Przygotowania do kryzysu

Przytomne stanowisko - po to mamy fabryki aby sobie zrobić udogodnienia.
SOBIE!
A innym jak nam zrobią dobrze^^

1 Like

Jego to musiało grubo suszyć po wczorajszym. No cóż, taki mamy klimat i tylko się cieszyć aby deszcz nadal spadał, tfuu padał. Ręce opadają.

1 Like

Gówniany deszcz^^

1 Like

kolejny przypadek

2 Likes

kolejny z serii przypadków^^ usiądźmy wygodnie w fotelu i z napięciem czekajmy na c.d.n…^^

3 Likes

Powojnie nieprędko nastąpi.

Ja jestem na etapie utylizacji - wiele rzeczy kupionych w 2020 miało dwuletni termin przydatności do spożycia.

Przez wojskowy chleb rozumiesz arcydzieło kuchni góralskiej, które trzeba przepłukać przed spożyciem?

Przecież już się rozpadła wzdłuż kanału.

Ktoś spodziewał się innego rezultatu nauki zdalnej?

Miałeś szczęście. Biurwę można ignorować, rynku nie.

2 Likes

ale jakiej nauki zdalnej. A styl życia?

Jeszcze przed covidem bylo gdzies opracowanie, ze 18 latkowie mieli kondycje 50 latkow.

1 Like

spoko to co kupisz w 2022 zjesz w 2024^^ i tak w koło…

5 Likes

Na razie zapad ma połówkowanie.

1 Like
2 Likes

Ale jazda…
No kto by się spodziewał.

1 Like

I ciekawe w jakiej branży niby będą pracować?

Ale ci co chcą się pozbyć us passu to od razu się tam zatrudnią^^
Przyczyny podatkowe^^

1 Like

Kopanie rowów odpada?

2 Likes

2 Likes

Iljon: US Trasury Secretary 01.01.2023 Important News. Today our debt has been cancelled.

3 Likes

obok mnie jest https://www.kaesereistofel.ch/
no i na zasadzie jak Grupa Schwarz kupila Erfurter Teigwarenfabrik tak tutaj jeden z detalistow przyszedl i zapytal - ile?

Detalisci zaczynaja probowac kupowac wszystko co sie da, a i wczesniejsze paradygmaty o tym ze na co to koszty tnij koszty przestaja obowiazywac ?

1 Like

A wierzyciele zajmują jankeskie prawa patentowe oraz okręty cumujące gościnnie w ich portach, sprzęt z baz wojskowych oraz znajdujących się tam robotników przymusowych w celu regulowania zobowiązań?

To jest właśnie cięcie kosztów.
Może być drogo, ale nie muszę kupować bo mam i sam sobie robię.

1 Like

:slight_smile: To można zrobić tylko na dwa sposoby: albo zaproponować robotnikom lepsze stawki i przejąć ich z dobrodziejstwem inwentarza. Albo trzeba przypłynąć większą łódką, i tamte najpierw przepuścić przez cykl produkcyjny: dno → huta → stocznia

2 Likes

So, if our debt has been cancelled, our currency is worth directly zero.

Debt = Currency = Zero.

2 Likes

Podpowiem że są oni przeciętnie tak głupi, że bez rozkazu nawet nie wyjdą z bazy żeby się nie zgubić.

Niekoniecznie - niemiecka flota poszła na żyletki bez haczenia o dno.

Touché.

2 Likes