Prawdziwy problem prawdziwego Polaka, nie jakiestam wybory

Kochani, pisze do Was w sprawie najwyzszej wagi.

Moj nowy maly kochany kotek zniknal, konkretniej go wcielo, a konkretnie mam podejrzanego.

To maly kochany kotek.

Dokonalem inspekcji terenu I okazalo sie ze nie byl jedyny.

Co ciekawe, na dwuhektarowa ogrodzona posesje tylko z jedna mala czasami otwarta brama weszly trzy sarny. Jeden maly koziolek jeszcze sobie biega, mama i siostra na zdjeciach.

Identyfikacja jest jednoznaczna

Jest to badzer.

Jak go zlapac do zywolapki zeby nie zlapac kota I nie zrobic z niego przynety?

Mam jeszcze 4 koszki ale je lubie.

Zakladam ze przeciwnik jest godny, borsuk to taki 3r3 wsrod lasicowatych, nawet tez daloby sie z niego pedzel zrobic

No I teraz pytanie sie sprowadza - co zje borsuk czego kot na pewno nie?

2 Likes

Jeszcze chwila dla nekrozoofila

Dla mnie jak cos wpierdala na sniadanie japko, na obiad sarne a na kolacje rozpruwa jeza to niezly skurwol.

Ale zostawil sobie jedna sarenke na deser :smiley:

3 Likes

A czemu w żywołapkę? Nie masz czym zastrzelić? Chociaż w sumie to się trzeba zasadzić, czekać, polować i w ogóle. Zapytaj znajomego myśliwego.

1 Like

No ja bym go gdzies wywiozl, ja lubie badzery.

Nawet wiem komu go podrzucic^^

Zywolapka jest najprostsza, najtansza, najefektywniejsza

2 Likes

Pytałem teścia. Udało mu się kiedyś złapać borsuka do żywołapki przeznaczonej na lisy. Przynęta: martwa kura.

3 Likes

O dzieki. Tutaj glowny problem to jest false positive koci.

Wiec moj plan jest taki, we wtorek przyjdzie zywolapka. Przyneta beda dzdzownice to podstawa ich diety a kot z dzdzownicami ma malo wspolnych zainteresowan.

Zeby zminimalizowac szanse zaistnienia tam foodchainu z kotem na dole do zywolapki wepne esp8266 z radiem sx1278 433mhz i dwoma sonarami hc-sr04 oraz czujnikiem ruchu. Przez radio bedzie nadawac do domu taty i zapalac czerwona diode na biurku jesli bedzie cos zlapane a przy okazji mi przez blynk (łinternetowo) kablowac jaka jest sytuacja

1 Like

Strasznie dużo angażujesz sił i środków… :wink:

1 Like

Jakis tam pretekst w koncu zeby odkurzyc to sx1278 ^^

Potem przeca to rozmontuje.

1 Like

Też uważasz że mógłby zaminować i wysłać szkodnika na w kosmos na raty?

1 Like

No, i oręż zebrany. Tragicznie coś mi to sx1278 łączy ale zobaczymy, może będzie cacy. Najwyżej się, hehe, dopisze bibliotekę. Anyway, to na pozniej.

1 Like

Jakieś tam tradycje mamy na uzbrojonych zabudowanych działkach…

1 Like

No i zajebiscie. Jutro dorobię zasilanie jakimś lm1117 i będzie może przyzwoicie.

Czujnik PIR do dupy można se wsadzić, uj wart.

Za to sonar super, postawie dwa i będę alarmował przy odstępstwach od defaultu.

1 Like

Ciekawe jak u tego szkodnika z węchem. Jeśli podobnie jak u dzika to z tymi wszystkimi dokładanymi przez Ciebie zabawkami do pułapki jest duże prawdopodobieństwo rozpoznania przez niego zaistniałego dla niego zagrożenia :slight_smile:

1 Like

czyjej dupy ? Borsuka ?

A tak w ogóle to dobrze kombinujesz: środki elektronicznej i autonomicznej kontroli przedpola mają przed sobą ciekawy i rosnący rynek zastosowań. Oczywistym jest że rozwijasz je tylko przeciwko borsukom i innym lisom. Sugeruję dorobienie jeszcze modułu rozpoznawania swój-obcy. Głupio byłoby zdetonować minę pod amantem do Twojej córki nocą przez ogródek się skradającym …

4 Likes

Skoro nie zorganizował sobie wykrywacza? Najwidoczniej córka nie ostrzegła i wpuściła go na minę^^

1 Like

Tu jest tak samo, jak na każdym froncie - należy na swoim przedpolu mieć porządek!

1 Like

No przeciez nie miałbym serca przeciwko komukolwiek innemu. Ja taki nie jestem, jestem dobrym człowiekiem, bardzo wierzącym katolikiem.

Prototypujemy. Ale w nocy wszystkie borsuki są czarne więc na razie lecimy sonar i odsiew manualny.

Nowy porządek właśnie się krystalizuje ^^

1 Like

Ty rasisto!
Robisz system wykrywania swój-czarny przeciwko podpalaczom banków!

Wygląda jakoś tak jak stary?

1 Like

Bylo nie robić banku żywności z mojego kotka - byśmy inaczej rozmawiali.

Nie, teraz wpierdol będzie spuszczał się sam - więcej czasu na palenie cygar. Aj waj!

1 Like

Ach, to wrodzone lenistwo człowieka, bez tego nie byłoby żadnego postępu…

1 Like