No i jeb!

Link do artykułu: No i jeb! – Zarobmy.se

Wypadałoby coś nabazgrać. A czaję się z kilkoma tematami. Otóż ratowanie świata zakończyło się niepowodzeniem. Pozostało się zastanowić gdzie zaszalałem poza wskaźniki, o których wiedziałem, ale postanowiłem wytłumić poczucie zagrożenia z zamiarem heroicznym. Ponad miesiąc temu, jeszcze przed Świętem Zajączka Znoszącym Jajka reanimowane przedsiębiorstwo padło i musiałem te mrożonki^^ o…

6 Likes

Typ wskazał mi, że jeśli nie będzie przykładów “zdobądź kwalifikacji i idź na swoje, o tak jak ten tu” to im się zdegeneruje sens podnoszenia kwalifikacji po całości.

Kurtyna!

2 Likes

A tutaj podmiot liryczny nie zechciał jeszcze chcieć użyć jezyka koali. Dopiero zrobilo by się śmiesznie, a gdyby tak koale zalęgły się w zbiorze trenującym^^ Ale piękny babel, moze i babol :smiley:

1 Like

Jeśli eukaliptus false to nieistotne otoczenie^^

1 Like

Pozostaje zatem nie załować sobie eukaliptusów, każdemu zbioru po eukaliptusie! ^^

1 Like

zachodzi uzasadniona obawa, ze Ala jako kobieta chciałaby mieć właściciela sklepu (zdolnego do generowania przychodów w dłuższym okresie czasu) :slight_smile:

5 Likes

Czego pragnął Bob?

1 Like

Nie ma dowodów na to, że 3r3 wiedział o jakichś numerach…

1 Like

To jak panie gospodarzu, cała ta bufonada, że kto jest po stronie podażowej to go klient po sygnecie całuje do kosza? Rynek pokazał pazury nawet staremu wydze. Zawsze to jakaś pociecha i dla mnie, że biznes działał przez 7 lat a teraz dupa. Bo niby też dostarczam, ale jak popyt w nieruchach spadł 5x z powodu drogiego kredytu, to nagle pojawiły się niespodziewane zatory. Czas sprzedaż x2, upierdliwość biurwy x2 (ma dużo więcej czasu do szukania przecinków), oczekiwania klienta x2. Ciekawe czasy, a przecież jeszcze nie walnęło porządnie.

5 Likes

Przecież całują. A czy całują odpowiednio często to będę wiedział za tydzień. Bo jak całują zbyt rzadko to schowam sygnet.

Raczej bellyup zrobił i okazał bezradność.

W każdym przypadku, w każdym kraju mam dyskusję, że mają klientów, ale nie mają kim robić. Po czym okazuje się, że klienci chcą poniżej kosztów - no to jasne dlaczego nie ma kto robić. Przecież nie będą dokładać.

Chyba walnęło, tylko jeszcze jest zamiatane pod dywan.
Jak często pada infrastruktura? Zdaje się trzeba zwalać na Putisiowych hakejów?

2 Likes

Dla dostatecznie dużego ε w otoczeniu na pewno znajdzie się eukaliptus.

Miał jeszcze do wyboru Ewę.

3 Likes

Ewa poszla na śliwki, wróć jabka.

1 Like

A to nie różnica zdań pomiędzy spółdzielcami była ?

poniżej kosztów też można, tyle że najpierw trzeba obniżyć koszty. Efektem są wiertarki wykonane z plastiku, “nieruchomości” z kartonu obłożone plastikiem (w Ameryce Północnej nazywają to “domami”) czy meble wykonane z MDF.

Cięcie kosztów na produkcji potrafi rozdymać koszty w serwisie i u lewników. Po tym zresztą widać kto ciął - jeśli program oszczędnościowy pochodzi od krawaciarzy po MBA to oszczędności na produkcji wyjdą bokiem w after-sales.

Wąż jej przyniósł. Biblia milczy o zapłacie jakiej wąż zażądał od Ewy w zamian.

4 Likes

Wąż jej przyniósł. Biblia milczy o zapłacie jakiej wąż zażądał od Ewy w zamian.

Zapewne nie umknęło to czujnemu oku kapitana

2 Likes

z tym ze kiedyś nawet erzac był w przyzwoitej jakości…

3 Likes

Owoce zakazane… biblia milczy co to za owoce były.

Nie przyniósł, przypomniał niewieście, że jest drzewo z owocami w cudownym ogrodzie, z którego nie może szamać. I wmówił jej, że będzie jak bóg, jeżeli jednak szamać będzie. Czy jakoś tak ta bajka szła.
Zresztą, mi się podoba Petersona interpretacja tego mitu :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=jCHAwvqsNsk

3 Likes

ε^ε

Ewa oszukuje!

Nie, nawet się nie zdążyliśmy spierać. Po prostu jeden zrobił tang ping i zapomniał zakomunikować pozostałym, że ma ich od kwartału w nosie.

Jak milczy, przecież stoi “zakazane” - czego nie zrozumiał?

Wyrosła jej od tego broda? I zaśpiewała w Eurowizji?

3 Likes

Otworzyła potomkom oczy na wiedzę. Przed deserem nie była uświadomiona że hasa sobie po raju nago, po deserze uznała że musi odwiedzić krawca.

Zdaniem starozakonnych wiedza = grzech i to wyjaśnia stosunek religii do nauki.

5 Likes

Zdania wielokrotnie złożone zawierające odnośniki do skryptów czytane przez kompetentnego czytelnika prowadzą czasem do wniosków nawet lepszej jakości niż autor przewidywał… Jest to jeden z cudów natury niepojęty dla mnie ale działa…

Warto było imprezę zrobić i gości sprosić choćby w tym celu by zobaczyć na własne oczy jak 3r3 podryguje na parkiecie z zakładowym poganiaczem niewolników w spódnicy… bezcenne… I w ogóle widziałem że przypadli sobie do gustu… Może z tego związku jaki nowy obozik pracy się urodzi…

4 Likes

Celowo tworzę zdania, które mają więcej rozwiązań niż chce mi się roztrząsać, dzięki temu każdy wyczyta to co mu pasuje. I może dzięki temu podpowie mi lepsze rozwiązanie, którego nie rozważałem.

Mam dwóch świadków na to, że nikt trzeźwy tego nie widział^^

Nadmieńmy że nikt nie widział jak robię to w butach roboczych udających cywilne^^

Sugerujesz, że przyjedziesz na imprezę zse z dworem?

1 Like