Podgrzegacze wojenni

Wszystko wskazuje na to, że będziemy kolejnym popychadłem w tej wojence proxy o skórę Puchatka. Dystyngowana pani z wyrokiem, co to zna się na finansach jewropejskich puściła farbę, że ponoć tatarom ubyło 100k luda, stąd wniosek, że potrzeba więcej świeżego mięsa armatniego. Nawet już dochodzą przecieki, że dorobiliśmy się na kresach swoich zielonych ludzików, czyli gramy w te same klocki co Putek na Krymie. Podobno też kogoś tam szkolimy przeciwko Baćce. Normalnie niedorzecze stanie się zaraz hegemonem środkowej Europy, a tak zwyczajnie myślę, że poparzy sobie łapy w ognisku raz jeszcze, tak samo głupio jak w 1939. Teraz tak sobie przypominam wystąpienie Blondyna z zza oceanu, co nas tak chwalił w Warszawie. Ktoś nas popycha pod wjeżdżający się pociąg, nie mogę pojąć czy jesteśmy tak głupi, czy nie mamy na to wpływu. Może jedno i drugie.

Widzieliście jak nasz najbystrzejszy geostrateg rysuje mapy wojenne? Z tym drugim młodym Wołoszańskim? Nikt nie zadaje pytań jak on się tam w ogóle dostał, że go zaprosili za dużą wodę do trzymania kredy i rysowania na tablicy. No i czy dostawał stypedium w upadajacym petrodolarze, bo chyba nie poleciał tam za złotówki?

No i mamy kolejne gównoburze, że ktoś tam stawia się prowojennej propagandzie, wykazując trochę zdrowego rozsądku, jak ten drugi geostrateg co to ma już 600 odcinków na jutubie.

Pytanie zasadnicze, czy warto nadstawiać karku, czy coś tam ugramy, czy Wokulski będzie hasał i lody kręcił, czy to zwykłe urojenia i przemielą nas na kolejne dwa pokolenia jako nawóz historii.

Mieszkam u Hansa ale czasem doglądam nieruchów w niedorzeczu, pora załatwiać zółte papiery?

4 Likes

Można to spacyfikować proponuję tang-ping cross xD.

Płatne z góry?

Jeszcze nie masz? Ja ciągle przy sobie targam. Tak na wszelki słuczaj.

2 Likes

Mam troche podobne wrażenie po tym jak się dowiedziałem co kupują od Koreańczyków. Miał być sprzęt spolonizowany, a wychodzi na to, że bedzie dostarczane w wersjach koreańskich… komuś sie albo bardzo śpieszy na coś, albo jesteśmy robieni w tęgiego ch**@?

3 Likes

zależy z czyjej perspektywy popatrzysz.

Siły Zbrojne III RP wzięły udział w inwazji Iraku. Niewielu żołnierzy wzięło udział w inwazji (180) ale zostali tam wysłani na oficjalny rozkaz sztabu generalnego WP. Bez rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ zezwalającej na inwazję Iraku co z kolei oznacza że ówcześnie wydający rozkazy popełnili czyn zabroniony dwoma paragrafami z art. 117 kk:

§ 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

oraz

§ 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Prezydentem RP był wtedy Aleksander K.
Premierem RP był wtedy Leszek M.
Ministrem Obrony Narodowej był wtedy Jerzy Sz.

Jerzy Sz. zginął w Smoleńsku ale dwóch pozostałych wraz z generalicją ówczesnego sztabu generalnego WP do tej pory nie usłyszeli zarzutów.
Art. 117 kk nie przedawnia się.

Leszek M. oraz Aleksander K. w spokoju korzystają z uroków emerytury. Z ich punktu widzenia było warto.
Aleksander K. z małżonką spędził pandemię w Szwajcarii jak na standardowego emeryta ze standardową emeryturą z ZUSu przystało.

