Podróże w czasie niedokochania umysłowego dekretarzy ministerstwa prawdy

Wchodzi i kontroluje, nawet parę razy w tygodniu. Tyle, że tam każdy ma pobyt ‘na fakturę’, więc kwity się zgadzają.

3 Likes

Ale rozumiem, że rozumieją, żeby nie zadawać pytań których nie muszą?

1 Like

Co robią? Pamiętajmy, o kim mowa.

4 Likes

Ja sie tylko zastanawiam kiedy miejscowi zaczna im wyjasniac co im wolno robic a czego nie wolno. Ile mundurowych maja w takiej Szklarskiej ? Zapewne kazdy jest miejscowy, wiec musza miec naprawde zakute lby, ze sikaja pod wiatr :smiley:

2 Likes

Z moich doswiadczen z psami w szklarskiej (a na pewno @Argusson wie lepiej) wynika to, że

  • mają absurdalnie duży budżet na paliwo bo jeżdżą cały czas
  • nie reagują na nic

Wyglądały bardzo teatralnie te patrole, nieszkodliwie.

3 Likes

16 posts were split to a new topic: Co sądzicie o szczepionce?

w niedzielę zdaje się górale jadą do Warszawy i inni hotelarze też, mają dołączyć do strajku kobiet

zrobi się gorąco w Warszawie

na Podhalu naprawdę ludzie nie mają za co żyć…

2 Likes

żeby nie było tak ponuro, zanim ciupagi wylądują w czaszkach pisowskich notabli, możemy się pośmiać z panem Łukaszem Rybarskim:

W pubach teraz można służbowo odbywać szkolenia z degustacji trunków.

3 Likes

A wie ktoś jak to w praktyce wygląda, te “służbowe” wyjazdy/szkolenia itp. w przypadku JDG? Osobliwie, w przypadku “właściciela” takowej?

1 Like

Spytasz siebie o zgodę, udzielisz jej i wystawisz “delegację”.

1 Like

Rozmawiałem w weekend ze znajomą mecenaską, która prowadzi też z mężem pensjonat w górach: mają na recepcji wzór oświadczenia, które podpisuje każdy gość. W oświadczeniu stoi, iż gość jest w podróży służbowej i wara waadzy od niego. Mówi, że to wystarcza.

4 Likes

Moje skromne doświadczenia (reich) wyglądają podobnie.

1 Like

jest papier nie ma problemu.

2 Likes

A gościa nie lustrują?

1 Like

a co ich to obchodzi? Gosc placi i spokoj ma byc.

1 Like

Że kontrolerzy.

1 Like

Nie, przecież jest napisane, że służbowo.
Jak niby taki Wiesiek miałby sprawdzić, czy to prawda?
On ma zrobić kontrolę, bo komendant kazali i odhaczyć, że był.

2 Likes

No można powołać specjalny pion weryfikacji oświadczeń, wincyj biurwy.

Ja się spodziewałbym wszystkiego. No ale lustracji takiej zagranicznej spółeczki to już mniej…

2 Likes

przeciez system sam sobie zrobil exploita. Nie ma biurw w wystarczajacej ilosci, by piratom drogowym prawka jazdy administracyjnie, zgodnie z prawidlami sztuki biurwiennej zabierac…

2 Likes