Pięć minut nienawiści

Link do artykułu: Pięć minut nienawiści – Zarobmy.se

“Głupota nie przeszkadza w polityce.” Dawno, dawno temu, pod czerwoną gwiazdą funkcjonowała administracja, która do 1973 roku tak organizowała uprawy tak wspaniale, że skończyło się podpisaniem umowy na 9mln ton zboża rocznie od Wielkiego Szatana. Ponoć był to wynik kolektywizacji, której celem było wyniszczenie rolników jako oparcia konserwatyzmu, regionalizmu i…

10 Likes

A kto bedzie zwalczal nowych wrogow ludu, szkodnikow?
Robespierre mawiał: „podejrzli­wość w polityce jest tym samym co zazdrość w miłości - nigdy jej nie jest za mało”. A skonczyl tak, ze az stracil glowe z milosci do rewolucji…

вредитель

2 Likes

Pokrzyczeli, porysowali kredą, a teraz do wio do roboty, piątek się jeszcze nie skończył.

:slight_smile:

5 Likes

Na razie z wrogiem ludu walczą Chachły.
A gdy ich braknie…

A jaki jest rezultat materialny tej roboty? Czego nam przybędzie czego nam potrzeba?
Roboty nam przybędzie?^^
Bo żab w kodzie nasadzisz?^^

2 Likes

Hej. Ja właśnie jestem kułakiem 2.0. Moje zajęcie to pisanie wniosków o pomoc do arimr. Obecnie piszę ich 4 naraz a jeden rozliczam. Sprawozdań z operacji na które w poprzednim roku otrzymałem pomoc składam rocznie też kilka. Biurwa z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa je mi z ręki. Ja się restrukturyzuję i modernizuję od 20 tu lat. Właściwie to zleciłem tę biurwią robotę córce a sam wybrałem się obecnie na zawody paralotniowe z których Was pozdrawiam: Redirecting...
Mam też inne hobby, ale o tym to na zajęciach u knedli opowiadałem…

7 Likes

To jeszcze chwilę zajmie^^
Masz bezpośredni kontakt z tym absurdem. Ale wiesz ile arimr przejada i byłoby taniej bez nich?

3 Likes

Oczywiście, że byłoby taniej. Kiedyś napisałeś fajnie: “mnie się każdy ustrój podoba i w każdym jest mi dobrze”. Ja bym się mógł również pod Twoim stwierdzeniem podpisać. Wiem, że ogromna część forumowiczów zdywersyfikowała się do lepszych geografii. I mi również radzą dywersyfikację podobną. Nie od początku ustrój mi się podobał, jednak z biegiem lat dostosowałem się i nabyłem wiedzę oraz umiejętności praktyczne z obsługi polskiej/unijnej biurwy. Pozwala mi to na realizacje swoich zamierzeń oraz jaką taką egzystencję na tym łez padole.

12 Likes

Przypomniałeś mi ziemię obiecaną.
“Dla mądrych to są zawsze dobre czasy”

9 Likes

Puchatek wyskakuj z Pekinu, bo nie uznajemy czerwonego przywódctwa? Nie takie fikołki robi PR, wszystko się trzyma jak ta lala.

A w Kacapii jest czym? u nich tak samo będzie kalifat jak na zapadzie i tak samo sterowany będzie z Konsantynopola

2 Likes

Puchatek jest przywódcą Partii. Szefem aparatu państwa jest członek frakcji opozycyjnej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Li_Keqiang
To bardzo istotne kogo wyrzucasz, gdyż Puchatek jest z frakcji podpartej bagnetem, a Li z frakcji podpartej Googlem i Facebookiem.
Puchatek odpowiada wyłącznie za generalne narzędzie wybrane do rozwiązania problemu, Li za dostarczenie środków na narzędzia, ale cele formułują przywódcy frakcji PO zakończeniu urzędowania. Czyli cele do realizacji zostały ustalone kiedy Pucahtek był jeszcze nikim, a jemu przyszło wybrać które z nich zrealizuje mniej, bardziej i jak.
Istotne jest to, że Li musi być z partyjnej młodzieżówki aby prowadzić administrację, a Puchatek absolutnie z niej być nie może aby decydować o narzędziach.
Takich stanowisk, od których zależy kolejność realizacji celów i narzędzi do tego stosowanych jest tam ponad pięć tysięcy.
Pozbędziesz się Puchatka i nic to nie zmieni. Administracja dalej będzie czerwona.

Den tak zrobił - kot ma łapać myszy.

Jest. W czasie awanturki wyszły na jaw takie sprawy, że Jankesi zagnali Svensonów do zagrody tęgim kopem, choć ledwo 9 lat temu focha im strzelali że zwijają parasol.
W przemysł Kacapii nie jest umoczony chyba tylko Watykan.

5 Likes

Mościpanie, nadstawiam chciwie ucha. Co za zabawki do przemysłu Svensony “Rurykowiczom” udostępnili, że się Jankesi tak zbisurmanili i jak ten tęgi kop do zagrody wyglądał?

2 Likes

Wyłącznie to co można kupić na normalnym rynku w czasie pokoju. A że pojechali tam na kontrakty ludzie od technologii produkcji to i produkcja zaczęła być sensowna jakościowo.
A wiadomo że Svensony zajmują się dłubaniem w… drewnie?

2 Likes

Nikt.
Na to też brakuje ludzi.

Tymczasowy problem. Kacapskość wyklucza utrzymanie jakości w czasie.

3 Likes

Saudyjskość też więc obie rozwinięte demokracje rozwiązują problem w ten sam sposób.

2 Likes