Po zakończeniu inwazji Iraku nastała pora okupacji Iraku. Siły zbrojne RP dostały w zarząd jedną z czterech stref administracyjnych Iraku składającą się z prowincji Nadżaf, Al-Kadisijja, Karbala, Babilon oaz Wasit. Porządku w strefie pilnowało 10 zmian WP wraz z innymi armiami (Hiszpanie, Ukraińcy, Łotysze, Rumuni, Słowacy).

Podczas okupacji Iraku przez III RP śmierć poniosło 22 polskich okupantów w służbie czynnej, jeden dziennikarz (Waldemar Milewicz), jeden członek BOR oraz trzech polskich najemników: jeden pracownik firmy Aegis oraz dwóch pracowników firmy Blackwater. W sumie inwazja Iraku wyprodukowała 27 polskich trupów. Ilość miejscowych trupów wyprodukowanych przez polskich okupantów nigdy nie była przedmiotem ani dochodzenia ani śledztwa.

Rannych zostało około 150 okupantów. Skoro przeżyli to sami mogą się wypowiedzieć czy im się opłacało. Chyba jednego z nich nawet mamy na forum więc może się sam ujawni jeśli zechce.

Z persepktywy wdów po zabitych okupantach nie było warto.

Z perspektywy polskiego przemysłu naftowego: ilość podbitych irackich pół naftowych wyniosła zero więc nie było warto.

4 Likes

A czy to nie był aby Waldemar Milewicz, który zginął z rąk terrorystów? Tak przynajmniej doniosła “prasa”.

1 Like

masz rację, już zmieniłem dane w poście powyżej. Dziękuję za wyłapanie tego.

2 Likes

Komuś się spieszy wyczyścić magazyny. Znalazł frajera.

Tego nie wiemy. Baby posyłają chooopa do takiej roboty do jakiej się taki nadaje. Najwidoczniej jakieś tam był z niego taki pożytek, żeby jednak polazł i nie wrócił.

Franz Burkl też został zabity przez terrorystów?
Tak pisała niemiecka prasa^^

1 Like

Nie wiem, co pisała akurat niemiecka prasa. Wspomniałem, co napisała “prasa”. Jeszcze dziś w pamięci mam ten wieszak sklepowy z okładką Super Expressu i fotografią zwłok Milewicza. Czy może Faktu? Jakie to ma dziś znaczenie. W czasach, kiedy do posiadacza pudełka po zapałkach, tyle, że z trawą wchodzą z drzwiami kontr-terroryści. A w tym pudełku, to przecież roślina jakaś. Z chwilę wszyscy będziemy terrorystami, skoro definicja, to tylko kwestia manipulacji. Nawet prawa nie trzeba zmieniać. Kanadyjscy kierowcy już się o tym przekonali.

6 Likes

Wdowia renta z MONu minus inflacja.

2 Likes

Na przykład arabska? Że bohaterski kedyw sponiewierał wrogiego oficera propagandy?

Ale to jest definicja wybranego układu odniesienia, a przecież w układzie odniesienia dostawcy trawy i konsumenta jest inna.

Nie takie państwa już upadały gdy siłownik zgłodniał.

Najwidoczniej nie było z niego większego pożytku. Sugeruję rzucić okiem na motywacje kocapskich pań posyłających swoich beneficiarzy w kamasze. Przedstawicielki Matki Natury być może się masowo mylą, ale najwidoczniej w interesie populacji, a wbrew interesom abstraktów.

3 Likes

A tego, to nigdy do końca nie wiadomo. Jest taka szansa

2 Likes

Prawie się zgadza, tylko nie wszystko a nic. Poza tym sama prawda.

A na terenach rdzennych mamy?

Od Tuska albo i dłużej.

Ten pociąg, który wjeżdża się od lutego i nie może się wjechać?

Od wywiadów z ambasadorem?

U mnie wzrost 50% rdr, a co inni ugrają to ich sprawa.

