Przebrałem się za konia

Link do artykułu: Przebrałem się za konia – Zarobmy.se

Choć lemingi sugerowały mi, że jednak za jelenia. Tekst jest kontynuacją aktualnej przygody przedsiębiorcy. Przygoda tradycyjnie zaczyna się w karczmie, w piwnicy, gdzie spotykają się podejrzane typy. Uczestnicy ostatniego zlotu wiedzą która karczma i jaki reakcyjny element tam siedział. Od słowa do słowa zostaje zasiane we mnie ziarno zainteresowania kolejną…

6 Likes

Koń goniący woźnicę do roboty … cóż za herezje nam tu opisujesz ?

1 Like

Mech, paprocie. Rzeczywistość jest niewiarygodna.
Podejrzewam, że Q&A do kumotra będzie ciekawą prelekcją, kiedy opowie ze swojej strony wspominki.

a szarpie się ten Twój woźnica ?
Bo moi nie dość że szarpią to jęczą i złorzeczą.

1 Like

Żeby przeciwdziałał? Nie, wszystkie odruchy kompulsywne. Ma spatologizowane odruchy po roku klatki z gówna.

W porównaniu z korporą jest to cel na tyle miękki, że nie dostrzegam ewentualnych oporów. Wiem, że powinien się zżymać, że traci kontrolę nad procesem, ale nie wygląda na control freaka i w tej chwili istotniejsze jest żeby pacjent przeżył, a nie czy może hasać po operacyjnej.

Tym bardziej, że jest tam dwóch MiŚiów w podobnym wieku, którym nie chce się robić za Wielkiego Szefa, więc młody-dynamiczny nie tyle może, co musi się realizować skoro tak się podpisał na wizytówce. Tylko musimy doprowadzić go do stanu produktywności, żeby nam był taki Wielki Szef użyteczny.

2 Likes

Tu wkradł się alkochochlik drukarski:

Tutaj uciekł:

A tu znowu wrócił:

:wink:

1 Like

Poprawione, myślałem że oba przerobiłem dodając do słownika nowego chochlika.

Ten nie mój.

poprawiłem.

Może ktoś bardziej kumaty pomoże: operuję aktualnym firefoksem esr i mam ustawiony domyślny język na “English us”. O ile zmiana układu klawiatury jest ustawiona skrótem klawiaturowym na poziomie debiana to nie doszedłem jeszcze jak przypiąć do układu klawiatury słownik którego w danej chwili używam w firefoksie.

Zmiana słownika powiązana ze zmianą układu klawiatury spowodowałaby że przerzucając się na polski układ klawiatury firefox przerzuciłby się na polski słownik czyli zacząłby sprawdzać mi błędy.

Bo chwilowo praktycznie każde słowo wklepane po polsku jest zaznaczone jako błędne, oto screenshot.

Ewentualnie znacie może jakiś sposób żeby hurtem wrzucić do słownika angielskiego słownik polski ?

1 Like

Kiedy używam kilku języków na raz i jeszcze popełniam słowotwórstwo słowniki z automatycznym rozpoznawaniem się sypią, więc po prostu nie używam.

Jak wrzuciłem polski i szwedzki pisząc po angielsku to mi się zarówno edytor jak i przeglądarka poddała. Nawet reklamy z gogola zgłupiały co mi proponować^^

1 Like

Co prawda to nie esr, ale automatyczne rozpoznawanie języka “w miarę” działa. gdy sobie nie radzi, to zahaczam odpowiedni.

Ta część pisana jest po polsku.
And this part is in English.


W ustawieniach mam dwa języki po prostu.


I bodajże musiałem doinstalować Polish Spellchecker Dictionary.

2 Likes

dodałem, komentuję po polsku. Nie podświetla na czerwono.
Nun kommentiere ich auf Deutsch. Też nie podświetla.
Finally some words in English. Nie podświetla as well.

Dzięki @fds, zadziałało.

Zaznaczyłem na stałe trzy języki i problem zniknął.

1 Like