Podróże w czasie niedokochania umysłowego dekretarzy ministerstwa prawdy

Nie, przecież jest napisane, że służbowo.
Jak niby taki Wiesiek miałby sprawdzić, czy to prawda?
On ma zrobić kontrolę, bo komendant kazali i odhaczyć, że był.

2 Likes

No można powołać specjalny pion weryfikacji oświadczeń, wincyj biurwy.

Ja się spodziewałbym wszystkiego. No ale lustracji takiej zagranicznej spółeczki to już mniej…

2 Likes

przeciez system sam sobie zrobil exploita. Nie ma biurw w wystarczajacej ilosci, by piratom drogowym prawka jazdy administracyjnie, zgodnie z prawidlami sztuki biurwiennej zabierac…

2 Likes

To chciałem usłyszeć, dziękuję!

3 Likes

Zdaje się że dziś kochana władzuchna pogrzebała możliwości wspominanych tu wyjazdów w charakterze degustatora napojów wyskokowych i kontrolera grubości pokrywy śnieżnej. No przynajmniej od 28.12 do 17.01.

2 Likes

niech robia. W koncu obczaja, ze aby rzad sie wyzywil, to prole musza tyrac, bo zapomnieli, tyle koksu tam w KC wciagaja,

4 Likes

Bardzo mnie rozbawiło jak w drodze do pracy, w porannych wiadomościach spikerka podała że teraz to w kraju federalnym spod znaku wiatraczka będzie całkowity lokdaun i przechodzą na pracę zdalną.
Oczami chorej wyobraźni zobaczyłem jak najpierw piekarz zdalnie wypieka chlebek a potem zadowoleni klienci go zdalnie kosztują.

2 Likes

ja nie mam nic przeciwko zdalnej reanimacji czy intubacji chociazby.

3 Likes

Biurwa Ci zarządzi i będziesz dmuchał przez telefon^^

2 Likes

W mojej trolowni od jakiegoś czasu działa praca hybrydowa czyli tłumacząc z polskiego na nasze, można się opierdalać co drugi dzień w domu. Znaczy birowa może.
Ale jak chcieliśmy wpisać pracę zdalna elektronikom to system nie przyjął naszych zaklęć.
Czyli na razie moja lokalna biurwa wie skąd się bierze chlebek i że bez udziału rączek proli jednak chlebka nie będzie, nie będzie również octu ani nawet półek, na których ten ocet możnaby postawić.

3 Likes

Wszystko działa. Dość jest przedsiębiorców gotowych dostarczać podaż w trybie bez żadnego trybu. Władzuchna zagwarantuje, że przetrwają tylko tacy, podatków więcej nie dostanie i problem sam się rozwiąże.

3 Likes

Za Urbana rząd sam się wyżywił, teraz sam się zagłodzi.
Dieta taka, odrządzająca.

2 Likes

W tym roku z racji zbliżającego się rozwiązania nigdzie się nie wybieram z wyjątkiem hotelu gdzie personel urzęduje w białych kitlach.
Kilka osób z mojej fabryki miało plan, że w trybie przedsiębiorcy skorzystają z udogodnień, w miejscach gdzie grawitacja umożliwia dość szybkie przemieszczanie się na parapecie lub boazerii, ale o tym jakie były efekty ich zmagań z regulacjami pisanymi na kolanie i ogłaszanych na konferencji zamiast w dzienniku ustaw, dowiem się dopiero za kilka dni.

1 Like

w Badeni Württembergii od srody rano nie wolno nic Szwajcarom kupic. Lockdown turystyki zakupowej. Jadac po dyzurze mialem caly bagaznik zakupow. Bo nawet nie wiedzialem. Biurwa na granicy w postaci policjantki - ale tu bedzie grzywna pomeidzy 150 a 3000 EUR - a ja, a przepraszam, zaplace…

Zaczyna sie nerwowo co Pan sobie mysli i tak dalej - w koncu daje papierek ten o operatorze krytycznej infrastruktury - patrzy - czyta - i w koncu - przepraszam, tu zaszlo kompletne nieporozumienie. Wesolych Swiat i prosze jechac dalej.

3 Likes

Wszędzie to jest - rozliczenia w ramach BIS zaczęły rozbijać o “to może jednak zamiast swapa coś materialnego?” bo niby wszyscy wiszą w bundesbanku te ostatnie, astronomiczne dodruki.
Przecież nie z powodu jakiegoś zmyślonego kaszelku (o HIV ktokolwiek kręcił aferę?).
Problem teraz wygląda tak, że kto się wystuka z towaru za papierki zostanie z pustymi półkami w kraju, ale za to papierków mu nie braknie. A drukarkę rozpuścili bez ograniczeń tylko dostawcy jakoś nieskorzy dostarczać. A przypadkiem nakaz pracy z Francji nie zadziała na Chińczyka.

1 Like

Granicę Niemiec obstawiają służby federalne. Policjantka pracująca dla landu B-W może Ci skoczyć. Podała Ci podstawę prawną ? Pierwsze słyszę żeby Niemcy zabronili obcokrajowcom kupowania w swoich sklepach. Wiosną to Szwajcarzy zabronili wwozu towarów do siebie. Może Ci mało rozgarnięta baba ściemniała licząc na to że uda jej się wcisnąć Ci mandat ?

1 Like

Zastanawia mnie jak długo jeszcze rządy akceptować będą papierki w formie należności podatkowych. Pewnie tak długo jak długo pały akceptować będą wypłaty w tych papierkach.

2 Likes

RFN to ekspozytura handlowa Chin dlatego wszyscy są dłużni Niemcom.

Kiedy tylko przestaną akceptować przestaną być nazywani rządzącymi.
Przecież te wszystkie grzeczności wobec władzuchny to nie za darmo.

Zmartwieniem jest administracja. Pały jakoś sobie poradzą z państwem, a nawet i bez bo na bezsilu oni siła.

Ostatnio jak pagonom odcięto zasilanie to powstał z tego ISIS.

2 Likes

diler który im hurtem sprzedał te kilkaset białych toyot które mu od miesięcy stały na placu zrobil interes życia…^^

1 Like