Śpieszy się na ściągnięcie kasy póki jakakolwiek jest. Na psy już zabrakło, ale pod wpływem chwilowych emocji na zieleninę jeszcze została.

Trzeba by wdów zapytać.

W jakim kraju? W Niedorzeczu prorokom szkoda papieru na takie sprawy.

2 Likes

No on chce być wreszcie potrzebny i kochany przez tłumy niczym Bierut

Paszport BDR zwalnia. Z resztą jak obstawiasz wariant 1939 to sprzedaj te nieruchomości:)

Bo celem tych czołgów jest wygranie przez Naczelnika wyborów w 2023

Jak się chciało zostać znanym akwarelistą trzeba było więcej malować a mniej inwestować w tygrysy.

<3

w sensie my jesteśmy sprite czy pragnienie, bo to jest mocno niejasne?

Nie będzie żadnej ekspedycji karnej lisowczyków na kreml, bo najzwyklej w świecie nie spina się to z kalendarzem wyborów
http://dynamitard.szkolanawigatorow.pl/bedzie-wojna-gdy-tusk-braun-kaczynski-zanberg-i-hoownia-wejda-w-koalicje

narracja o tym jak Kondominium juz tuż tuż wchodzi do wojny bo to jest nasza historyczna szansa ((c) mecenas) ma na celu zniechęcenie nas w osłudze mostu powietrznego Widłoland via Jasionka, by Hegemon mógł dokonac Nieostatecznego Rozwiązania Kwestii Federacji Gazowej. Zwykłe puzzle PRowe.

2 Likes

Może performance robił malując mapy?
A te najlepiej barwiło się wtedy czołgami?

Ta, czołgami.
Piechotą z konnym taborem. Czołgi były głównie na plakatach.

2 Likes

Niedorzecze jest dziś tak delikatne, że trzeba zrobić wakacje kredytowe żeby wygrać wybory. Przy obligacjach na 9%, ukrytym długu i inflacji dwucyfrowej wystarczy mała akcja na granicy i kapitał zwiewa w podskokach. Nie wiem czy da się to odwrócić, będziemy błagać o cyfrowe euro na kolanach przy uciesze eusocjalsów.

3 Likes

Chciałem na to zwrócić uwagę, ale nie pasowało mi do komunikatu - czołgi lepiej trafiały do wyobraźnie. Szczególnie czeskie^^

Dwucyfrowe stopy procentowe?^^

1 Like

Ale nie trzeba robić wyborów.
Samorządowych nie będzie. Ktoś protestował?

3 Likes

U tak zwanego zwykłego człowieka (nie edukuje się, etat, kredyt, chlanie) poparcie dla wysłania go przeciwko Rosjanom jest dosyć duże. Jakby nie rozumiał, że jakiekolwiek oficjalne wejście przede wszystkim topi jego życie domowe (jakiekolwiek by miał) to jeszcze wysyła go na mord.
Najbardziej “bawią” mnie faceci koło 60tki (56-65), którzy myślą że nie będą powołani i niedorzecze sięgnie po świeżą populację w pierwszej kolejności (której nie ma).
Wiem to skądinąd.

7 Likes

Któż broni jechać na ochotnika?

Bo to jest poparcie werbalne, kreda na chodniku, palec w bucie.
Jak przyjdzie co do czego to będzie afera.

Bo nie będą powołani. W Polin powołanie samca z czwórką z przodu jest możliwe wyłącznie w charakterze specjalisty z przyczyn zdrowotnych. Nie że każdego, ale 3/4 nie przejdzie kardiologa. Rozpędzanie się na piątkę z przodu to już wożenie się z geriatrią - inny zestaw leków niż te, które normalnie występują w zielonych ambulansach. Potrzymasz kompanię takich dziadków tydzień na polu i masz skadrowaną jednostkę. Ci co jeszcze będą łazić to co godzinę na siusiu.

U Kacapów jest tak samo.

3 Likes