Powiadomienia na email

Jeden z użytkowników żalił mi się iż powiadomienia na email zawierają treść całej wiadomości i żeby ktoś coś z tym zrobił. Wysłałem problem do oficera prowadzącego i oto odpowiedź:

Witaj,

wygląda to tak, że każdy domyślnie dostaje email przy odpowiedzi na PW albo w temacie w którym coś pisał. Ale zdaje się, że każdy może sobie powiadomienia mailowe wyregulować w profilu.

Póki co, zostało ustawione odgórnie, że przyjdzie max 1 wiadomość dziennie.

W sumie jeśli mamy takich starych dziadków na forum co nie ogarniają, to można też te powiadomienia odgórnie wyłączyć.

1 Like

wordpress byl przeciez ok. Mi sie tam stare forum bardziej podobalo.

1 Like

Ale na poprzednim Twoje logi trzymał zewnętrzny potentat, a tutaj nie trwonimy dysku, nic nie wiemy i nic nie pamiętamy. Trochę to uprzykrza polowania na trolle, ale jakoś nas nie najeżdżają w naszym wyzyskodołku.

1 Like

Przecież my tu prowadzimy dyskurs filozoficzny. Niewiem czemu miałby ktoe się czepiać

2 Likes

Nad wyświetlaczem na którym to czytam stoi licznik do papieru. W takich warunkach możemy filozofować, ale roszczeniowcy przebrzydli z pewnością by się klamki czepili.

Ustawilbym to z domyslnie wylaczonm, a dopiero ktos swidomy by mogl sobie wlaczyc, to rozwiazuje problem.

3 Likes