Nadeszła wojna, pomocy

Elektroniczne? też chcem

2 Likes

Przebijam. Płacę przelewem prosto z beczki.

1 Like

Ja obiecam więcej!

Latające czołgi!

2 Likes

Po moich obiecankach jeszcze nikt nie skończył trzeźwy ^^

1 Like

Ale moje bardziej jonizują!

1 Like

To jakaś wieś jest odczytywać wynik z tradycyjnych pałeczek naniesionych na tradycyjną suwmiarkę ? Coś mnie przez ostatnie 30 lat ominęło ? Jeśli głupio pytam to głupio odpowiedzcie i będzie spokój.

1 Like

Po pijaku się lepiej odczytuje, się słupki nie miszają.

1 Like

Żadna wieś, sam mam analogową i uważam brak baterii za zaletę. Ale po pijaku to raz, a dwa to często w wątpliwej jakości oświetleniu jest po prostu wygodniej.

A jak tam się walają całymi pudłami… Warto mieć :wink:
Zaraz Ci zresztą @3r3 wyjaśni zady i walety jednych i drugich.

1 Like

Po pijaku trzymam się od narzędzi z daleka. Taki przesąd …

2 Likes

Ta, kwantowe.
Narzędzia pomiarowe są mechaniczne!

Nikt Wam tyle nie da ile ja obiecam^^

Ale weź to rób co 20 sekund przez 14h.

Tempo pracy.

2 Likes

@impeer a co byś powiedział na dystrybutor do wody z funkcją saturatora. Można sobie wymontować tylko część odpowiedzialną za saturację i nawet sterowanie na Arduino dorobić^^
http://www.unikatdystrybucja.pl/Dystrybutory%20Prestige_pag_27_25_0_25_1.html
U mnie we fabryce są takie właśnie z opcją saturatora i podłącza się do tego kulturalną przemysłową butlę z CO2.

Szacun za BHP - SAFETY FIRST^^

1 Like

Ależ wodzu, co wódz?!
https://fsgk.pl/wordpress/2020/10/skad-sie-bierze-woda-sodowa-i-nie-tylko-tadeusz-baranowski/

To powszechny sposób chłodzenia wody dla spawaczy. Też taki mamy.

Łażę za ludźmi i przypominam - okulary do szlifowania, palet nie targać - są widlaki.
Ja już wbitki miałem wyciągane, głuchy jestem (szczególnie w sprawie podwyżek), a garb nie bez powodu po latach boli.

2 Likes

Skąd ja to znam. A i tak wynajdą jakiś sposób na popełnienie samobójstwa gwarantujący nominacje do nagrody Darwina. Ostatnio (no w lipcu) jeden wpadł na pomysł powiększenia otworu w końcówce kablowej z 8 na 10 (i oczywiście wybrał do tego największą wiertarkę kolumnową na hali a końcówkę trzymał w palcach) to na zwolnieniu był 6 miesięcy. Dobrze że obok stał przytomny gościu co mu tą wiertarkę zatrzymał bo byłby na rencie i zbierał kasę na protezę ręki.

Dziękuję za radę. Zamówiłem właśnie młodemu. Na pewno się ucieszy. Że o sobie nie wspomnę^^

1 Like

Widziałem raz pracownika naukowego politechniki, który wpadł na taki pomysł, bo mu się nie chciało zamawiać właściwego rozmiaru.

2 Likes

Dlatego jest pracownikiem naukowym polibudy. Wiekszosc z nich i tak by pracy nie znalazla.

2 Likes

Ostatnio musiałem pogłębić komorę ga12 bo się live ammo nie mieściło więc wsadziłem wszystko w uchwyt pod wiertarkę, ale nie przykręciłem do stołu bo tak sobie pomyślałem że to tylko kilka milimetrów fi20 i przytrzymam nieskromnym kluczem nastawnym. Chwilę później klęczałem na podłodze po odbiciu tego klucza słusznie do tego nazwaną częścią ciała.

Od razu mi się przypomniało gdzie są śruby teowe i że ten klucz to do tego.

1 Like

Ciesz sie, że jestem za morzem. Przynajmnije Cię nie zjonizowano ^^

2 Likes