Retencja Semenu, ktoś, coś?

pomyślałem że warto poruszyć temat retencji semeny, czy ktoś stosuje taki trick?

Jest to tani sposób na zwiększenie swojej aktywności w świecie, wielu ludzi opisuje niesamowite skutki takiego przedsięwzięcia np. 90 dniowego :), przy 30 dniowym już widać zwielokrotnioną aktywność, a nawet 7 dni jest obiecujące.

Moje stanowisko jest takie, że i tak w celach świętobliwych semen powinien podlegać retencji, ale ostatnio słucham różnych ziemskich czarodzieji od tego i bardzo wesoły jest to temat, chyba polecam :))))) i jestem ciekaw czy są tutaj ludzie którzy mają osiągnięcia w tej materii ^^ Temat również nosi nazwę “NO - PMO”, albo wersja wulgarna dla młodzierzy: “NO-FAP JOURNEY”

Badania kliniczne (prowadzone a propos niepłodności) pokazują że jest duża różnica jakościową nasienia pobranego w trakcie zwykłego stosunku do nasienia z masturbacji.

Szukasz racjonalnego argumentu żeby kogoś przekonać do knsowego zachowania w temacie czy chcesz posłuchać jaki będzie udział genów 3r3 w populacji za 2 pokolenia tylko nie wiesz jak zagadać?

NIe, czekam na czyjeś story typu, Jestem X, retncjonuje semen pół roku, słuchajcie jak działa mój organizm ^^ tak wrzuciłem temat bo nigdy nie wiesz kogo poniesie, równie dobrze już mogłobyć pod tym postem 20 pod postów :smiley:

Pan Krzysztof Karon tłumaczy jaka jest różnica jeśli to robisz a jeśli nie robisz. Jeśli to robisz to masz tanią satysfakcję a za to w swoim życiu nie dazysz do uzyskiwania satysfakcji jako przyjemności psychicznej z dobrze wykonanej pracy i złożonego trudu. Czyli nie podejmujesz wysiłku jaki mógłbyś normalnie podjąć.

1 Like

Czy za to ktoś płaci? Czy na tym można zarobić se?

Wspomnijcie kiedy już będę mógł zamknąć ten wątek i umieścić obok wpisu @bmena o produkcji lalek do pukania.

2 Likes

hahaha wątek uważam za zamknięty, jaja se robiłem - wybaczcie tak dla podtrzymania dyskusji :PPP

Sam ostatnio o tym myślałem haha. Pare
kg silikonu medycznego plus dodatki a sprzedaż za niemałe pieniądze.

1 Like