Relacje psów z przodkami a kwestia UFO nad Sudetami

A czy ten obiekt był w ruchu? Czy stał w miejscu?
Już trzy-cztery razy zaobserwowałem dziwne obiekty. Najpierw taką kreskę szarą na tle chmury, była nieruchomo przez 15 minut myślałem że to dron po roku znalazłem opis podobnego obiektu a ufo polska. Drugi raz 4pomaranczowe kule zapalają e się w jednej Lini na niebie powyżej horyzontu oraz szarą kule na tle Karkonoszy, zepewne balon unoszący się nad karpaczem ale tak nieswojo się z tym czułem.

Na razie w mojej okolicy przybyło wilków. Wyzerają psy z podworek. Pies zaczyna szczęka bo myśli że będzie jak zawsze, wilk się wycofuje ale wraca. Pies ujada a wilk podchodzi i chaps, łapie psa i nie puszcza, drugi chaps za krtan i dusi. Potem zrzerają całego psa z sierscią że tylko głową i kręgosłup zostaje.

1 Like

Kryzys w lesie.
Jelenie na giełdę poszły.

1 Like

Wilki nie pierniczą się z psiakiem. Niedawno kumpel po nocy szedł przez las, z rok temu. Świecil telefonem drogę a obok w krzakach zaczęły zapłać się oczy wilków, naliczal 8 par. Tym razem mu się udało. Wilki to nowość w PL. Będzie ich więcej. Miałem stawiać zwykle ogrodzenie z siatki ale jednak trzeba będzie dołożyć siana na jakieś mocne panele 6/5/6 na 2 metry wysokie z każdej strony. Mówią że wilk człowieka nie ruszy ale te tutejsze nawet nie reagują na wystrzaly w powietrze tylko dalej żrą psa, pijanym w rowie by nie pogardzily.

1 Like

I bardzo dobrze. Za dużo tych psów w Polin.

Na kaszubach juz od dawna są wilki. W każdym okolicznym nadleśnictwie były widziane, chociaż są bardzo płochliwe.

1 Like

W dół też i do tego tnący, skubańce znają się na ryciu.

Fladry nie taniej?

Ja fladrami obozy w czarnobylu zawsze ogradzam i jeszcze nic mnie nie zeżarło

1 Like

Wiem że kopią i że fladry taniej. Ale to jest dom na skraju, jednak niech wygląda w miarę cywilizowanie. Zresztą temat się rozwija, za kilka lat będzie tego jeszcze więcej. Samce alfa mogą dojść do 70kg. Wilki to jedno, drugie to ludzie. Poziom agresji między ludźmi będzie wzrastał tak więc i od nich jednak trzeba się grodzic i to najlepiej 2metrowymi gabionami.

1 Like

Początkowo fladry wykorzystywano w polowaniach, głównie na lisy i wilki, otaczając (fladrując ) ostęp po wytropieniu w nim drapieżników. Powoduje to zatrzymanie zwierzyny w ofladrowanym terenie, ponieważ wiele zwierząt obawia się łopoczących, kolorowych chorągiewek, i nie przekracza wyznaczonej przez nie linii. Jednak wilk, który już raz przekroczy taką linię, przestaje się bać i będzie to robił za każdym razem.
uważaj^^ drugiego razu mieć nie będziesz… :wink:

1 Like

nie lepiej rozmnożyć wilki?^^ swój wilk swojego dobrodzieja nie ruszy^^

1 Like

Obejrzałem sobie ten amatorski film nagrany miesiąc temu na sąsiedniej wiosce jak o 3:40 dwa wilki zezarly psa. Film jest długi a ja dostałem pierwsze 4 minuty czyli ubijanie psa. W dalszej części jest jego pożeranie i wybebeszanie. I od razu podjąłem o co chodzi z wilkami. Wilk podchodzi, nie pierdół się w tańcu, od razu przyszedł ubić zwierzynę, od razu chaps i trzyma za gardło, nie puszcza, podlatuje drugi i chaps capnął za kark, nie puszcza. Żaden nie puszcza aż nie przegryzie krtani i karku. I tak samo jest z wilkami w ludzkiej skórze. Nie ma zmiłuj i nie ma przebacz, jak się za ciebie wezmą to ci nie opuszczą. Będziesz jak ten pies myślał że to kolejny raz sobie poszczekasz jak zawsze i po temacie i to jest błąd bo wilk to wilk i nie odpuści aż się pozywi.

1 Like

Jerzy patrz i się ucz…jak przyjdzie zła godzina to będziesz wiedział co robić…chyba już to wrzucałem ale może nie widziałeś …

2 Likes

Przemoc to przemoc. Kazdy z nas ma w niej udział. Właśnie pracuję wśród ludzi którzy jej na tyle doświadczyli że im zwoje się przegrzaly i już nic nie mogą. Co jeden to inna bolesna historia. Tak więc każdy z was ma zapewne lepsze życie jak oni. Jak masz jakiś kąt do spania, kasę na bieżaczki, co zjeść i się ubrać to już jest dobrze. A jak są przy tobie bliscy, którzy są z tobą to już jesteś wygrany.

2 Likes

To zawrzyj z nimi sojusz i rozszarpcie kogoś innego?
Może powyj do Księżyca to się nabiorą, że zdominowali Cię kulturowo?

Na oba gatunki ten sam kaliber, wszak w podobnej wadze chodzą.

Fladry otaczają pola minowe^^

Ci co wiedzą co robić trafiają za kraty - to łune są niebezpieczne^^

1 Like

Witamy ponownie, tęskniliśmy.

Co tam przyszłość nam szykuje, masz jakieś info co nas czeka?

2 Likes

Kradnąc niewiernym odszczepieńcom dywany w ramadan wznosiliśmy na nich toasty za wielkiego łacha ciężką gorzołą?

1 Like

Akurat pamiętam, że w pierwszy dzień w Mauretanii nie przejechałem jeszcze 3km przez pole minowe “należące do” frontu polisario i już murzyn zajebał mi telefon. Nasłałem na niego kumpla a kumpel nasłał na niego 4 murzynów. Telefon odzyskałem, a o zachodzie słońca rzygałem przez burte wagonu na wyrobek pociągu cargo wożącego rude żelaza z noadhibou do zouerat.

Spirytus z butlki po sprajcie.

Tak to już bywa.

5 Likes

Takie pendolino.

3 Likes

Cześć wszystkim.
Nie miałem gdzie tego umieścić to wrzucę tutaj. Przeglądałem filmiki na yt z strajku kobiet, strajkówali ludzie wszędzie w Polsce nawet na największych zadupiach co jest znamienne. Dotarłem jednak do tak postępów ego postępu że aż się z wami nim podzielę. Oni w tym lesie to tak na serio

3 Likes