300000tys x4 niezadowolonych

Jak mi się pojawia taki optymizm to sobie myślę u kogo będą szukać ci którym braknie :slight_smile:

1 Like

Czyli lustro w którym odbijają się czerwoni, a fioletowi nie bardzo.

Przecie nie po to pałuje się po głowie, żeby tam jeszcze jakie rozmyślania pozostały.

Kiedy zaistnieje to nie będzie to problem wsi.

Przecież nie u nędzarzy bezdomnych wymagających pomocy i opieki społeczeństwa.

1 Like

10 posts were split to a new topic: Magiczne ozdrowienia po śmiertelnych infekcjach oraz środki dobrowolnego przymusu przymus

Dokonałem magicznej dywergencji tematów coby nie dyskutować metodą “na suwak” bo to się kojarzy z feminizmem.

1 Like

Przepraszam, wymknęło mi się :slight_smile:

Obawiam się że te szalejące dzisiaj ceny to z łeską w oku będą za parę miesięcy wspominać,ale masz rację …uwaga skutecznie została odwrócona.

2 Likes

A tymczasem część produktów spożywczyć pojechała od grudnia zeszłego roku o około 15 %.
W niecałe 3 miesiące, kto da więcej ?

1 Like

Nie widze problemu

1 Like

Aktualnie jedząc tatara(nigdy nie uda mi się zrobić tak dobrego jak mojej mamy) rozmyślam czy rzeczy finansowe, które wymyśliłem trzymają się kupy i jak bardzo uzależnić moje ruchy odnośnie wielkiego resetu/krachu/strzyżenia owiec zwał jak zwał w najbliższym czasie(chociaż nie wiem co to znaczy najbliższy czas). Także na razie będę czytał i łapał klimat nowego miejsca z racji, że z natury na początku jestem jestem nieśmiały, ale bardzo podoba mi się zakres tematów, choć jak napisałeś, że tematy giełdowe itp są już za Wami, więc będę musiał trochę nadrobić :smiley:

2 Likes