Potrzebna produkcja dla Polaków w skali masowej

Broń z drukarki 3D - FGC-9 MKII już dostępny

…kto się tym zajmie, ja zrobię stronę i będę sprzedawał z marżą 100% i mogę wysyłać :slight_smile: . Joint venture poszukiwane ! Biznes na czacie- nie boję się, karmę biorę na siebie- nie musimy się widzieć, płatne z góry po zobaczeniu zakładu na video-m partiami, najpierw 1 potem 2 a potem już pełne zaufanie :wink:

2 Likes

Jeśli zajmiesz się dystrybucją to możemy dostarczyć stalowe ozdabiane z drukarki.
Znaczy hipotetycznie, nie żebyśmy akurat na palecie mieli jakiś projekt w którejś tam iteracji przetestowany kalibru na dzika^^
Tak sobie oczywiście tylko żartuję^^
Ile?

3 Likes

A szczęśliwa liczba to 12 ? :wink:

2 Likes

no właśnie ile^^? za uncje barbarzyńskiego reliktu^^ oczywiście hipotetycznie :sweat_smile:

2 Likes

To ja poniewaz w życiu nie wzialbym udzialu w tak kontrowersyjnym projekcie dodam od siebie ze druk 3d jest o chuj roztrzasc w tym zastosowaniu

Tokarka, spawarka, laser.

3 Likes

Z tego co wiem to producent podaje cenę koszty plus marża i tyle- teraz surowce zmienne. Trzeba zbadać popyt- chodzi by to było gdzieś gdzie się da wysłać. Pytam czy to da się ogarnąć- bo ja mam skłonności do działań nielegalnych, ale miałem się lekami wg horoskopu zajmować i zajmowałem :wink: wg mojego przeznaczenia, co już 20 lat temu robiłem, jak mafia lekowa na chleb mówiła PEP.
Tylko nie wiem, czy na bronię gwiazdy będą mi sprzyjać. Na pewno to będzie niedługo potrzebne. U nas w takiej Bydgoszczy jeden Breivik by się przydał by pod knajpą się pokazać- może kagańcowi by się przestali szyderczo śmiać. Bo ten lockdown ile może trwać jeszcze? !

1 Like

rozumiem ze w tym kontrowersyjnym projekcie już tak^^?

1 Like

A to ja nie wiem, bo ja sie kontrowersjami nie zajmuje!

1 Like

bez urazy…tak tylko zapytałem :wink:

1 Like

chodzi o to żeby to było takie , że se sam wydrukował a nie że gdzieś kupił , jak słup mu wyśle za jakieś krypto- to dla nie umiejących- skoro ja kupuję lewe dokumenty jakie chcę to czemu nie drukowaną bronię. To o to chodzi prosto tanio masowo, dla tych co w obecnej sytuacji by coś przytulili i schowali na godzinę W .

1 Like

Wygrałeś.

Pewnie dużo taniej będzie.

Jak nie?
Ty myślałeś że z czego ja okładziny planuję robić?
Ma udawać wiertarkę - “nie wiadomo kto ale zrobi” jakieś pstrokate jak narzędzia znanych firm i będzie cacy wyglądało.
A że przeznaczenie inne… cóż ja mogę?
Znaczy gdyby projekt nie był hipotetyczny. Z mchu i paproci.

Bądźmy szczerzy - tam jest wiertarka, spawarka i laser.
Tokarka okazała się zbędna. A i jeszcze piła do tych rur.

A pestki na dzika gdzie kupisz?
Powiedzmy na siatki?^^

Jaki lokdałn?

Urazy to ja miałem jak sobie wymyśliłem zapłon elektryczny zamiast spłonki, a dżin spełnił moje marzenia. Do dziś się go boję jak ma baterie! A jak 9V to kryć się!

Na razie wygląda i działa jakby sam se wydłubał po ciemku na rauszu. Ale pracujemy nad tym.

2 Likes

wpuść między nich “samonaprowadzającego” się drona z koktailem, slyszalem, że Molotow Sour dobry, ale sam jescze nie próbowałem :pensive:

Niech ktoś coś z tym zrobi!!!

2 Likes

Brandon Herrera pokazał jakiś czas temu co się dzieje, jak wydrukujesz sobie komorę w AK z drukarki.

Po co Ci lewe dokumenty? Znajdź kogoś z czerwoną książeczką i na legalu od niego kup. On potrzebuje od Ciebie promesy. To taka karteczka A5 z drukarki jest.
A potem na pytanie policji odpowie “No, dał jak trzeba, skąd miałem wiedzieć, że to podróbka? Ozjasz Goldberg się nazywał”

2 Likes

hm w sumie racja ale najpierw ty musisz mieć czerwona książeczka …jak myślisz ze to się odbywa na zasadzie sztuka jest sztuka to nie…

1 Like

A to już zależy od chęci współpracy drugiej strony. “Tak, miał czerwoną książeczkę, widziałem”

2 Likes

przy takim podejściu szybko ty nie miałbyś red book^^ i pewnie wydatki na lewnika…niewiadomo co z dwojga gorsze^^

1 Like

Niestety, mam jedno i drugie. ^^

1 Like

A ja mama to trzecie, którego nie możesz mieć na pierwsze i drugie^^

Znowu przegrałem w konkursie na najdłuższego. :stuck_out_tongue:
Ale spokojnie, will get there.

1 Like

To raczej był konkurs “rounds per minute”^^
Na książeczkę nie wolno w nim brać udziału.