Pitbull Trader21 - Najnowsze porządki - Wykrakane

Eskimosi wsadzają swoich emerytów na krę i odpychają ją na południe, w stronę słońca. To dopiero jest humanizm.

A tak generalnie patrząc humanizm to przeżytek z czasów w których ludzi było za mało. Teraz ludzi jest za dużo więc trzeba zmienić warunki brzegowe aby umożliwić redukcję nadpopulacji. W tym kierunku zapewne powoli zmierzamy. Późne aborcje i masowe egzekucje emerytów w piwnicach ZUSu to przyszłość. W ramach następnej reformy emerytalnej do pałaców ZUSu zostaną zapewne dobudowane krematoria, celem ratowania sytuacji budżetu oczywiście.

2 Likes

i oczywiście nie tracisz z pola widzenia to co już kiedyś dyskutowaliśmy: “ci emeryci” których będą palić w krematoriach pod ZUS czy tam NFZ to właśnie my, bo przecież “jutro to dziś, tylko że jutro…”

1 Like

To jest dla mnie jasne jak słońce. Każdy z nas na emeryturze będzie miał wybór: czekać dwa tygodnie na zmianę pieluchy “z przydziału” albo sobie za tą usługę prywatnie zapłacić albo unieść się honorem i samodzielnie wyznaczyć datę własnego pogrzebu ewentualnie marząc o przeżyciu wyprawy do oddziału ZUS. Może nasze dzieci nas nie zabiją ale wnuki już raczej na pewno. Dwójka dorosłych i pracujących ludzi od matematycznej strony patrząc nie jest w stanie utrzymać dwójki własnych dzieci, czwórki własnych rodziców oraz ich ośmiorga rodziców. Nie ma takiego lewara żeby z dwóch pensji zapełnić szesnaście misek. Przy czym te szesnaście misek to model optymistyczny: czasami rodzice się rozwodzą, czasami dzieci jest więcej, czasami mogą się pojawić nowi członkowie rodu których przecież w biedzie przytulić trzeba.

Mając do wyboru zapełnienie miski własnego syna albo zapełnienie miski własnego dziadka wybór jest prosty a weź jeszcze pod uwagę że pracujący rodzice dostają do własnej miski w pierwszej kolejności: bez nich bowiem nikt w rodzinie nic do miski nie włoży.

Pozbycie się dziadków w tej sytuacji zmniejsza ilość jedzenia potrzebnego do przeżycia rodziny o osiem szesnastych czyli o połowę.

2 Likes

Ja mam swoją populację i swój prywatny zus, w którym piramida wieku jest dla mnie jako przyszłego geronta ze wszech miar korzystna^^
Aby tę piramidę samodzielnie wystrugać dopuściłem się wielu bohaterskich czynów (biorąc łupy, branki) i mam nadzieję być przez ozłoconych łupami potomnych wspominany odwrotnie proporcjonalnie do złorzeczeń urzędów gdzie matołom dano broń i władzę^^

Chwyć mocno topór i kieruj się na miękkie cele.

Sami sobie zgotowali taki los - było się rozmnażać depcząc konkurencję

no mam szczera nadzieje ze sie na tych 12stu tygodniach nie skonczy i zostanie to rozciagniete do 18stego roku zycia z zaznaczeniem ze dziecko to WLASNOSC rodzicow. skutek takiej zmiany bylby przesliczny mianowicie moim potomkom (prszynajmniej tym godnym) nic by nie grozilo a za to biedota-cholota czyli ci ktorzy wartosci nie tworza a jedynie konsumuja stalaby sie dawcami organow(w koncu to ich jedyna wartosc o ile za duzo nie chleja/cpaja i maja te organy w dobrym stanie). takie ustawienie sprawy pozwoliloby mi zyc dlugo i szczesliwie jak jeden z moich idoli co to mial 7 przeszczepow serca…

2 Likes

Konkretnie ojca - prawo rzymskie.

1 Like

tere fere, feminazistki zrobia tutaj jesien sredniowiecza, biurwa sie zapluje.

prawo rzymskie bylo kiedys. Dzis jest prawo - i have a pussy so i make the rules.

2 Likes

Armaty należy stawiać przeciwko protestującym po długości ulic^^

Nalezy. wodociagi musza dzialac stwierdzili towarzysze.

waszmosci - wiekszosci ludzi to nawet kur szczac prowadzac nie wolno dac, gdyz i to popsuja

To dobre prawo przywracające przytomność samcom.
Ale jest też i inne prawo, tym razem przywracające przytomność samicom: “to ja upolowałem tego zająca, to moje trofeum: która (i ile razy) jest gotowa zapłacić za przywilej zjedzenia kawałka pieczonego zająca ?”

Pozycja negocjacyjna samca wzmacniana jest z jednej strony burczącym brzuchem samicy a z drugiej zapachem dochodzącym od ogniska. Samiec rozważa czy zaspokojenie własnego biologicznego popędu jest warte oddania udziału w zającu. To zależy od wielkości głodu u myśliwego, jakości zająca oraz jakości oferty. A jak wiaterek po karczku na ranem popieści to i skórka z szaraczka staje się dodatkowym bo poszukiwanym towarem.

Ktoś ostatnio przytomnie choć niegrzecznie zauważył że te feministki to raczej urodą nie grzeszą. No jak przegrały w wyścigu do ogniska to co innego im zostało ?

1 Like

To się teraz nazywa “przemoc ekonomiczna”.
Ale tutaj takich wyrazów nie wolno używać, bo to jest porządne forum i obowiązuje to język nienawiści^^

1 Like