Podgrzegacze wojenni

Ukraińcy też tak myśleli, a tymczasem młodzież w Polsce a oni na froncie. Chyba, że dla młodocianych Niedorzeczan (18-39) nie mają w planach możliwości ucieczki czy wymigiwania się (tam jest soft by podmienić populację w Polsce, a u nas będzie hard by się podmieniła, ale to już ględzenie).

2 Likes

Ale do nich Kacapy wjechały. Wtedy einatzgruppen formujesz z dziadków, ale tych co jeszcze dają radę. Dlatego ta armia jest tak płytka.

A to liczysz, że młodzież będzie bronić kredytodawców? A niech sobie Kacapy te banki w perzynę obrócą razem z nieruchami. To problem banku^^
Roboty będą bronić? To nie ich fabryki.
Wezmą klapki, reklamówkę stonki i podrepczą gdzie indziej. Reklamówki i klapek żywi nie oddadzą - bo to jest ich. A resztę może sobie Partia wziąć.

10 Likes

Ja szykuje popcorn jak Bartosiak z Morawieckim pojadą na bramę smoleńską i będą robić piwot ze sworzniem.

2 Likes

ale wiesz, że teraz są pierwsze wybory kiedy kadencyjność wywieje z samorządów, więc nikt nie ma interesu w protestowaniu.

Ale taki z IQ ponad 69? Moja obserwacja jest inna, nikt nie chce iść się bić.

a to tak, najbardziej bojowe są emerytki, potem emeryci, potem panie z kotami. Wojska ochotnicze czekają

Tak będzie. https://www.salon24.pl/u/dynamitard/1269629,internet-w-kamaszach-czyli-dlugi-cien-lwp

Moglibyśmy założyć jakieś subforum #FaniJerzego (@JerzyK). Bo ja już te suflowane myśli i traumy z internetu symulowanego płatnymi trollami i własną histerią widziałem już 2 miesiące temu. Dokładnie te same. Będzie wojna, Kodominium pośle 200 tyś wojska, wielkie branie w kamasze olaboga. . Może jakieś FAQ forumowe pt “znamy odpowiedzi na Twoje głupie pytania?”:slight_smile:

a co do młodych Widłaków w Polsce, to jednak większość została za Bugiem, a poza tym wojna obronna ma taki charakter, że chętniej na nią ciągną Ci co mają co bronić.

[quote=“3r3, post:22, topic:2639”]
A to liczysz, że młodzież będzie bronić kredytodawców?
[/quote] <3 Nieposesjonaci mają dużo częśiej wywalone. Wiecie jakie są przeceny na nieruchach nad Dnieprem?:slight_smile:
http://dynamitard.szkolanawigatorow.pl/jak-poborem-wyleczyc-wszystkie-bolaczki-polski

Bo wojny Polski z Rosją chcą tylko kanapowi generałowie youtubowej geopolityki. Myślę, że nie chcą jej w Warszawie, Moskwie i Waszyngtonie… póki co.

3 Likes

“Znamy pytania więc nie musisz ich wyrażać - odpowiedzi są bez znaczenia^^” - lepsze będzie?

5 Likes

Niejeden taki radzi sobie dziś w okopach. Jak się nie ma co się lubi…

Ale wielu się szykuje, w razie gdyby chęci nie miały nic do rzeczy. W każdym wieku.

Znam takich, którzy pojechali za Bug w pierwszych dniach.

3 Likes

Zdarzają się zdrowe okazy, ale co nieco się orientuję co tam siedzi w okopie.
Jeśli 40 latek nie nadaje się do czegokolwiek ponad nosiciela karabinku to żadna strata.

A czym ich zachęcisz? Straszył będziesz? Że bank rozwalą centralny i nie będzie piniondzy?

Znam takich co pojechali w dniach ujemnych^^

Specjalistom wydawali na wszelki słuczaj dokumenty wcześniej.
Bardzo dobrze odpędza złe jak masz żółtoniebieski kwit z 22 stycznia roku pamiętnego. Bo czas się zbliżał i czuli już że ziemia drży, a okna domów cięły świat…
Ale nie żeby zaraz do okopów takich gnali. Środki techniczne wymagają głębokiego zaplecza.

1 Like

Sami się szykują, motywacje różne. Niektórzy mają córki i wolą mitygować PGR w otoczeniu.

2 Likes

Ale wielu ma synów i nic nie przeszkadza, żeby jakieś branki wzięli. Bo po dobroci to te córki jakoś nie chcą się rozmnażać.
Na ten przykład proporcja moich córek do moich synów zmusza do brania samic w jasyr aby proporcje wyglądały lepiej. A jakby szli w ślady ojca to 1:1 nie wystarczy^^

3 Likes